Rutti Luksepp

Rutti Luksepp on sündinud 19. juunil 1974. aastal. Ta kuulub kergejõustikuklubisse Järvala ning on Järvamaa praeguse hetke üks paremaid kergejõustiklasi. Käesoleval hooajal on ta Järvamaa parim naine 60 m, 200 m jooksus, 60 m tõkkejooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes, kuulitõukes ja viievõistluses ning 40-minuti viievõistluses.

Eesti klubide talvised karikavõistlused Tallinnas 19.01.

Rutti Luksepp saavutas 60 m tõkkejooksus 8,92-ga 4. koha. 1.64 andis kõrgushüppes kuuenda koha ning kuulitõukes tagas 12.06 samuti neljanda koha.

Eesti üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus Tallinnas 30.01.

Rutti Luksepp hüppas kaugust 5.92 ja kõrgushüppes saavutas tulemuse 1.60. Ta osales väljaspool arvestust.

Reval Hotels Cup 2002 Tallinnas 03.02.

5-võistluses kogus 4158 punkti (8,76-1.69-13.24-5.98-2.24,07).

Eesti sisemeistrivõistlused Tallinnas 09.-10.02.

60 m jooksus saavutas teise koha ajaga 7,62. Kaugushüppes andis resultaat 5.58 neljanda koha.

Balti maavõistlus Tallinnas 20.02.

60 m jooksus 3. koht tulemusega 7,65. Osales ka 4x200 m teatejooksus milles aitas tuua Eesti koondise teisele kohale ajaga 1.41,09.

Balti-Soome maavõistlus Tallinnas 23.02.

60 m jooksus sai ajaks 7,65, 200 m jooksus saavutas aja 25,06 (osales väljaspool arvestust). Oli osaline ka võidukas Balti koondises, kes võitis 4x200 m teatejooksu ajaga 1.38,26.