Print
MEHED
100 m jooks
10,8
Gunnar Kirsipuu
1959
EPT
21.07.
Tartu
11,2
Aare Biene
1959
VÜSIK
03.07.
Tallinn
11,4
Andres Püüman
1961
VÜSIK
04.06.
Särevere
11,4
Enno Viiburg
1961
VÜSIK
03.07.
Tallinn
11,6
Ahto Nauts
1959
Türi NST
19.05.
Türi
11,6
Toomas Villems
1954
EPT
29.06.
Türi
11,6
Ain Paberit
1961
Türi KK
30.09.
Türi
11,7
Tõnu Kirs
1952
Türi MK
28.05.
Paide
11,8
Aivar Murula
1956
Türi NST
21.10.
Türi
12,0
Andres Grau
1959
Järva-Jaani KK
19.05.
Türi
12,0
Mati Kivimäe
1962
Türi KK
19.05.
Türi
12,0
Mati Tapo
Türi NST
10.10.
Särevere
200 m jooks
22,3
Gunnar Kirsipuu
1959
EPT
27.05.
Vinnitsa
23,4
Andres Püüman
1961
VÜSIK
09.07.
Tallinn
23,6
Enno Viiburg
1961
VÜSIK
Tallinn
24,5
Aare Biene
1959
VÜSIK
26.06.
Tartu
25,0
Ahto Nauts
1958
Türi NST
10.06.
Väimela
25,5
Jaan Janovitð
1963
Türi KK
01.07.
Rakvere
25,7
Mati Tapo
Türi NST
10.06.
Väimela
25,8
Raivo Viilvere
1960
Järva-Jaani KK
19.05.
Türi
25,9
Aivar Kalmisto
Türi NST
10.06.
Väimela
26,0
Andres Rundu
1960
Koeru KK
19.05.
Türi
400 m jooks
50,1
Gunnar Kirsipuu
1959
EPT
23.07.
Tartu
54,0
Enno Viiburg
1961
VÜSIK
26.07.
Kohtla-Järve
54,3
Tõnu Kirs
1952
Türi MK
12.08.
Vändra
55,6
Ain Paberit
1961
Türi KK
12.08.
Koeru
55,7
Aivar Murula
1956
Türi NST
17.06.
Tihemetsa
56,0
Leo Matikainen
Aravete kolhoos
04.06.
Särevere
56,0
Toomas Villems
1954
EPT
29.06.
Türi
56,1
Raivo Saadoja
1960
Järva-Jaani KK
19.05.
Türi
56,4
Veiko Murruste
1960
Türi KK
19.05.
Türi
56,6
Hannes Freiberg
1960
Paide III KK
19.05.
Türi
800 m jooks
2.17,6
Jüri Simson
Türi NST
10.10.
Särevere
2.18,1
Veiko Murruste
1960
Türi KK
20.05.
Türi
2.19,0
Andres Rundu
1960
Koeru KK
20.05.
Türi
2.19,6
Heldur Otti
1961
Paide III KK
20.05.
Türi
2.19,7
Aivar Kalmisto
Türi NST
10.06.
Väimela
2.19,8
Raivo Saadoja
1960
Järva-Jaani KK
20.05.
Türi
2.19,8
Olavi Nurmsalu
1961
Paide III KK
20.05.
Türi
2.20,1
Urmas Kõljalg
1961
Paide III KK
20.05.
Türi
2.23,0
Argo Penjam
Türi NST
23.05.
Särevere
1500 m jooks
4.20,0
Tõnu Kirs
1952
Türi MK
12.08.
Vändra
4.21,9
Urmas Kõljalg
1961
Paide III KK
01.06.
Valga
4.27,5
Meelis Veilberg
1961
KKK-25
03.06.
Kohtla-Järve
4.36,0
Jüri Aaviste
1956
KEK
01.06.
Valga
4.39,2
Heldur Otti
1961
Paide III KK
21.10.
Särevere
4.41,2
Olavi Nurmsalu
1961
Paide III KK
04.10.
Türi
4.43,2
Tiit Purika
1963
Türi KK
18.05.
Türi
4.46,2
Ain Paberit
1961
Türi KK
13.08.
Koeru
4.46,5
Jüri Simson
Türi NST
21.10.
Särevere
4.46,8
Maido Sahk
KKK-25
04.10.
Türi
3000 m jooks
9.35,7
Tõnu Kirs
1952
Türi MK
28.05.
Paide
9.57,2
Rein Seljamaa
1953
EPT
04.06.
Särevere
10.02,0
Tiit Purika
1961
Türi KK
04.06.
