Print
(rekordid seisuga 2000 ja areng sealt edasi)
Andmed seisuga 31.12.2016
             
Poisid B-klass 
             
    60 m jooks        
7,3   Andres Nuiamäe 02.06.1982 Albu 14.05.1997 Väätsa
    elektriajavõtuga        
7,88 h Andres Nuiamäe 02.06.1982 Albu 25.01.1997 Tallinn
7,62 h Priit Raal 09.02.1989 Türi 31.01.2004 Tallinn
7,39 h Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 03.01.2009 Tallinn
7,33 h Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 03.01.2009 Tallinn
             
    100 m jooks        
11,4   Andres Nuiamäe 02.06.1982 Albu 12.07.1997 Palanga
    elektriajavõtuga        
12,21   Raul Haavala 06.08.1979 Paide 11.07.1994 Tallinn
12,09 -0,1 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 09.08.2008 Kose
11,64 -0,4 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 07.06.2009 Tartu
11,60 -0,6 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 14.07.2009 Rakvere
             
    200 m jooks        
24,48   Raul Haavala 06.08.1979 Paide 11.07.1994 Tallinn
24,16 h Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 17.01.2009 Võru
24,06 -0,2 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 07.06.2009 Tartu
23,78 -0,1 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 08.07.2009 Valmiera
23,62 0,3 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 12.09.2009 Türi
             
    300 m jooks        
38,3   Raul Haavala 06.08.1979 Paide 28.06.1994 Märjamaa
    elektriajavõtuga        
38,99   Tanel Paabos 19.09.1986 Paide 26.08.2001 Valga
             
    400 m jooks        
53,7   Indrek Seire 18.07.1971 Paide 21.05.1986 Türi
    elektriajavõtuga        
55,47   Lauri Teder 23.01.1980 Paide 28.06.1995 Tallinn
55,07   Mikk Maimann 05.07.1990 Viisu 11.09.2005 Türi
54,18   Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere 28.07.2009 Rakvere
             
    600 m jooks        
1.35,72   Rain Reitmann 20.02.1977 Türi          1991  
1.35,55 h Mikk Maimann 05.07.1990 Viisu 19.03.2005 Tallinn
1.35,17 h Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  19.01.2008 Tallinn
             
    800 m jooks        
2.04,3   Urmo Liblik 01.06.1982 Oisu 29.08.1997 Särevere
             
    1000 m jooks        
2.44,6   Vadim Gritšenko 22.04.1984 Paide 22.06.1999 Särevere
             
    1500 m jooks        
4.20,54   Vadim Gritšenko 22.04.1984 Paide 27.06.1999 Valga
             
    2000 m jooks        
6.20,4   Peep Evardi 09.02.1975 Paide 08.07.1990 Viljandi
             
    3000 m jooks        
9.48,0   Raimo Viilup 16.08.1980 Paide 22.07.1995 Viljandi
             
    60 m tõkkejooks (76,2/8.00)  tv 10 os.    
8,6 h Risto Jamnes 08.06.1981 Aravete 30.11.1995 Tamsalu
    elektriajavõtuga        
9,35 h Silver Kundel 07.03.1985 Türi 27.02.1999 Tallinn
9,27 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 15.03.2003 Tallinn
8,87   Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 22.06.2003 Kärdla
             
    60 m tõkkejooks (83,8/8.25)      
9,4 h Silver Kundel 07.03.1985 Türi 22.01.1999 Tallinn
    elektriajavõtuga        
9,50 h Lauri Bobrovski 05.04.1986 Koeru 21.01.2001 Tallinn
9,44 h Mehis Muru 1.08.1989 Türi 10.01.2004 Tallinn
9,22 h Mehis Muru 1.08.1989 Türi 10.01.2004 Tallinn
9,08 h Mehis Muru 1.08.1989 Türi 31.01.2004 Tallinn
9,02 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 31.01.2004 Tallinn
9,00 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 28.02.2004 Tallinn
8,91 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 06.03.2004 Tampere
8,58 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 18.12.2004 Tallinn
8,58 h Tanel Ärm 15.06.1994 Türi 17.01.2009 Võru
8,57 h Tanel Ärm 15.06.1994 Türi 18.12.2009 Rakvere
             
