Reedel ja laupäeval Kaunases olnud Balti noorte (U–18) kergejõustiku maavõistluselt naasis Eesti noortekoondis teise kohaga. Oma panuse sellesse andsid ka Järvamaa noored.

Järvamaa kergejõustikuportaali juhi Martin Parro teatel oli järvalastest edukaim kergejõustikuklubi Järvala neiu Grit Ðadeiko, kes võitis kolm ala.

Ðadeiko oli parim 100 meetri jooksus ajaga 12,25, 100 meetri tõkkejooksus ajaga 14,09 ja kaugushüppes tulemusega 5.93 meetrit.

Järvala kasvandik Britta Jäärats sai teise koha kuulitõukes, lennutades raudmuna 13.60 meetri kaugusele. Kettakaare pikkuseks jäi tal 25.64 meetrit, mis andis kuuenda koha.

Kaks viiendat kohta tõi koju Aravetelt pärit spordiklubi Leksi 44 sportlane Marili Toots. Ta viskas oda 38.06 ja heitis vasarat 43.98 meetrit.

200 meetri jooksus näitas ajavõtja kuuendat tulemust ehk 26,82 sekundit Järvala neiule Krisly Viidikale.
Ðadeiko ja Viidikas osalesid neidude koondise kooseisus ka 4 x 100 meetri teatejooksus, kus nad jooksid koos Kärt Kuninga ja Julia Ðalaginaga teise aja 48,14.

4 x 400 meetri teatejooksus olid Eesti neiud samuti teised ajaga 3.56,13. Koos Kadi Jaansoo, Jevgenia Mateitsuki, Julia Ðalaginaga tegi kaasa Krisly Viidikas.

Järvamaa noormeestest kuulus Eesti koondise koosseisu Taniel Tegelmann Järvalast, kes tegi kaasa kahel hüppealal. Nii kõrgus– kui kolmikhüppes tõi ta koju kolmanda koha. Kõrgust hüppas ta 1.98 ja kolmikut 14.23 meetrit.