Mis?

Järvamaa kergejõustiku kodulehekülg on lehekülg, mille põhieesmärgiks on pakkuda infot Järvamaa kergejõustikus toimuva kohta. Enne võistlusi püüame avaldada võistluste juhendi või ajakava, hiljem ka võistluste protokolli. Üheks eesmärgiks on ka jooksva statistika pidamine, millest kindlasti on tähtsaim hooaja jooksev edetabel. Samuti püüame me tasapisi koguda leheküljele vanu protokolle ja edetabeleid. Samuti on kavas viia läbi eriprojekte, nt on valminud ülevaate Koeru mängude kergejõustikuvõistlustest, plaanis on teha ülevaated Piia Luksepa mälestusvõistlustest ning Järvamaa meistrivõistlustest.

Samuti on leheküljel olemas ka foorumid, hääletus ja külalisteraamat, kus külastajad saavad avaldada oma arvamust meie leheküljest ning üldse Järvamaa kergejõustikus toimuvast.

Kes?

Järvamaa kergejõustiku kodulehekülje autoriks on Martin Parro. Lehekülg valmib koostöös Järvamaa kergejõustiku põhipersoonidega, kelleks on Toomas Aan (Koeru), Andres Siilak (Paide), Leonhard Soom (Türi) ning Veiko ja Lea Valang (Särevere), Leo Matikainen (Aravete) ja Ilmar Mõttust (Väätsa). Need eelpool loetletud isikud on ka Järvamaa kahe spordiklubi juhtfiguurid seega võib öelda, et lehekülg valmib koostöös spordiklubidega. Väiksemate võistluste korraldajad osalevad lehekülje koostamise töös oluliselt vähem kuid iga inimese panus sellesse lehekülge on tähelepanuväärne.

Palju materjale meie leheküljel on pärit ka meie hulgast kahjuks lahkunud Viktor Kapilt.

Kellele?

Lehekülg on suunatud eelkõige Järvamaa kooliõpilastele, kellel oleks võimalus näha millal mingi võistlus toimub ning hiljem vaadata enda ja teiste sooritatud tulemusi. Põhiliselt on seega lehekülje külastajateks Järvamaa inimesed mida näitab ka praegune külastajate statistika.

Alateemad?

Uudiste all proovime me avaldada uudiseid suurematest võistlustest. Uudiste rubriiki all avaldame me ka kõik kommentaarid ja arvamused. Tulemuste all proovime me avaldada kõik protokollid alates 2001. aastast ning samuti niipalju kui jõudu ja jaksu jätkub siis ka vanemaid protokolle. Võistluste rubriigis avaldame kõik võistluste juhendid ja ajakavad. Rekordite kataloogis asuvad kõik Järvamaad puudutavad rekordid ning sealt võib ka leida maailma, Euroopa ning Eesti rekordite edetabelid. Kõik edetabelid mis meie leheküljel on asuvad edetabelite rubriigis, mille põhiline koostisosa on loomulikult jooksev edetabel. Statistika rubriigis on muu statistiline materjal kergejõustiku kohta. Ajaloo rubriigi all on avaldatud erinevaid materjale kergejõustikust. Spordiklubide kataloog on koht, kust võib leida igasugust infot Järvamaa kergejõustikuga tegeleva klubi kohta. Ülejäänud alateemad foorum, külalisteraamat, otsing, leheküljest, kontakt, hääletus ei vaja pikemat tutvustust. Lisaks leiab palju muud koduleheküljelt.

Kaastööd?

Järvamaa kergejõustiku kodulehekülg ootab Teie kaastöid aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Teose sisu peab olema seotud Järvamaa kergejõustikuga (kas üldine arvamus sellest või kommentaar/uudis/arvamus mingi konkreetse sündmuse kohta). Järvamaa kergejõustiku kodulehekülg ei maksa kaastööde eest mingit honorari.

Samuti külastage kindlasti meie foorumi ja hääletuse rubriiki ning kui soovite võite avada uue foorumi enda valitud teemal.

Samuti on oodatud mõtted ja ideed selle kohta, mis küsimuse võiks panna järgmisena hääletamisele.

Kõike paremat soovides,
Järvamaa kergejõustiku kodulehekülje autor Martin Parro

Viimased artiklid

Scroll to top