MEHED
100 m jooks
10,4
1
Kalev Maarand
1958
J
29.07.
Haabneeme
10,7
e
Gunnar Kirsipuu
1959
J
23.05.
Voka
10,8
1
Andres Püümann
1961
J
24.07.
Rapla
11,3
4
Andres Grau
1959
J
24.07.
Rapla
11,3
mv
Enno Viiburg
1961
J
25.07.
Rapla
11,6
mv
Eiki Linnart
1964
TR
05.06.
Tallinn
11,7
mv
Jüri Tambets
1963
N
03.09.
Tallinn
11,9
mv
Gunnar Altmets
1962
N
04.06.
Tallinn
11,9
1
Raivo Viilvere
1960
J
07.06.
Särevere
11,9
Rinald Tubarik
1956
J
19.06.
Kehtna
200 m jooks
21,6
1
Gunnar Kirsipuu
1959
J
05.09.
Särevere
21,7
2
Andres Püümann
1961
J
05.09.
Särevere
21,9
8
Kalev Maarand
1958
J
08.07.
Smolensk
24,0
5
Andres Grau
1959
J
25.07.
Rapla
24,5
3
Andres Düüna
1954
J
05.09.
Särevere
24,6
4
Rinald Tubarik
1956
J
05.09.
Särevere
24,7
Veljo Lumiste
1966
N
13.09.
Tallinn
25,6
5
Veljo Lopp
1966
J
18.06.
Voka
25,6
8
Tarmo Saare
1964
N
28.06.
Viljandi
25,7
20
Vello Kleitsmann
1966
N
29.06.
Tallinn
400 m jooks
49,1
8
Gunnar Kirsipuu
1959
J
11.09.
Smolensk
50,0
Kalev Maarand
1958
J
07.07.
54,3
mv
Jüri Tambets
1963
N
03.09.
Tallinn
55,2
1
Raivo Viilvere
1960
J
07.06.
Särevere
56,3
mv
Enno Viiburg
1961
J
25.07.
Rapla
56,3
mv
Hans Madisson
1954
J
01.10.
Türi
56,6
mv
Gunnar Altmets
1962
N
04.06.
Tallinn
56,7
6
Kalev Kenk
1961
J
10.06.
Väimela
57,0
2
Eilo Konrad
1964
J
07.06.
Särevere
57,2
9
Tarmo Saare
1964
N
27.06.
Viljandi
800 m jooks
2.06,4
7
Kalev Kenk
1961
J
25.07.
Rapla
2.06,9
1
Olev Lillemets
J
07.06.
Särevere
2.10,7
Jaak Leppik
1964
TR
06.06.
Tallinn
2.12,3
3
Hans Madisson
1954
J
07.06.
Särevere
2.14,7
Gennadi Rõbakov
1963
J
11.06.
Väimela
2.15,0
1
Meelis Kaasik
1964
N
28.07.
Vodja
2.15,6
2
Raivo Rebane
1965
N
28.07.
Vodja
2.15,8
3
Veljo Lumiste
1966
N
28.07.
Vodja
2.16,1
4
Vello Kleitsmann
1966
N
28.07.
Vodja
2.16,8
Indrek Kaiv
1961
J
11.06.
Väimela
1500 m jooks
4.14,5
7
Uno Kori
1957
K
30.08.
Türi
4.19,1
mv
Hans Madisson
1954
J
02.10.
Türi
4.23,0
11
Urmas Kõljalg
1961
K
27.08.
Viljandi
4.28,2
9
Kalev Kenk
1961
J
24.07.
Rapla
4.32,0
3
Märt Majorov
1965
N
30.08.
Türi
4.33,0
Anti Markvard
1964
TR
06.06.
Tallinn
4.34,2
9
Aivar Jaas
1965
J
11.06.
Väimela
4.36,2
1
Raivo Rebane
1965
N
19.05.
Türi
4.37,2
13
Tarmo Alt
1966
N
26.08.
Tallinn
4.39,7
Gennadi Rõbakov
1963
J
11.06.
Väimela
3000 m jooks
9.01,0
1
Hans Madisson
1954
J
23.05.
Aravete
9.14,9
1
Urmas Kõljalg
1961
K
05.09.
Särevere
9.23,5
3
Tarmo Saare
1964
N
05.09.
Särevere
9.40,2
2
Allan Toobal
1956
J
07.06.
Särevere
9.40,8
3
Uno Kori
1957
K
07.06.