Särevere
10.06,2
Allan Toobal
1956
Türi MK
28.05.
Paide
10.11,0
Olavi Nurmsalu
1961
Paide III KK
28.05.
Paide
10.18,4
Jüri Aaviste
1956
KEK
04.06.
Särevere
10.25,0
Ain Pahapill
1960
Türi NST
11.06.
Väimela
10.29,4
Enn Kullamaa
Kolhoos "Estonia"
04.06.
Särevere
10.31,6
Arvo Liidaru
1961
Türi NST
11.06.
Väimela
10.40,0
Mihkel Hansen
Türi NST
11.06.
Väimela
5000 m jooks
16.37,3
Meelis Veilberg
1961
KKK-25
04.06.
Kohtla-Järve
16.43,2
Tõnu Kirs
1952
Türi MK
12.08.
Vändra
17.22,9
Olavi Nurmsalu
1961
Paide III KK
04.06.
Kohtla-Järve
110 m tõkkejooks
16,3
Rein Mardo
1952
EPT
03.06.
Kohtla-Järve
20,1
Illar Roos
1960
Türi NST
10.06.
Väimela
20,6
Aivar Soom
1960
Türi NST
10.06.
Väimela
23,3
Vladimir Pennert
1953
KEK
01.10.
Türi
400 m tõkkejooks
64,8
Heldur Otti
1961
Paide III KK
04.06
Kohtla-Järve
3000 m takistusjooks
10.48,7
Jaan Mitt
1959
KKK-25
06.06.
Kohtla-Järve
Kõrgushüpe
1.90
Lembit Nuut
1948
Lenini nimeline kolhoos
17.06.
Tihemetsa
1.90
Aivar Lainevool
1962
Türi KK
30.09.
Rakvere
1.85
Rein Mardo
1952
EPT
29.06.
Türi
1.82
Enno Viiburg
1961
VÜSIK
26.07.
Kohtla-Järve
1.80
Raivo Viilvere
1960
Järva-Jaani KK
18.05.
Türi
1.80
Ain Paberit
1961
Türi KK
09.06.
Kehtna
1.80
Jüri Tambets
1963
Lenini nimeline kolhoos
01.07.
Rakvere
1.75
Eino Kruutmann
KKK-25
04.10.
Türi
1.75
Aivar Soom
1960
Türi NST
10.10.
Särevere
1.70
Hannes Freiberg
1960
Paide III KK
18.05.
Türi
1.70
Erik Ratnik
1963
Paide I KK
18.05.
Türi
1.70
Ralf Kaarus
1955
Türi NST
17.06.
Tihemetsa
1.70
Ain Jürimäe
Türi NST
04.10.
Türi
Kaugushüpe
6.65
Rein Mardo
1952
EPT
07.06.
Türi
6.55
Ain Paberit
1961
Türi KK
18.05.
Türi
6.34
Ahto Nauts
1958
Türi NST
04.06.
Särevere
6.39
Tõnu Siidam
1951
Paide PV
04.06.
Särevere
6.33
Enno Viiburg
1961
VÜSIK
08.07.
Tallinn
6.10
Andres Grau
1959
Järva-Jaani KK
18.05.
Türi
6.06
Mait Kivine
1948
Türi NST
04.06.
Särevere
5.97
Toomas Villems
1954
EPT
29.06.
Türi
5.95
Peeter Kirss
1960
Paide I KK
18.05.
Türi
5.95
Gunnar Kirsipuu
1959
EPT
12.06.
Türi
Kolmikhüpe
14.53
Rein Mardo
1952
EPT
04.06.
Kohtla-Järve
12.62
Peeter Päär
1949
EPT
29.06.
Türi
12.50
Raivo Viilvere
1960
Järva-Jaani KK
19.05.
Türi
12.47
Tähve Milt
EPT
29.06.
Türi
12.26
Peeter Kirss
1960
Paide I KK
19.05.
Türi
12.16
Ain Paberit
1961
Türi KK
22.10.
Türi
12.00
Aivar Soom
1960
Türi NST
22.10.
Türi
11.98
Ain Vilismäe
1959
Paide I KK
19.05.
Türi
11.92
Raivo Voit
1962
Türi KK
04.10.
Türi
11.86
Mati Tapo
Türi NST
24.05.
Särevere
Teivashüpe
3.40
Raivo Voit
1962
Türi KK
19.05.
Türi
3.40
Enno Viiburg
1961
VÜSIK
04.07.
Tallinn
3.30
Ain Paberit
1961
Türi KK
19.05.
