Valgas toimunud Eesti kergejõustikumeistrivõistlustelt tõid noored järvakad kokku kümme medalit. Nagu teatab kergejõustikutreener Veiko Valang, käis võistlustel 30 meie maakonna noort. Korraliku medalisaagi eest hoolitsesid sedapuhku peamiselt Alemi klubi tüdrukud ja Järvala poisid.

Tütarlaste nooremas vanuseastmes tõi 3000 meetri jooksus hõbemedali Marian Muuga, ta võttis hõbemedali ka 2000 meetri takistusjooksus. Naisjuunioride 400 m tõkkejooksus sai hõbemedali Ann Valang.

Tüdrukute A-klassi kolmikhüppes sai pronksmedali Ann Hiiemaa, Aravete tüdruk Marili Toots võitis B-klassis kaks pronksi - kuulitõukes ja odaviskes.

Noormehed kuni 23 eluaastat - kõrgushüppes hõbemedal Tarmo Saarele, meesjuunioride 400 meetri tõkkejooksus võitis pronksi Silver Kundel, kettaheitepronksi sai Lauri Bobrovski, vasaraheites noppis pronksmedali Karol Kull.

Järvakate järgmine suurim jõuproov Eesti noorteklassis on Hiiumaal Rukkilille mängudel, kuhu läheb paarkümmend võistlejat Alemi ja Järvala klubist.

Järvmaaa Info Portaal, Kuma uudised 14:51 03.07.2003