Tallinnas klubide karikavõistlustel osalesime seekord nii nais- kui meeskonnaga aga haigused hõrendasid meie ridu. Siiski võistlust oli vaja ja õigustas end ka.

Meeskonna enamus kohad mahtusid 12 parema hulka ning neist edukaim oli Jaanus Suvi, kes sai kirja kaugushüppes vaid ühe katse ja oli 6.67ga seitsmes. Andrei Stepanov sai teivashüppes isiklikuks rekordiks 3.40, Silver Kundel 200 meetri jooksu 24,44 on ka isiklik rekord. Võistkonna koht oli 12.

Naistest jäid meil haiguse tõttu täitmata kolm ala. Meie raudvara Rutti Luksepp oli 60 meetri tõkkejooksus 8,98 ja kuulitõukes 12.35 neljas. Nooruke Grit Ðadeiko oli esimest korda vastamisi täiskasvanutega ja oli 60 meetri jooksus 8,16 seitsmes. Jälle isiklikkku rekordit parandanud Liina Liblik sai 1500 meetris ajaga 5.12,95 ka seistmenda koha.Võistkond jäi kolmteistkümnedaks.

Laupäeval, 15. veebruaril selguvad ka maakonna meistrid Säreveres ja nädal hiljem Eesti sisemeistrid. Jääme ootama paremaid tulemusi.