Tänavuse sise-EM-i eelviimase medaliala, naiste 4 x 400 m jooksu võitis üllatusena Valgevene naiskond nende võistluste uue rekordi 3.27,83-ga. Mullu jaanuari lõpus Glasgow's Euroopa rekordiks 3.23,37 seadnud Venemaa lõpetas nüüd 3.28,16-ga teisena, kui Natalja Antjuhh ei suutnud edestada 400 m jooksus laupäeval hõbeda saanud Ilona Ussovitðit. Pronksi sai Suurbritannia 3.28,69-ga, kusjuures värske Euroopa meister Nicola Sanders jooksis teist vahetust.

Viimase ala, meeste 4 x 400 m teatejooksu võitis küll Saksamaa, kuid Bastian Swillimsi tegi viimases kurvis venelasest Artjom Sergejenkost möödumisel endale käega ruumi ning kohtunikud olid karmid - sakslased diskvalifitseeriti ja kuld kuulus teisena lõpetanud Suurbritanniale. Briti neliku aeg oli 3.07,04. Venelased said 3.08,10-ga teise koha ja pronksile tõusis Poola kvartett 3.08,14-ga.