Türi
2.80
Leo Ani
1961
Türi NST
11.06.
Väimela
2.75
Einar Ellamaa
1960
Paide III KK
19.05.
Türi
2.60
Rein Mardo
1952
EPT
01.10.
Türi
2.55
Aivar Lainevool
1962
Türi KK
13.08.
Koeru
2.50
Vladimir Pennert
1953
KEK
01.10.
Türi
2.45
Andres Mardo
1964
Türi KK
19.05.
Türi
2.20
Illar Roos
1960
Türi NST
11.06.
Väimela
Kuulitõuge
15.23
Peetrer Võrk
1951
Lehtse kolhoos
18.05.
Tihemetsa
13.84
Leonhard Soom
1946
KEK
13.09.
Türi
13.83
Lembit Nuut
1948
Lenini nimeline kolhoos
21.07.
Tartu
13.81
Hans Nerep
1951
EPT
29.06.
Türi
13.01
Lembit Aruste
1943
Türi MK
20.09.
Türi
12.84
Ülev Rodentau
Aravete KETE
04.06.
Särevere
12.75
Arvo Nurm
1948
TK "Järva"
28.05.
Paide
12.61
Einar Värav
1955
Järvamaa MM
07.07.
Türi
12.50
Urmas Vaigla
Lehtse kolhoos
04.06.
Särevere
12.37
Iver Asarov
1947
Järvamaa MM
15.07.
Räpina
Kettaheide
42.28
Leonhard Soom
1946
KEK
21.10.
Särevere
40.40
Ants Mets
1946
EPT
29.06.
Türi
38.84
Ülev Rodentau
Aravete KETE
04.06.
Särevere
38.56
Peeter Võrk
1951
Lehtse kolhoos
07.05.
Jarhorko
38.42
Urmas Vaigla
Lehtse kolhoos
04.06.
Särevere
37.54
Arno Salla
1942
Türi MK
06.09.
Türi
36.98
Hans Nerep
1951
EPT
29.06.
Türi
36.38
Jaan Jaska
1952
Järvamaa MM
04.06.
Särevere
36.20
Ain Paberit
1961
Türi KK
21.10.
Särevere
35.26
Enn Sapp
1960
Lenini nimeline kolhoos
17.06.
Tihemetsa
Vasaraheide
39.20
Leonhard Soom
1946
KEK
12.06.
Türi
33.36
Jüri Reier
1937
Türi MK
12.06.
Türi
29.62
Arvo Lass
1946
Kolhoos "Kaardiväelane"
16.07.
Valga
Odavise
58.02
Alfred Mahmastol
1957
Lenini nimeline kolhoos
17.06.
Tihemetsa
56.94
Heino Perolainen
1949
ATB-10
28.05.
Paide
55.58
Rein Reidla
Aravete kolhoos
21.10.
Särevere
55.22
Leonhard Soom
1946
KEK
21.10.
Särevere
54.72
Arvo Laan
1953
Türi MK
12.08.
Vändra
54.34
Vilho Paukku
1942
ATB-10
28.05.
Paide
52.84
Ain Paberit
1961
Türi KK
04.10.
Türi
52.04
Enn Lehtpuu
1962
Paide I KK
04.10.
Türi
52.00
Vladimir Pennert
1953
KEK
01.10.
Türi
51.60
Peeter Päär
1949
EPT
29.06.
Türi
51.22
Eduard Elbrecht
Järva-Jaani kolhoos
21.10.
Särevere
Kümnevõistlus
5126
Rein Mardo
1952
EPT
30.09.-01.10.
Türi
12,3-6.26-10.53-1.75-58,8-18,2-33.28-2.60-41.46-5.19,2
3999
Vladimir Pennert
1953
KEK
30.09.-01.10.
Türi
12,8-5.08-9.06-1.55-67,0-23,3-33.12-2.50-52.00-5.30,2
NAISED
100 m jooks
12,3
Ester Kärner
1961
Türi KK
08.07.
Tallinn
12,9
Sirle Kanne
1963
VÜSIK
07.10.
Gomel
13,0
Anne Sookael
1960
EPT
03.08.
Tallinn
13,1
Loone Astula
1961
Järva-Jaani KK
18.05.
Türi
13,2
Marje Rassel
1961
Türi NST
23.05.
Särevere
13,4
Riina Vahter
1961
Järva-Jaani KK
18.05.
Türi
13,4
Marina Lepind
1963
Paide III KK
18.05.
Türi
13,4
Terje Torm
1962
Türi KK
21.07.
