Täna Türi linna staadioni juures aset leidnud Järvamaa murdmaajooksu meistrivõistlustel suutsid oma eelmise aasta esikohti kaitsa naiste 500 meetri jooksus Türi Majandusgümnaasiumi neiu Grit Ðadeiko ning 1000 meetri jooksus Türi Gümnaasiumi õpilane Liina Liblik. Eelmise aasta meeste parimatel - Priit Kärneril ja Artur Müüril - see aga ei õnnestunud.

Naiste 500 meetri jooksus järgnesid Ðadeikole (1.42,4) Elisa Kurrikoff Türi Majandusgümnaasiumist (1.44,2) ja Age Raudsepp Koeru Keskkoolist (1.48,5). Liina Liblikule (3.47,8) 1000 meetri distantsil kooliõde Krisly Viidikas (3.51,4) ja Tähti Salla Türi Majandusgümnaasiumist (3.54,9).

Naiste lühema distantsi võttis ette kokku 17 ja pikema 4 sportlast.

Meeste 1000 meetri jooksu võitis türilane Andre Jaanimäe ajaga 3.02,9, teiseks jäi Roland Sookael Türi Majandusgümnaasiumist 3.05,0 ning kolmanda koha hõivas veteranide klassi kuuluv Ambla Spordiklubi esindav Mati Kõiv. Tema ajaks näitas stopper 3.17,2. Kokku osales sel distantsil 22 jooksuhuvilist.

Meeste 3000 meetri jooksu võitis eelmise aasta võitja Artur Müüri (Roosna-Alliku) ees Elar Vulla Türi Kolledzist. Ajad vastavalt Vullal 10.17,1 ning Müüril 10.31,9. Kolmanda koha hõivas koerulane Marion Adusoo 11.17,8ga. Kokku tuli starti 5 sportlast.

Kokku tuli starti 48 jooksuhuvilist. Võistlused korraldas Leonhard Soom.