Väinjärve veepeo rammumehevõistluse võitis Janar Rückenberg Rakkest. Koeru tugevaima au kuulus Mehis Matrovile. Ümber Väinjärve jooksus kaitsesid eelmise aasta võitu Taavi Tinno Sakust ja juba kümme korda võidutsenud Tiina Idavain Järva-Jaanist. Koeru kiiremad olid Martin Adusoo ja Deivi Teppan. Deivi oli esimene tüdrukute arvestuses, poistest kuulus võit Jürmo Jürgenile.

Üle Väinjärve ujumises olid võitjad Kaarel Kägu Türilt ja Maria Kaber Tallinnast. Koeru kiireimad olid Tanel Tamm (III koht) ja Marle Ruotsalainen (II koht).

Kalapüügivõistlusel said suurema saagi Valeri Sirotin Paidest ja naistest Marii Starast Tartust. Koeru parim oli III kohaga Ants Rääk. Tema püüdis suurima kala. See oli 1,1 kg latikas.

Täiskasvanute Eesti meistrivõistlustelt kergejõustikus toodi Koeru kaks pronksmedalit. Tarmo Saar võitis selle kõrgushüppes (2.05) ja Virgo Adusoo 20 000 m käimises (1:39.55,14). Virgo tulemus on ühtlasi ka uus Järvamaa rekord. Lisaks saavutas Tarmo 9.koha kolmikhüppes (13.81) ja Mikk Talvik 11.koha 400 m tõkkejooksus (1.00,27).

Noorsoo (kuni 23-aastased) Eesti meistrivõistlustel võitis Virgo Adusoo 10 000 m käimises kuldmedali (49.51,1). Mikk Talvik lõpetas 400 m tõkkejooksu viiendana (1.01,01).

Heas hoos oli ka meie noored kergejõustiklased. Eesti B-klassi meistrivõistlustelt võitis kuldmedali Deivi Teppan kettaheites (30.57). Lisaks sai ta 4.koha isiklike rekorditega odaviskes (38.50) ja vasaraheites (26.59). Kõigil osaletud alade näitas finaaliväärilist tulemust ka Märt Mölter: 4.koht 300 m tõkkejooksus (44,01), 6.koht 300 m jooksus (41,31) ja 8.koht 100 m jooksus (12,41). Vaid paar sekundit jäi Järvamaa rekordist puudu Hardo Reinartil, kes 2000 m jooksus lõpetas 8.kohaga (6.23,42). Eva Perejainen saavutas odaviskevõistluses 12.koha (31.88).

Üle pika aja osales Koeru võistkond Eesti valdade suvemängudel, millised seekord toimusid/korraldas Pärnumaa Paikuse vald. Üldkokkuvõttes saavutati 63 valla seas 16.koht. Medalivõitudeni jõuti kergejõustikus. Tarmo Saar võitis meeste kõrgushüppe (2.00) ja saavutas kaugushüppes uue valla rekordiga 2.koha (6.93). Tiina Idavain võitis hõbemedali naisveteranide 400 m jooksus (1.15,1) ja Deivi Teppan pronksmedali juunioride kettaheites (26.58). Kohti esikaheksas saavutasid ka meestest Marion Adusoo ja Martin Adusoo, juunioridest Mikk Talvik ja Katre Tatrik ning veteranidest Helga Vasemägi ja Riina Lääne. Jalgrattakrossis sai parimana 6.koha Eva Perejainen naiste arvestuses. Üle 40-a. meeste seas saavutas Teet Kallakmaa 7.koha ja meeste grupis Mart Laaniste 14.koha. Orienteerumises üle 40-a meeste hulgas näitas Toomas Aan kuuendat ja Mati Tatrik kümnendat aega.

Järvamaa TV 10 olümpiastarti kergejõustiku mitmevõistlusel saavutasid vanemate poiste arvestuses 2.koha Jürmo Jürgen ja 3.koha Madis Bobrovski. Nooremate poiste seas sai 2.koha Jarmo Jürgen.

Eesti meistrivõistlustel triatlonis võitis poiste B-vanuseklassis hõbemedali Hardo Reinart. See on noormehe esimene medal sel alal. Eva Perejainen lõpetas tüdrukute arvestuses tubli neljanda kohaga.
Sama võistluse raames selgitasid oma parimad ka Eesti Kaitsejõud. Selles arvestuses võitis pronksmedali Tallinnas aega teeniv Marion Adusoo.