Tartu
13,4
Viivi Ley
1959
Türi NST
10.10.
Särevere
13,6
Merike Virs
1964
Türi KK
18.05.
Türi
13,6
Tatjana Zimina
1964
Paide III KK
18.05.
Türi
13,6
Helle Jaas
1962
Paide III KK
05.07.
Valga
200 m jooks
25,4
Ester Kärner
1961
Türi KK
09.07.
Tallinn
26,0
Anne Sookael
1960
EPT/Türi KK
19.05.
Türi
27,0
Loone Astula
1961
Järva-Jaani KK
04.06.
Kohtla-Järve
27,4
Sirle Kanne
1963
VÜSIK
30.05.
Tallinn
27,5
Marje Rassel
1961
Türi NST
04.06.
Kohtla-Järve
27,9
Terje Torm
1962
Türi KK
23.07.
Tartu
28,5
Marina Lepind
1963
Paide II KK
27.07.
Kohtla-Järve
29,0
Pille Vahter
1965
Järva-Jaani KK
01.07.
Rakvere
29,4
Helle Jaas
1962
Paide III KK
02.06.
Valga
29,4
Viivi Ley
1959
Türi NST
09.06.
Väimela
400 m jooks
57,5
Anne Sookael
1960
EPT
16.07.
Vilnius
58,25
Ester Kärner
1961
Türi KK
21.08.
Kiðinjov
60,8
Marje Rassel
1961
Türi NST
03.06.
Kohtla-Järve
61,3
Loone Astula
1961
Järva-Jaani KK
03.06.
Kohtla-Järve
64,7
Raina Urb
1964
Paide I KK
28.09.
Kohtla-Järve
65,3
Pille Tõnissoo
1960
Türi KK
15.06.
Tallinn
66,1
Tiina Roosmaa
1962
Paide III KK
18.05.
Türi
66,3
Leili Heindla
1961
Türi NST
10.06.
Väimela
67,4
Merike Viks
1964
Türi KK
18.05.
Türi
68,2
Karin Liiv
1959
Türi NST
18.05.
Türi
800 m jooks
2.18,3
Hilje Eerik
1960
Kolhoos "Estonia"
09.07.
Tallinn
2.20,6
Pille Tõnissoo
1960
Kirna kolhoos
28.07.
Kohtla-Järve
2.25,0
Anne Sookael
1960
EPT
04.08.
Tallinn
2.29,2
Ester Kärner
1961
Türi KK
30.09.
Türi
2.30,2
Tiina Roosmaa
1962
Paide III KK
02.07.
Valga
2.33,8
Marje Rassel
1961
Türi NST
20.05.
Türi
2.36,1
Leili Heindla
1961
Türi NST
10.06.
Väimela
2.38,6
Tiina Karro
1961
Türi NST
10.06.
Väimela
2.43,8
Ave Orav
1961
Koeru KK
20.05.
Türi
2.46,0
Rutt Mägi
1961
Türi NST
10.06.
Väimela
1500 m jooks
4.43,2
Hilje Eerik
1960
Kolhoos "Estonia"
15.07.
Vilnius
4.50,6
Pille Tõnissoo
1960
Türi KK
3000 m jooks
10.11,2
Hilje Eerik
1960
Kolhoos "Estonia"
16.07.
Vilnius
10.34,2
Pille Tõnissoo
1960
Türi KK
27.06.
Tartu
10.41,4
Tiina Rosendeldt
1957
Kolhoos "Kalevipoeg"
23.07.
Tartu
100 m tõkkejooks
15,5
Ester Kärner
1961
Türi KK
04.10.
Türi
15,6
Anne Sookael
1960
EPT
30.09.
Türi
17,4
Ulvi Ivanova
1961
Paide III KK
20.05.
Türi
17,6
Svetl. Gumanenko
1962
Türi NST
20.05.
Türi
17,6
Aili Lõhmus
1957
Türi NST
11.06.
Väimela
17,8
Rutt Mägi
1961
Türi NST
11.10.
Särevere
18,7
Rita Tommingas
1961
Türi NST
04.10.
Türi
18,8
Sirje Engel
1962
Türi NST
20.05.
Türi
18,9
Karin Liiv
1959
Türi NST
20.05.
Türi
19,5
Pille Vahter
1965
Järva-Jaani KK
04.10.
Türi
Kõrgushüpe
1.60
Anne Sookael
1960
Türi KK
03.06.
Kohtla-Järve
1.50
Ulvi Ivanova
1961
Paide III KK
18.05.
Türi
1.50
Arma Nõmm
1952
KEK
21.07.
