Print
Täna toimunud SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Pavel Loskutov Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist, naiste kiireim oli Sigrid Valdre EPC Finance OÜ-st. Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu rekordiliselt palju spordisõpru.

Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastejooksudega, kus osales üle 200 tubli lapse, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.
Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus ligi seitsesada erinevas vanuses jooksusõpra. Kindla võidu võttis Pavel Loskutov, edestades Vjatsheslav Koshelevi 1 minuti ja 18 sekundiga. Kolmanda koha võitis Tõnis Juulik. Naiste seas tuli SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks Sigrid Valdre, teisena lõpetas täna Julia Bulina ja kolmandana Helen Schmidt. Lisaks põhidistantsile jooksis üle viiesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi 1500 spordisõpra, mis on suurim osalejate arv Kõrvemaa Nelikürituse rahvaspordiürituste ajaloos.

Kevadjooks oli teine osavõistlus SEB Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 17. juulil toimuv SEB Kõrvemaa Rahvatriatlon.