Särevere
9.52,8
4
Ants Sagar
J
07.06.
Särevere
9.56,9
5
Kalle Puss
J
07.06.
Särevere
10.00,8
6
Enn Kullamaa
J
07.06.
Särevere
10.01,3
9
Raivo Pellja
1964
N
27.08.
Tallinn
10.02,4
Arvi Alt
1937
J
07.06.
Haabneeme
5000 m jooks
15.48,3
5
Hans Madisson
1954
J
26.07.
Rapla
16.38,9
5
Uno Kori
1957
K
28.06.
Viljandi
110 m tõkkejooks
15,8
Enno Viiburg
1961
J
Haabneeme
17,3
mv
Eiki Linnart
1964
TR
06.06.
Tallinn
17,4
1
Kalev Maarand
1958
J
04.06.
Särevere
17,4
mv
Gunnar Kirsipuu
1959
J
02.10.
Türi
19,8
mv
Paul Poopuu
1958
J
02.10.
Türi
21,1
mv
Andres Kõljalg
1958
J
02.10.
Türi
21,2
Indrek Kaiv
1961
J
11.06.
Väimela
3000 m takistusjooks
9.56,4
6
Hans Madisson
1954
J
25.07.
Rapla
Kõrgushüpe
1.95
1
Kalev Maarand
1958
J
04.06.
Särevere
1.95
mv
Gunnar Altmets
1962
N
04.06.
Tallinn
1.95
2
Aivar Lainevool
1962
J
25.07.
Rapla
1.85
3
A. Tiiat
J
05.09.
Särevere
1.80
1
Riivo Käspri
1958
J
07.06.
Särevere
1.80
2
Lembit Nuut
1948
J
07.06.
Särevere
1.80
4
Eiki Linnart
1964
TR
28.06.
Viljandi
1.80
mv
Ants Borkvel
1963
J
01.10.
Türi
1.75
Vitali Tðernõsov
1964
TR
05.06.
Tallinn
1.75
mv
Enno Viiburg
1961
J
25.07.
Rapla
1.75
mv
Jüri Tambets
1963
N
03.09.
Tallinn
1.75
1
Ain Jürimäe
1962
J
07.08.
Särevere
1.75
6
Harri Metsla
1956
J
05.09.
Särevere
Kaugushüpe
6.80
1
Järvo Tandre
1963
N
20.05.
Türi
6.71
Kalev Maarand
1958
J
13.06.
Haabneeme
6.66
2
Jüri Tambets
1963
N
12.09.
Voka
6.60
4
Enno Viiburg
1961
J
25.07.
Rapla
6.56
Andres Püümann
1961
J
12.09.
Voka
6.41
mv
Gunnar Altmets
1962
N
04.06.
Tallinn
6.13
Gunnar Kirsipuu
1959
J
18.07.
Elva
6.12
2
Avo Pukspuu
1958
J
07.06.
Särevere
6.10
mv
Eiki Linnart
1964
TR
05.06.
Tallinn
6.07
1
Avo Sinivee
1952
J
07.08.
Särevere
6.06
Andres Kõljalg
1958
J
12.09.
Türi
6.03
Georg Uus
1952
J
12.09.
Türi
Sisetingimustes:
7.10
Andres Püümann
1961
J
6.67
2
Jüri Tambets
1963
N
30.01.
Tallinn
Kolmikhüpe
14.22
2
Jüri Tambets
1963
N
24.05.
Voka ?
13.35
1
Kalev Maarand
1958
J
04.06.
Särevere
12.85
2
Andres Kõljalg
1958
J
05.09.
Särevere
12.78
Avo Kask
1964
J
04.06.
Särevere
12.64
1
Jaanus Ðadeiko
1966
N
23.09.
Türi
12.36
3
Agu Hendrikson
1955
J
05.09.
Särevere
12.09
19
Meelis Kaasik
1964
N
29.06.
Tallinn
11.80
7
Tarmo Saare
1964
N
27.08.
Tallinn
11.70
2
Georg Uus
1952
J
12.09.
Türi
11.55
6
Märt Ðadeiko
1966
N
05.09.
Särevere
Sisetingimustes:
14.12
1
Jüri Tambets
1963
N
31.01.
Tallinn
Teivashüpe
4.50
Gunnar Altmets
1962
N
3.80 (4.00?)
mv
Enno Viiburg
1961
J
26.07.