    110 m tõkkejooks (83,8/8.25)       
16,2   Jaanus Õlge 30.05.1970 Türi-Alliku 28.07.1984 Tallinn
    elektriajavõtuga        
16,55   Silver Kundel 07.03.1985 Türi 05.09.1999 Tartu
16,13 -1,7 Robert Pikajago 04.08.1988 Paide 29.06.2003 Valga
15,83 0,3 Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 28.06.2004 Tartu
15,55 0,0 Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 28.06.2004 Tartu
15,16 0,1 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  19.06.2009 Türi
             
    200 m tõkkejooks (76,2)      
30,79   Keio Usai 16.09.1987 Koeru 09.07.2002 Haapsalu
30,18 0,6 Mattis Torn 13.01.1988 Paide 27.06.2003 Valga
29,60 0,8 Mehis Muru 01.08.1989 Türi 26.06.2004 Tartu
             
    300 m tõkkejooks (76,2)      
43,06   Silver Kundel 07.03.1985 Türi 29.06.2000 Kuressaare
41,36   Clen-Erik Mõttus 15.05.1998 Türi 04.07.2013 Rakvere
             
    1500 m takistusjooks      
4.32,3   Ingmar Muusikus 28.03.1971   08.08.1986 Tallinn
             
    3 km käimine        
15.20,7   Alar Tammela 13.01.1980 Türi 28.06.1995 Tallinn
             
    5 km käimine        
26.27,3   Alar Tammela 13.01.1980 Türi 10.07.1995 Tallinn
             
    Kõrgushüpe        
1.80   Aivar Lainevool 23.03.1962 Türi 23.07.1977 Tartu
1.80   Jüri Tambets 22.02.1963 Sargvere 18.05.1978 Türi
1.80   Roland Lepik 19.03.1973 Paide 14.05.1988 Türi
1.80   Ilmar Mõttus 17.06.1978 Särevere 18.05.1993 Särevere
1.80   Taniel Tegelmann 22.07.1989 Türi 05.09.2004 Türi
1.80 h Steven Harinov 05.01.2011 Koeru 10.12.2011 Rakvere
1.81 h Steven Harinov 05.01.2011 Koeru 17.12.2011 Koeru
             
    Teivashüpe        
3.16   Leo Ani 24.05.1961 Türi 13.05.1975 Türi
3.20 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 28.02.2004 Tallinn
3.25   Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 26.09.2004 Türi
             
    Kaugushüpe        
6.20   Donald Jäärats 16.05.1967 Türi 16.09.1982 Türi
6.24 1,5 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  28.05.2009 Türi
6.33 0,4 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  14.07.2009 Rakvre
6.48 1,7 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  12.09.2009 Türi
6.56 1,4 Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  26.09.2009 Türi
             
    Kolmikhüpe        
12.90   Ilmar Mõttus 17.06.1978 Särevere 04.09.1993 Särevere
             
    Kuulitõuge (4 kg)        
14.67   Aleksander Tammert 28.04.1947 Tapa 17.09.1961 Tapa
14.80 h Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 21.01.2012 Tallinn
14.82 h Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 21.01.2012 Tallinn
14.86 h Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 21.01.2012 Tallinn
15.23 h Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 21.01.2012 Tallinn
15.83   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 01.05.2012 Türi
15.86   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 08.05.2012 Rakvere
16.14   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 08.05.2012 Rakvere
16.36   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 08.05.2012 Rakvere
16.46   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 08.05.2012 Rakvere
16.49   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 24.05.2012 Tallinn
16.57   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 05.07.2012 Valga
17.01   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 05.07.2012 Valga
17.08   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 17.07.2012 Jekabpils
17.92   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 28.09.2012 Rakvere
17.97 h Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 14.12.2012 Rakvere
             
    Kettaheide (1 kg)        
44.40   Ain Paberit 13.07.1961 Türi 22.05.1976 Särevere
47.91   Vallo Vinter 11.01.1988 Paide 15.10.2003 Paide
51.25   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 01.05.2012 Türi
54.28   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 28.09.2012 Rakvere
             
    Vasaraheide (4 kg)      
39.97   Lennar Sild 16.06.1986 Türi 26.08.2001 Valga
43.85   Lennar Sild 16.06.1986 Türi 26.08.2001 Valga
44.45   Lennar Sild 16.06.1986 Türi 26.08.2001 Valga
45.55   Taniel Tegelmann 22.07.1989 Türi 08.10.2004 Türi
47.47   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 06.07.2012 Valga
50.05   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 26.08.2012 Kose
50.30   Kert Piirimäe 26.05.1997 Koigi 10.09.2012 Tallinn
             
