Print
REKORDID
MEHED
Kettaheide
67.68
Aleksander TammertAudentese SK
23.05.
Tartu
67.75
Aleksander TammertAudentese SK
23.05.
Tartu
Odavise
85.47
Andrus VärnikLõunalõvi
12.06.
Ostrava
4x100 m teatejooks
40,33
Eesti koondis
22.06.
Tallinn
A. Golberg, H. Sool, M. Vihmann, E. Nool
40,17
Eesti koondis
21.07.
Tallinn
A. Golberg, H. Sool, M. Vihmann, E. Nool
40,05
Eesti koondis
26.07.
Tartu
A. Golberg, H. Sool, M. Vihmann, M. Laht
39,69
Eesti koondis
10.08.
München
A. Golberg, M. Laht, M. Vihmann, E. Nool
NAISED
Vasaraheide
55.97
Maris RõngelepVõimula
02.07.
Viljandi
57.13
Maris RõngelepVõimula
02.07.
Viljandi
59.09
Terje MatsikTartu ÜSK
16.09.
Tartu
MEESJUUNIORID
800 m jooks
1.49,31
Roman FostiAltius
26.07.
Tartu
Kõrgushüpe
2.18
Rainer PiirimetsAudentese SK
23.05.
Tartu
Kuulitõuge (7,260 kg)
17.70
Taavi PeetreTIPP
27.05.
Tallinn
17.71
Taavi PeetreTIPP
15.06.
Tallinn
Kuulitõuge (6,00 kg)
19.03
Taavi PeetreTIPP
29.06.
Tartu
19.55
Taavi PeetreTIPP
29.06.
Tartu
19.67
Taavi PeetreTIPP
29.06.
Tartu
Kettaheide (2,00 kg)
53.91
Märt IsraelSakala
23.05.
Tartu
Kettaheide (1,75 kg)
57.13
Märt IsraelSakala
02.07.
Viljandi
57.44
Märt IsraelSakala
02.07.
Viljandi
58.23
Taavi PeetreTIPP
02.07.
Viljandi
58.36
Taavi PeetreTIPP
02.07.
Viljandi
61.80
Märt IsraelSakala
06.07.
Haapsalu
Odavise (700 g)
67.46
Kristo GaletaSakala
30.06.
Tartu
69.13
Marko JänesSakala
22.09.
Tartu
NAISJUUNIORID
100 m jooks
11,83
Katrin KäärtPärnu Kalev
22.06.
Tallinn
400 m jooks
54,65
Egle UljasElite Sport
02.06.
Tartu
100 m tõkkejooks
13,51
Mirjam LiimaskTartu Kalev
02.06.
Tartu
13,45
Mirjam LiimaskTartu Kalev
11.06.
Bratislava
Teivashüpe (kordamine)
3.70
Lea Saapar
06.07.
Haapsalu
Vasaraheide (4,00 kg)
53.67
Maris RõngelepVõimula
03.05.
Viljandi
55.43
Maris RõngelepVõimula
02.07.
Türi
55.97
Maris RõngelepVõimula
03.05.
Viljandi
57.13
Maris RõngelepVõimula
02.07.
Viljandi
57.44
Maris RõngelepVõimula
28.09.
Viljandi
TIPPTULEMUSED
MEHED
Maraton
2:08.53
Pavel LoskutovMaret-Sport
07.04.
Pariis
100+200+400+800 m
3.10,61
Pärnu Altius
28.05.
Tartu
H. Mäeküla, H. Sool, M. Vihmann, R. Fosti
NAISED
3000 m takistusjooks
11.29,41
Katrin LemsaluEPMÜ SK
22.06.
Tallinn
20 km käimine
1:47.06
Kerly LillemetsLäänemaa KJK
24.08.
Haapsalu
Kümnevõistlus
5811
Mari AlleseLeksi 44
29.06.
Viin
13,32-27.65-2.80-28.06-62,26-15,54-5.32-9.06-1.51-5.33,65
5822
Katrin TalvikTallinna Kalev
08.09.
Valga
13,70-26.03-2.80-28.08-59,57-16,31-5.09-8.71-1.57-5.14,94
MEESJUUNIORID
Kuulitõuge (7,260 kg) (hallis)
18.21
Taavi Peetre
02.02.
Tallinn
NAISJUUNIORID
100 m jooks (hallis)
11,82
Katrin Käärt
04.02.
Tampere
200 m jooks (hallis)
23,61
Katrin Käärt
23.02.
Tallinn
300 m jooks
38,66
Egle UljasElite Sport
25.07.
Turu
1500 m takistusjooks
5.12,63
Jekaterina Patjuk
19.06.
Tartu
Kümnevõistlus
5822
Katrin Talvik
08.09.
Valga
13,70-26.03-2.80-28.08-59,57-16,31-5.09-8.71-1.57-5.14,94
SISEREKORDID
MEHED
200 m jooks
21,57
Mikk JooritsEPMÜ SK
10.02.
Tallinn
NAISED
60 m jooks
7,47
Katrin KäärtPärnu Kalev
27.01.
Tallinn
7,38
Katrin KäärtPärnu Kalev
20.02.
Tallinn
200 m jooks
24,54
Katrin KäärtPärnu Kalev
19.01.
Tallinn
24,37
Katrin KäärtPärnu Kalev
10.02.
Tallinn
24,19
Katrin KäärtPärnu Kalev
20.02.
Tallinn
23,61
Katrin KäärtPärnu Kalev
23.02.
Tallinn
Viievõistlus
4158
Rutti LukseppKJK Järvala
03.02.
Tallinn
8,76-1.69-13.24-5.98-2.24,07
4319
Larissa Netðeporuk
01.03.
Viin
8,72-1.75-13.72-6.17-2.24,97
SISETIPPTULEMUSED
MEHED
300 m jooks
34,04
Martin VihmannAltius
27.01.
Tallinn
NAISED
100 m jooks
11,82
Katrin KäärtPärnu Kalev
04.02.
Tampere
300 m jooks
39,50
Egle UljasElite Sport
27.01.
Tallinn
Allikad:
Eesti Spordi Aastaraamat 2002
Eesti Kergejõustiku Aastaraamat 2003