Rapla
3.20
mv
Arvo Odras
1958
J
02.10.
Türi
3.13
mv
Agu Hendrikson
1955
J
02.10.
Türi
3.00
mv
Arno Salla
1942
K
02.10.
Türi
2.80
mv
Jüri Tambets
1963
N
04.09.
Tallinn
2.80
mv
Vello Laidla
J
02.10.
Türi
2.80
mv
Eiki Linnart
1964
TR
02.10.
Türi
2.80
mv
Vladimir Pennert
1953
J
02.10.
Türi
2.80
mv
Kalvi Papson
1946
J
02.10.
Türi
Kuulitõuge
13.87
1
Peeter Võrk
1951
J
07.06.
Särevere
13.51
1
Leonhard Soom
1946
J
05.09.
Särevere
13.37
2
Lembit Nuut
1948
J
05.09.
Särevere
13.29
3
Arvo Nurm
1948
K
27.06.
Viljandi
12.92
1
Lembit Aruste
1943
K
27.09.
Türi
12.76
3
Hans Nerep
1951
J
05.09.
Särevere
12.69
4
Enno Viiburg
1961
J
05.09.
Särevere
12.40
1
Ants Uus
1958
J
02.08.
Kabala
12.19
6
Arvo Odras
1958
J
05.09.
Särevere
12.09
8
Ülev Rodentau
1944
J
05.09.
Särevere
Kettaheide
43.46
1
Leonhard Soom
1946
J
02.10.
Türi
39.70
Enno Viiburg
1961
J
00.05.
Haabneeme
39.56
2
Arvo Odras
1958
J
05.09.
Türi
37.80
1
Peeter Võrk
1951
J
07.06.
Särevere
37.78
2
Ülev Rodentau
1944
J
07.06.
Särevere
37.10
4
Lembit Nuut
1948
J
05.09.
Särevere
36.88
10
Arvo Nurm
1948
K
28.06.
Viljandi
35.62
1
Arno Salla
1942
K
20.05.
Türi
35.40
4
Enn Lehtpuu
1962
J
07.06.
Särevere
35.06
Vladimir Pennert
1953
J
24.09.
Türi
Odavise
58.04
1
Arvo Laan
1953
K
05.09.
Särevere
57.74
4
Alfred Mahmastol
1957
K
27.06.
Viljandi
56.80
2
Eduard Elbrecht
1954
J
05.09.
Särevere
56.50
Vladimir Pennert
1953
J
19.06.
Kehtna
56.28
3
Vilho Paukku
1942
K
05.09.
Särevere
53.10
5
Leonhard Soom
1946
J
05.09.
Särevere
52.52
1
Meelis Kaasik
1964
N
20.05.
Särevere
50.64
mv
Gunnar Altmets
1952
N
05.06.
Tallinn Kivisild
48.78
3
Arvo Odras
1958
J
24.09.
Türi
48.18
6
Eiki Linnart
1964
TR
05.09.
Särevere
Vasaraheide
39.40
1
Alo Böning
TR
10.06.
Järva-Jaani
Kalev Seks
1963
TR
10.06.
Paide
Kümnevõistlus
6151
Enno Viiburg
1961
J
25.-26.07.
Rapla
11,3-6.41-12.20-1.75-56,3-16,2-34.94-3.80-44.30-5.20,8
5894
Andres Grau
1958
J
5567
Eiki Linnart
1964
TR
05.-06.00.
Tallinn
4651
Gunnar Kirsipuu
1959
J
01.-02.10.
Türi
11,1-5.60-9.39-1.30-50,1-17,4-24.72-2.00-39.18-4.44,7
4631
Paul Poopuu
1958
J
01.-02.10.
Türi
12,8-5.87-9.96-1.60-58,2-19,8-23.32-2.40-36.84-4.44,8
4623
Andres Kõljalg
1958
J
01.-02.10.
Türi
12,2-5.96-9.37-1.65-57,8-21,1-26.78-2.60-31.20-4.55,8
4584
Arvo Odras
1958
J
01.-02.10.
Türi
13,0-5.64-11.56-1.65-65,8-22,8-33.94-3.20-47.62-5.37,1
NAISED
100 m jooks
13,0
1
Illona Toomeste
1965
N
19.05.
Türi
13,0
Irma Rikk
1966
N
23.05.
Voka
13,4
3
Ly Merisalu
1965
N
19.05.
Türi
13,4
mv
Raina Urb
1964
N
29.08.
