Selle nädala teisipäeval ja kolmapäeval pidas Eesti Koolispordiliit 2006. aasta kergejõustikuvõistlusi. Teisipäeval, 16. mail, võistlesid esiliigasse kuuluvad koolid Rakveres ning kolmapäeval, 17. mail, teise liigasse kuuluvad kooli Türi linnastaadionil.

Rakveres osales Järvamaa koolidest Türi Majandusgümnaasium ning Aravete Keskkool. Türi Majandusgümnaasium sai koolide arvestuses 11. koha 853 punktiga ja Aravete Keskkool oli 14. 733 punktiga. Kokku osales 16 kooli, kellest parimaks osutus Rakvere Reaalgümnaasium 1075 punktiga.

6.-7. klassi õpilastest jõudis esikolmikusse Türi Majandusgümnaasiumi neiu Grete Ðadeiko 60 meetri jooksus (2. koht, 8,42) ja kaugushüppes (2. koht, 5.00).

8.-9. klassi õpilaste hulgas jagas Kaisa Linno Türi Majandusgümnaasiumist kõrgushüppes tulemusega 1.55 kolmandat-neljandat kohta. Tema kooliõde Elisa Kurrikoff oli 800 meetri jooksus teine tulemusega 2.34,82. Sama vanustest poistest sai Aravete Keskkooli õpilane Magnus Künnapas 1500 meetri jooksus teise koha ajaga 4.35,69.

10.-12. klassi neidudest sai kaks esikohta Türi Majandusgümnaasiumi 10. klassi õpilane Grit Ðadeiko, kes võitis kaugushüppe väga hea tulemusega 6.18ga (taganttuul 2,8 m/s) ning 100 meetri jooksus ajaga 12,37. Sama vanustest poistest oli tema klassivend Taniel Tegelmann kaugushüppes 6.51ga (taganttuul 2,8 m/s) kolmas.

Türil peetud teise liiga jõuproovil osales kokku 12 kooli ning nende seas ka Paide Ühisgümnaasium, kes sai kokkuvõttes teise koha 750 punktiga. Esikoha sai vaid 1 enam punktiga (750 punkti) Tartu Mart Reiniku Gümnaasium. Paide Ühisgümnaasiumile sai saatuslikuks poiste 8.-9. klassi kõrgushüpe, kus nende sportlane kahjuks võistlema ei ilmunud.