* Maadlusklubi Järva matimehed kolmanda sünnipäeva vabamaadlusturniiril Koerus osalesid maadlejad Põlvast, Põltsamaalt, Pärnust, Kohtla-Järvelt, Viljandist, Suure-Jaanist, Võhmast, Koselt, Tudust ja Järvamaalt. Koeru maadlejatest jõudsid kõrgema poodiumikohani Reigo Neeme, Kevin Bremet, Cen Trossmann, Lauri ja Aare Bobrovski. Hõbemedalid pälvisid Denis Kuznetsov ja Jaak Tammik. III kohale maadlesid end Mihkel Kesa ja Madis Bobrovski. Head kohad saavutasid Heiki Bremet, Hans-Kristjan Ilves, Kullar Schumann, Ramo Reinberg ja Martin Raamik.
Maadlusklubi Järvamaa matimehed tunnistati Järva maakonna parimaks spordiklubiks.

* Tarmo Saar saavutas Soome ja Baltimaade üliõpilaste mängudel Riias kõrgushüppes 3. koha (2.05). Tallinnas viievõistluse sees aga püstitas uue valla rekordi kaugushüppes (6.83).

* Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes võitis PB 3x1000 m jooksus pronksmedali KJK Järvala meeskond, kuhu kahe Paide poisi kõrval kuulus ka Koeru noormees Bert Tippi.

* Eesti Koolispordi Liidu kergejõustiku neljavõistlusel püstitasid Koeru KK võistkonna liidrid mitmeid isiklikke tippmarke ja saavutasid kokkuvõttes rohkem kui 100 konkurendi seas väga kõrged kohad. Tüdrukute D-vanusegrupis saavutas Ave Lagenõmm 3.koha, poiste C-vanusegrupis Märt Mölter 4.koha ja tüdrukute C-vanusegrupis Deivi Teppan 5.koha.

* Järvamaa koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus suutsid 16 Koeru noort jõuda esikolmikusse. Meistritiitli võitsid Sander Resev (PD pallivise), Andres Gorbõljov (PB odavise), Tuuli Jentson (NJ kaugushüpe) ja Martin Adusoo (MJ 1500 m jooks). Teise koha saavutasid Ave Lagenõmm, Jarmo Liiva, Mari-Liis Pihlak, Märt Mölter, Alor Jürgen, Janika Allingu ja Arnold Tihane. Kolmandat kohta olid väärt Deivi Teppan, Eva Perejainen, Bert Tippi, Aldo Potman ja Pille Raudsepp.