Särevere
13,6
4
Silva Themas
1966
N
19.05.
Türi
13,7
5
Taiga Laur
1966
N
19.05.
Türi
13,9
2
Liia Veskimäe
1963
N
19.05.
Türi
13,9
6
Lea Rooba
1965
N
19.05.
Türi
13,9
2
Ulvi Ivanova
1961
K
05.09.
Särevere
14,0
3
Marje Rassel
1961
J
07.06.
Särevere
200 m jooks
25,5
Anne Meri
J
27,9
18-19
Illona Toomeste
1965
N
29.06.
Tallinn
28,2
2
Külli Kruusmaa
1965
N
05.09.
Särevere
28,3
mv
Taiga Laur
1966
N
29.06.
Tallinn
28,4
Irma Rikk
1966
N
24.05.
Voka
28,5
mv
Raina Urb
1964
N
04.09.
Tallinn
28,9
3
Pille Tõnissoo
1960
J
05.09.
Särevere
29,0
8
Silva Themas
1966
N
18.06.
Voka
29,7
4
Kristi Kroonimägi
1960
J
05.09.
Särevere
30,1
1
Tiia Kuusla
1967
N
19.05.
Türi
30,1
mv
Lea Rooba
1965
N
03.09.
Tallinn
400 m jooks
57,3
Anne Meri
1960
J
Kaunas
58,7
3
Ester Kärner
1961
J
23.05.
Tallinn
63,1
1
Illona Toomeste
1965
N
19.05.
Türi
64,3
2
Lea Rooba
1965
N
19.05.
Türi
65,3
19
Kairi Hännile
1966
N
29.06.
Tallinn
65,4
8
Ene Susi
1965
N
17.06.
Voka
65,8
2
Pille Tõnissoo
1960
J
05.09.
Särevere
66,2
Tiina Rosenfeldt
1957
J
06.10.
Tartu
66,2
1
Alina Trofimova
1963
N
19.05.
Türi
66,5
4
Hinge Aolaid
1966
N
19.05.
Türi
800 m jooks
2.17,1
Anne Meri
1960
J
2.19,4
Ester Kärner
1961
J
18.07.
Elva
2.23,9
4
Tiina Rosenfeldt
1957
J
25.07.
Rapla
2.27,5
3
Ene Susi
1965
N
18.06.
Voka
2.29,0
mv
Pille Tõnissoo
1960
J
02.10.
Türi
2.31,8
1
Alina Trofimova
1963
N
19.05.
Türi
2.35,5
mv
Raina Urb
1964
N
02.10.
Türi
2.37,2
29
Kairi Hännile
1966
N
27.06.
Tallinn
2.38,0
mv
Taiga Laur
1966
N
29.06.
Tallinn
2.39,0
mv
Illona Toomeste
1965
N
02.10.
Türi
1000 m jooks
3.10,5
1
Ene Susi
1965
N
07.06.
Särevere
3.13,6
2
Pille Tõnissoo
1960
J
07.06.
Särevere
3.14,3
3
Tiina Rosenfeldt
1957
J
07.06.
Särevere
1500 m jooks
5.02,1
6
Ene Susi
1965
N
28.06.
Tallinn
5.14,8
5
Pille Tõnissoo
1960
J
24.07.
Rapla
5.18,2
4
Marika Ðadeiko
1965
N
26.08.
Tallinn
3000 m jooks
10.27,0
2
Tiina Rosenfeldt
1957
J
26.07.
Rapla
100 m tõkkejooks
16,6
1
Raina Urb
1964
N
19.05.
Türi
16,8
1
Külli Kruusmaa
1965
N
23.09.
Türi
18,2
mv
Svetlana Gumanenko
1964
J
10.06.
Väimela
19,6
2
Alli Ploom
1964
J
04.06.
Särevere
20,2
3
Marje Pesti
1964
J
04.06.
Särevere
20,7
Anu Levina
1964
J
10.06.
Väimela
21,1
Pille Tõnissoo
1960
J
02.10.
Türi
21,5
2
Merike Viks
1964
N
09.05.
Türi
22,2
6
Lissi Krempel
1965
J
04.06.
Särevere
22,6
Ene Saar
1962
J
10.06.
Väimela
400 m tõkkejooks
65,8
Anne Meri
1960
J
Kõrgushüpe
1.65
3
Ulvi Ivanova
1961
K
24.05.
