Teisipäeval toimus Tolli metsas 22. Türi metsajooks. Ürituse korraldaja Katrin Puusepp ütles, et kolmel distantsil osales kokku 29 jooksuhuvilist.

Ühekilomeetrisel rajal oli tüdrukutest kiireim Liis Salla (4.06), talle järgnesid Maire Liidlein (5.02) ja Helena Meister (5.05). Poistest oli nobedaim Erki Salla (4.33), tema järel Rauno Sepp (4.37) ja Johann Saamann (4.48).

3 km ringil oli neidudest kiireim Liina Liblik 11.28, teine Tähti Salla 12.56 ja kolmas Sigrid Ruul ajaga 13.03. Noormeestest olid kiireimad Joosep Saamann (10.39), Kristjan Jäärats (12.19) ja Lauri Lainemäe (13.04).

6 km distantsil tegid kaasa ainult mehed ja seal tuli võitjaks Raimo Salla 21.02-ga, teiseks tuli Marek Salla 23.01 ja kolmandana lõpetas Raul Laas tulemusega 25.01.