Reedel Tallinnas olnud Eesti noorte kergejõustiku–karikavõistlustel jõudsid Järvamaa klubide A– ja B–klassi noored mitmel alal Eesti paremate sekka.

Poistest sai kõige kõrgema koha KJK Järvala ridadesse kuuluv Taniel Tegelmann, kellel õnnestus võita 13.61ga kolmikhüpe, kusjuures arvesse läks tal vaid üks õnnestunud katse - esimene katse tal ebaõnnestus, teisel sai ta kirja päeva parima 13.61 ning kahest viimasest katsest ta loobus. Kõrgushüppes ületas Tegelmann 1.85 ja tasuks 5. koht.

Esikuuikusse jõudis poistest veel Mehis Muru KJK Järvala 400 meetri jooksus (5. koht, 54,53).

Kokkuvõttes olid KJK Järvala noormehed 9. ning Kultuuri- ja spordiklubi Alemi noormehed 17. kohal. Parimaks osutus Pärnu Spordiklubi Altius.

Neidudest sai parima koha KJK Järvalasse kuuluv Britta Jäärats, kellel õnnestus võita kuulitõuge 12.88ga. Kõrgushüppes tuli ta 1.62ga kolmandale kohale.

Kolmanda koha said ka Grit Ðadeiko 60 meetri tõkkejooksus 8,83ga ja Annaliisa Orro kolmikhüppes 11.00ga. 200 meetri jooksus oli Tähti Salla 26,95ga kuues (kõik KJK Järvala).

KSK Alemi neiudest pääses esikuuikusse Liisa Limberg, kes sai kuulitõukes kirja 11.34 ja protokolli läks kirja viies koht.

4x200 meetri teatejooksus õnnestus KJK Järvala neidudel ületada ka ligi 1996. aastast pärit olnud Järvamaa siserekord 1.48,72. Uued rekordnumbrid on alates reedest 1.48,33.

Kokkuvõttes olid KJK Järvala neiud väga kõrgel 4. ning KSK Alemi neiud 18. kohal. Parimaks osutus Tartu Spordiselts Kalev.