    Odavise (500 g)         
    (600 g)  kuni a. 2000        
61.02   Urmas Heinmets 07.01.1958 Järva-Jaani 01.08.1973 Rakvere
    (500 g)  alates a. 2001      
46.04   Erki Valdmaa 30.04.1986 Türi 17.08.2001 Särevere
47.01   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 22.05.2002 Särevere
47.97   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 16.06.2002 Koeru
48.88   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 14.08.2002 Tõrva
50.20   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 17.08.2002 Koeru
53.17   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 03.09.2002 Türi
55.47   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 07.09.2002 Laiuse
             
    Pallivise (150 g)        
82.12   Riho Rohula 21.05.1960 Karinu 13.06.1975 Särevere
86.44   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 11.09.2002 Koeru
87.12   Andres Gorbõljov 29.07.1990 Koeru 19.05.2005 Koeru
             
    Seitsmevõistlus (4; 83,8/8.25)      
3400 h Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 28.02.2004 Tallinn
    8,05-5.03-8.93-1.53-9,00-3.20-3.19,96    
             
    Kümnevõistlus (4; 83,8/8.25; 1; 500)     
4095   Tanel Grauberg 21.03.1987 Koeru 16.06.2002 Koeru
    13,2-5.07-12.22-1.40-65,5-18,3-36.03-2.30-47.97-5.49,5    
4527   Martin Saar 28.09.1988 Paide 21.09.2003 Särevere
    12,6-5.09-10.60-1.55-60,4-17,8-40.90-2.20-44.66-5.30,5    
4535   Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 21.09.2003 Särevere
    12,8-5.30-10.23-1.50-62,1-16,4-39.27-2.90-34.65-5.30,9    
4848   Robert Pikajago 04.08.1988 Paide 21.09.2003 Särevere
    12,5-5.80-12.70-1.70-61,6-16,2-40.87-2.30-37.18-5.57,0    
5419   Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi 18.08.2004 Rakvere
    12,64(-2,0)-5.58(2,1)-10.70-1.58-56,74-16,07(-1,5)-41.24-3.20-45.07-5.02,53
5897   Joosep Lohur 21.07.1994 Imavere  29.07.2009 Rakvere
    11,78(-0,8)-6.27(-0,8)-12.40-1.64-54,18-15,38(-2,0)-34.80-3.00-50.13-5.13,48
             
    4x100 m teatejooks      
49,1   Järvamaa koondis     25.07.1993 Märjamaa
    Aivo Laidla 07.08.1978 Särevere    
    Ain Kivisaar 16.04.1978 Türi    
    Ilmar Mõttus 14.07.1978 Särevere    
    Marek Merimäe 10.11.1978 Särevere    
48,28   Kultuuri- ja spordiklubi Alem   23.05.2009 Rakvere
    Kaspar Aare 13.05.1994 Türi    
    Tanel Ärm 15.06.1994 Türi    
    Taivo Pajuman 18.12.1994 Särevere    
    Tanel Takk 13.05.1995 Särevere    
             
    3x1000 m teatejooks      
9.03,0   Paide LNSK     17.05.1986 Rapla
    Marek Papp 09.03.1971 Paide    
    Ingmar Muusikus 28.03.1971 Paide    
    Indrek Seire 10.01.1971 Paide    
9.02,10   Kergejõustikuklubi Järvala   27.05.2001  Tartu
    Martin Adusoo  10.11.1986 Koeru    
    Mehis Matrov 20.10.1986 Koeru    
    Madis Laiv  04.01.1987 Türi    
8.46,90   Kergejõustikuklubi Järvala   28.05.2005 Türi
    Mikk Maimann 05.07.1990 Viisu    
    Bert Tippi 27.07.1990 Koeru    
    Andrei Veis 06.04.1990 Paide    
             
    4x110 m tõkketeatejooks (83,8/8.00)    
1.08,62   Kergejõustikuklubi Järvala   25.05.2003 Haapsalu
    Mehis Muru 1.08.1989 Türi    
    Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi    
    Mattis Torn 13.01.1988 Paide    
    Robert Pikajago 4.08.1988 Paide    
1.07,60   Kergejõustikuklubi Järvala   30.05.2004 Valga
    Mehis Muru 01.08.1989 Türi    
    Taniel Tegelmann 22.07.1989 Türi    
    Alo Jürgen 06.01.1989 Koeru    
    Taavi Ratnik 13.04.1989 Türi