Lasnamäe Kergejõustikuhallis reedel ja laupäeval peetud Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusel võitis Eesti noortekoondis esikohad kõigis arvestustes.

Naisjuunioride viievõistluses võidutses Ebe Reier tubli isikliku rekordiga 3802 punkti. See oli ka ala, kus eestlastele individuaalarvestuses edukaimalt vastu hakati - teise koha saanud lätlanna Aiga Grabuste kaotas vaid 18 punktiga.

A-klassi neidudest sai esikoha Kergejõustikuklubi Järvalat esindav Türi Majandusgümnaasiumi õpilane Grit Ðadeiko 3401 punktiga.

Võistlusel, mis toimus laupäeval, jooksis Grit esmalt 60 meetrit tõkkeid ajaga 8,89, hüppas kõrgust 1.62, tõukas kuuli 11.57, hüppas kaugust 5.03 ning jooksis 800 meetrit ajaga 2.45,73. Kokku andis see kõik 3401 punkti.

Noormeeste A-klassis saadi koguni nelikvõit - 1. Rauno Kirschbaum 4869 punktiga. Rauno püstitas ka uue noormeeste tipptulemuse (tõkkevahe oli ebastandardne 8,80 meetrit nii IAAF-i kui ka Eesti võistlusmääruste järgi) 60 meetri tõkkejooksus 7,95.

Meesjuunioride parim oli samuti isikliku rekordi püstitanud Aigar Kukk 5397 punktiga.