Reedel ja laupäeval peeti Rakveres Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused kergejõustikus, kus osalesid ka Järvamaa sportlased, kes tõid maakonda korraliku medalisaagi.

Eriti edukas oli tüdrukute B-klassis võistelnud Grete Ðadeiko (KJK Järvala). Tal õnnestus võita 100 meetri tõkkejooks 14,75ga. Kaugushüppes tõi esikoha tulemus 5.73. 100 meetri jooksus piisas võiduks staadionisirge läbimisest 12,15ga.

Esikohti saavutas ka Andra Viidikas (KJK Järvala), kellel õnnestus võita 400 meetri jooks 59,72ga. 200 meetri tõkkejooksus läbis ta distantsi 29,67ga, mis samuti andis esikoha.

3000 meetri käimises oli parim Birgit Ruisu (KSK Alem) tulemusega 18.02,5.

Kettaheites oli Ave Lagenõmm (KJK Järvala) 33.61ga kolmas. Paremini läks tal odaviskes, kus sai teise koha tulemusega 39.77.

Sama vanuseklassi kuulitõukes saavutas pronksi Liisa Salla (KJK Järvala) 10.89ga.

Tüdrukute A-klassis õnnestus samuti võita mõned medalid. Tähti Salla (KJK Järvala) oli kuulitõukes 12.86ga kolmas. Sama koha saavutas ta 300 meetri tõkkejooksus ajaga 46,11.

Kuld tuli 5000 meetri käimises, kus Kaidi Kori (KSK Alem) läbis distantsi 31.58,1ga.

B-klassi poisid nii edukad polnud ning saavutati vaid 1 medalikoht. Selle tõi Järvamaale Tanel Ärm (KSK Alem) 15,68ga 110 meetri tõkkejooksus.

A-klassi poisid seekord kahjuks medalikohani ei küündinud.