Tartu
1.45
Marina Lepind
1963
Paide II KK
18.05.
Türi
1.45
Tiiu Sammel
1962
Paide III KK
02.06.
Valga
1.40
Kersti Albri
1964
Paide I KK
29.03.
Tallinn
1.40
Pille Vahter
1965
Järva-Jaani KK
03.06.
Türi
1.40
Külli Kruusmaa
1965
Türi KK
03.06.
Türi
1.40
Urve Faust
1960
Lehtse kolhoos
04.06.
Särevere
1.40
Svetl. Gumanenko
1963
Türi NST
10.06.
Väimela
Laudpõrandal:
1.45
Piret Ðprogis
1962
Paide III KK
18.03.
Türi
1.40
Maire Müller
1964
Paide III KK
18.03.
Türi
Kaugushüpe
5.78
Ester Kärner
1961
Türi KK
04.10.
Türi
5.65
Anne Sookael
1960
EPT
23.09.
Türi
5.17
Siiri Praats
1961
VÜSIK
15.06.
Tallinn
5.12
Tiiu Parts
1962
Türi KK
18.05.
Türi
5.12
Terje Torm
1962
Türi KK
18.05.
Türi
4.97
Ulvi Ivanova
1961
Paide III KK
29.06.
Rakvere
4.90
Sirle Kanne
1963
VÜSIK
15.05.
Tallinn
4.90
Riina Vahter
1961
Järva-Jaani KK
18.05.
Türi
4.84
Raina Urb
1964
Paide I KK
18.05.
Türi
4.75
Helle Jaas
1962
Paide III KK
01.06.
Valga
Kuulitõuge
11.57
Kaidi Viirpalu
1953
KEK
13.09.
Türi
10.34
Svetl. Gumanenko
1962
Türi NST
04.06.
Särevere
9.96
Eha Kruusma
1956
ATB-10
01.06.
Valga
9.54
Imbi Lehis
1957
EPT
06.09.
Türi
9.45
Ell Rahnik
1947
Türi NST
04.06.
Särevere
9.40
Leili Heindla
1961
Türi NST
10.10.
Särevere
9.35
Totti Kasekamp
1925
Lehtse kolhoos
04.06.
Särevere
9.21
Rutt Mägi
1961
Türi NST
10.10.
Särevere
9.15
Anne Vokk
1961
Türi KK
19.03.
Türi
9.13
Helve Veelma
1941
Järvamaa MM
16.07.
Räpina
9.10
Õie Kanne
1932
"Talleks"
28.05.
Paide
9.02
Anne Mihkelmaa
Lehtse kolhoos
04.06.
Särevere
Kettaheide
34.00
Imbi Lehis
1957
EPT
29.07.
Tartu
32.74
Kaidi Viirpalu
1953
KEK
04.06.
Särevere
30.22
Laine Leetberg
1957
Kolhoos "Estonia"
04.06.
Särevere
29.90
Leili Heindla
1961
Türi NST
04.06.
Särevere
29.90
Anne Vokk
1961
Türi KK
04.10.
Türi
29.86
Ell Rahnik
1947
Türi NST
13.09.
Türi
28.60
Viivi Siniväli
1961
Türi NST
04.10.
Türi
26.85
Katrin Vaher
1961
Türi NST
10.10.
Särevere
26.20
Svetl. Gumanenko
1962
Türi NST
20.05.
Türi
26.18
Õie Kanne
1932
"Talleks"
28.05.
Paide
Odavise
40.78
Laine Leetberg
1957
Kolhoos "Estonia"
23.07.
Tartu
38.68
Irene Ööpik
1962
VÜSIK
16.05.
Tallinn
35.93
Kaidi Viirpalu
1953
KEK
04.06.
Särevere
35.50
Svetl. Gumanenko
1962
Türi NST
11.06.
Väimela
35.42
Imbi Lehis
1957
EPT
16.07.
Valga
32.62
Marju Eelmaa
1960
VÜSIK
09.07.
Tallinn
32.04
Anneli Luisk
1964
Paide III KK
21.10.
Särevere
31.18
Eha Marrandi
1952
Kolhoos "Estonia"
04.06.
Särevere
30.06
Leili Heindla
1961
Türi NST
06.09.
Türi
28.16
Urve Faust
1960
Lehtse kolhoos
04.06.
Särevere
Viievõistlus
2329
Aili Lõhmus
1957
Türi NST
10.-11.06.
Väimela
2241
Rutt Mägi
1961
Türi NST
10.-11.06.
Väimela
Koostanud Viktor Kapp