Kabe: I Ahti Karon, II Urmas Virves, III Teet Kuivo.
Male: I Mati Suun, II Tõnu Maiste, III Urmas Virves.
Koroona: mehed I James Trossmann, II Urmas Virves, III Arunas Aleknavitðjus, naised I Daana Suun, II Hilma Kool, III Julia Aleknavitðjute, poisid I Janes Trossmann, II Alvar Ahmatov, III Dinis Suun.
Lauamängude mitmevistlus: mehed I Urmas Virves, II Tõnu Maiste, III Mati Suun, poisid I Jarmo Liiva, II James Trossmann III Kairo Kluust, neiud I Daana Suun, II Sirje Puusepp, III Julia Aleknavitðjute.
Lauatennis mehed I Urmas Virves, II Taimo Jullinen, III Kaspar Kruusalu, naised I Daana Suun, II Eva Perejainen, III Mari-Liis Pihlak, poisid I Taimo Jullinen, II Kaspar Kruusalu, III Silver Kruusalu.

* Järvamaa koroona meistrivõistlustel saavutasid meespaarismängus Mati Suun ja Aivar Kool III koha ja Tõnu Maiste ja Vello Kool 4.koha. naispaarismängus saavutasid Hilma Kool ja Ene Malzar II koha ning Daana Suun ja Julia Aleknavitðjute III koha. Segapaarismängus saavutasid 4.koha Ene Melzar ja Aivar Kool.

* Eesti Maaspordi Liidu ´Jõud¡ noorte individuaal-võistkondlikud lauamängude (kabe, male, koroona ja lauatennis) meistrivõitlused toimusid Pärnumaal Saugas. 1990-92.a. sündinud tüdrukutest saavutasid kaksikvõidu Daana Suun ja Mari-Liis Mölter. Sama aastakäigu poiste tulemused: I Jarmo Liiva, II James Trossmann, 4. Dinis Suun ja 5.koht Harvy Ivask. Omavanuste klassis saavutasid toreda III koha Märt Truska ja 4.koha Merilyn Ivask.
1993 ja hiljem sündinud poistest saavutas II koha Kairo Kluust ja 4.koha Silver Kruusalu.
Võistkondlikult saavutas Koeru Pärnu järel ja Saaremaa ees hinnatava II koha.

* Narvas 1995-96.a. sündinud Eesti lauatennise GP võistlustel saavutasid Silver Kruusalu II koha ja Kairo Kluust 4.koha. Üldkokkuvõttes saavutas Silver II ja Kairo III koha.

* Pärnu-Jaagupis 1993-1994.a. sündinud Eesti lauatennise GP võistlustel saavutas Kaspar Kruusalu 4.koha (üldkokkuvõttes III koht) ja Rannar Remmelgas V koha (üldkokkuvõttes 4.koht).

* Järvamaa meistrivõistlused lauatennises. Kuni 11-a poisid: I Rannar Remmelgas, II Kaspar Kruusalu, III Silver Kruusalu, segapaarismängus Mari-Liis Mölter ja Voldemar Turis II koht. Vanematest saavutas Harvy Ivask II ja Mari-Liis Mölter III koha.
Naispaarismängus saavutasid II koha Mari-Liis Mölter ja Daana Suun ning III koha Merilyn Ivask ja Reet Kullerkupp. Meespaarismängus saavutasid II koha Urmas Virves ja Tõnu Mäekivi ning III koha Taimo Jullinen ja Kaspar Kruusalu.

* Koeru SK jõuluvõistlustel sisekergejõustikus saavutasid üldvõidu meestest Tarmo Saar, poistest Märt Mölter ja naistest Ave Lagenõmm. Erinevatel üksikaladel võidutsesid Anu Ilves, Deivi Teppan, Helena Tammik, Alo Jürgen ja Eero Eelma.
Nooremate vanusegruppide võistlustel noppisid esikohti Carl Paakspuu, Silver Kruusalu, Matis Jürgen, Dan aava, Ave Lagenõmm, Kelly Ojamaa, Nele Neeme, Merilyn Ivask ja Katre Kluust.

* Koeru SK paremad suusapoisid-tüdrukud treenisid Vahur Palu initsiatiivil aasta esimese nädala Otepää, Pühajärve ja Kääriku suusaradadel. Mõnus spordinädal kulmineerus võimalusega näha oma silmaga maailma ja Eesti paremaid murdmaasuusatajaid, kes osalesid Otepää MK etapil.
Spordiuudiseid edestasid Toomas Aan, Tõnu Maiste ja Urmas Virves.