Pühapäeval toimusid Haapsalus Eesti Kergejõustikuliidu klubide karikavõistluste kergejõustikuvõistluste II liiga jõuproov, kus osales ka Kergejõustikuklubi Järvala.

Meie naiskond teenis kokku neli alavõitu ning saavutas 79 punktiga väga tubli teise koha. Võitis Rakvere Kergejõustikuklubi Vike 88 punktiga. Alavõitu tõid naiskonnale Kerli Tuul 800 meetri jooksus (2.25,11), Tähti Salla 400 meetri tõkkejooksus (1.10,82), Ann Hiiemaa kolmikhüppes (12.07) ning Britta Jäärats 10.53ga kuulitõukes.

Esikolmikusse tulid ka Maris Prussakov 400 meetri jooksus teine koht (1.07,32), Liina Liblik 1500 meetri jooksus teine koht (5.14,51), Helin Kasela teine koht kõrgushüppes väga tubli tulemusega 1.63, Ann Hiiemaa kaugushüppes teine koht 5.45ga. Pronksise koha sai Britta Jäärats kettaheites 26.26ga. Samuti sai kolmanda koha meie teatenaiskond koosseisus Helin Kasela, Reelika Pihlak, Krisly Viidikas ja Tähti Salla 52,86ga.

Meeskond tuli 74 punktiga kolmandaks. Kusjuures võitu võtnud Viljandi Kergejõustikuselts Sakalala järgnesid võrdse 74 punktiga Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi teisena, kolmandana Kergejõustikuklubi Järvala ja neljandana naiste arvestuses võitnud Rakvere Kergejõustikuklubi Vike.
Meeskond teenis 3 alavõitu. Ott Talvik 58,39 400 meetri tõkkejooksus, Tarmo Saar 2.05ga kõrgushüppes, Jaanus Suvi 15.90 kolmikhüppes. Teise koha sai Jaanus Suvi kaugushüppes 7.39ga. Kolmandaks tulid Andre Jaanimäe 2.00,16ga 800 meetri jooksus ning Lennar Sild 47.64 vasaraheites.

Kuna II liiga kaks paremat võistkonda pääsevad järgmisel aastal I liigasse, siis KJK Järvala naiskond osaleb järgmine aasta I liigas. Meeskond jätkab II liigas, kuid puudu jäi ime vähe.