Voka
1.55
1
Ene Susi
1965
N
19.05.
Türi
1.50
mv
Raina Urb
1964
N
03.09.
Tallinn
1.45
1
Lembe Aasorg
1966
N
23.09.
Türi
1.45
3
Tiiu Västrik
1965
N
19.05.
Türi
1.45
2
Taiga Laur
1966
N
19.05.
Türi
1.45
mv
Ly Merisalu
1965
N
02.10.
Türi
1.45
1
Aire Rahkema
1964
J
04.06.
Särevere
1.40
2
Svetlana Gumanenko
1962
J
07.06.
Särevere
1.40
2
Lea Mäe
1964
N
19.05.
Türi
Sisetingimustes:
1.50
2
Lembe Aasorg
1966
N
04.04.
Tallinn
Kaugushüpe
5.30
Ulvi Ivanova
1961
K
18.07.
Rapla
5.09
13
Raina Urb
1964
N
29.06.
Tallinn
5.00
mv
Ly Merisalu
1965
N
02.10.
Türi
4.93
1
Tiina Jansen
1967
N
11.06.
Vodja
4.83
2
Helle Hein
1967
N
11.06.
Vodja
4.76
3
Külli Kruusmaa
1965
N
30.09.
Türi
4.75
mv
Taiga Laur
1966
N
29.06.
Tallinn
4.70
2
Silva Themas
1966
N
19.05.
Türi
4.70
2
Liia Kivimäe
1963
N
19.05.
Türi
4.63
2
Loone Astula
1961
J
07.06.
Särevere
Kuulitõuge
11.62
4
Kaidi Viirpalu
1953
J
25.07.
Rapla
10.53
2
Maret Tupits
1952
J
07.06.
Särevere
10.32
Svetlana Gumanenko
1962
J
09.06.
Väimela
10.21
Eha Kruusma
1956
K
Kiðinjov
9.89
3
Leili Petrova
1947
K
27.06.
Viljandi
9.88
4
Totti Kasekamp
1925
J
07.06.
Särevere
9.57
1
Koidu Soom
1954
J
12.06.
Järva-Jaani
9.40
Leili Heindla
1961
J
09.06.
Väimela
9.36
Taiga Laur
1966
N
00.09.
Särevere
9.28
Saima Tamla
1962
N
16.05.
Paide
9.28
5
Almi Õunapuu
1938
J
07.06.
Särevere
Kettaheide
33.78
1
Kaidi Viirpalu
1953
J
07.06.
Särevere
30.90
2
Ell Rahnik
1947
J
07.06.
Särevere
29.94
1
Leili Petrova
1947
K
28.06.
Viljandi
28.00
3
Leili Heindla
1961
J
07.06.
Särevere
27.92
7
Ly Merisalu
1965
N
27.06.
Tallinn
27.44
2
Virve Pärna
1964
J
04.06.
Särevere
27.22
3
Svetlana Gumanenko
1962
J
04.06.
Särevere
26.56
2
Õie Kanne
1941
K
20.05.
Türi
25.98
1
Asta Reier
1964
N
19.05.
Türi
25.66
Kaja Nõmmemägi
1967
N
19.05.
Türi
25.20
4
Totti Kasekamp
1925
J
07.06.
Särevere
Odavise
36.54
1
Raina Urb
1964
N
19.05.
Türi
36.00
2
Anneli Luisk
1964
N
19.05.
Türi
35.48
2
Ulvi Ivanova
1961
K
28.06.
Viljandi
32.84
2
Svetlana Gumanenko
1962
J
25.07.
Rapla
32.76
3
Taiga Laur
1966
N
19.05.
Türi
31.54
2
Hinge Aolaid
1966
N
05.09.
Särevere
28.60
1
Pille Lehemets
1967
N
19.05.
Türi
28.60
mv
Virve Pärna
1964
J
02.10.
Türi
27.70
2
Kaja Nõmmemägi
1967
N
19.05.
Türi
27.50
3
Maire Müller
1966
N
19.05.
Türi
Seitsmevõistlus
4081
Raina Urb
1964
N
01.-02.10.
Türi
16,8-6.99-1.50-28,5-5.05-29.74-2.41,4
3643
Svetlana Gumanenko
1962
J
10.-11.06.
Väimela
18,2-9.76-1.40-31,3-4.22-32.80-2.52,3
Koostanud Viktor Kapp

Viimased artiklid

Scroll to top