Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel Kärdlas võitis Rutti Luksepp oma 29 meistritiitli, seekord seitsmevõistluses. Ta jooksis 100 meetrit tõkkeid 14,78, hüppas kõrgust 1.58, tõukas kuuli 12.22, jooksis 200 meetrit 25,37, hüppas kaugust 5.88, viskas oda 37.78 ja jooksis 800 meetrit 2.26,65 mis andis kokku 5287 punkti.

Tütarlaste B-klassi mitmevõistluse võitis Aravete tüdruk Marili Toots, kuid kes ei esinda Järvamaa klubi vaid Tallinna klubi SK Leksi 44. Tema üksiktulemused olid väga head: 16,04; 1.53; 11.54; 28,33; 5.35; 42.11 ja 2.32,69 mis andis kokku 4665 punkti ja uue maakonna rekordi.

Leedus Kaunases toimus samal ajal Eesti-Läti-Leedu maavõistlus, kus järvakaid oli kolm - türilased Jaanus Suvi, Tartu Ülikooli Spordiklubi esindav Margus Pirksaar ja lehtselane Helen Püümann, kes nüüd esindab Audentese Spordiklubi. Jaanus Suvi oli kolmikhüppes isikliku rekordiga 15.48 kolmas. Sama tulemuse sai ka teise koha omanik, kuid temal oli teine tulemus parem kui Jaanus Suvel. Margus Pirksaar oli 5000 m jooksus 14.57,61 neljas ja Helen Püümann jooksis 800 meetri jooksus välja aja 2.10,35 mis andis viienda koha.

Helsingis rahvusvahelistel Finlandia Junior Games mängudel noortele jooksis Türi tüdruk Grit Ðadeiko 80 meetrit tõkete maakonnarekordiks 12,02 ja oli selle tulemusega teine. Kolmikhüppes võistles ta esimest korda ja sai tulemusega 10.87 neljanda koha. 100 meetri tasavägises finaalis oli ta isikliku rekordiga 12,87 kaheksas. Paide poiss Robert Pikajago jooksis 100 meetrit tõkkeid 14,77 ja see tõi talle tubli kuuenda koha.

Nüüd lähevad noored järvalased Tõrva laagrisse ning kohe kogunevad kergejõustiku maailma tipud Pariisi, et selgitada maailmameistreid. On mida jälgida, sest ka eestlastel on omad ootused ja lootused. Hooaeg jätkub peale seda.