12. septembril toimusid Särevere staadionil Türi piirkonna meistrivõistlused kergejõustikus.

Et tegemist oli lahtise võistlusega, osalesid ka Aravete, Paide ja Väätsa atleedid. Naistel kavas olnud kaheksast alast läks kolm esikohta ?adeikode perre. Grit võitis ülekaalukalt esikohad 100 meetri jooksus ajaga 12,94 ning kaugushüppes tulemusega 5.44. Lisaks tulid veel teised kohad väga napi allajäämisega kettaheites ning kõrgushüppes.

Griti emale Deivile kuulus esikoht kuulitõukes tulemusega 9.67. Võitjateks tulid 800 meetri jooksus Kristiina Vahesalu Paidest ajaga 3.02,0, kõrgushüppes ja odaviskes Ann Hiiemaa Paidest tulemustega 1.55 ja 33.33, kettaheites Helis Tõnise Paidest tulemusega 26.79 ning naisveteranide kuulitõukes Urve Põld.

Meestest võitis 100 meetri jooksu Edgar Niglas Väätsalt 11,78-ga. Kaks sajandiku kaotas talle Silver Kundel. 1500 meetri jooksus oli kiireim Elar Vulla ajaga 4.21,14 Vadim Grit?enko ees. Jarko Jaadla võitis kõrgushüppe 1.85-ga.

Leho Larven ja Andrei Stepanov hüppasid 5 cm vähem. Kaugushüppes ning kettaheites tuli piirkonna meistriks Andrei Stepanov tulemustega 6.33 ja 41.26. Kuulitõukes ja odaviskes võidutses aga Urmo Lepamets tulemustega 11.94 ja 52.78.