Laupäeval osalesid Järvamaa kergejõustiklased Tallinna Kalevi kergejõustikuklubi Sminti auhinnavõistlustel, kus esikolmikusse jõudis kolm võistlejat.

Mehis Muru (KJK Järvala) püstitas noormeeste B-klassi 60 meetri tõkkejooksus uue Järvamaa noorterekordi 9,22-ga. Eeljooksu lõpetas ta 0,22 sekundit aeglasemalt ehk 9,44-ga. Sellise ajaga sai ta finaali neljandana. Finaalis jooksis Muru välja aja 9,22 ja saavutas oma vanuseklassis teise koha.

Teise kohaga lõpetas neidude A-klassi kõrgushüppe Viktoria Leks (KSK Alem), kelle algkõrgus oli 1.45, kuid võistluste lõpuks sai ta teisel katsel üle ka 1.66 meetrist.

Teiseks tuli ka Aravete neiu Marili Toots (SK Leksi 44), kes venitas neidude B-klassi kaugushüppes oma viienda katse pikkuseks 4.86. Samasse kanti tuli kolmaski hüpe, mille pikkuseks mõõdeti 4.84.