KOERU KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2004. AASTAL
Võistlemine Eesti koondises
Eesti-Läti-Leedu noorte maavõistlus (30.-31.07.2004 Valmiera)
PA odavise (700g) 5. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 59.98
Eesti-Läti-Leedu maavõistlus (06.-07.08.2004 Riia)
M kolmikhüpe 6. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 14.27
Eesti meistrivõistlused
Eesti meistrivõistlused ekidenis (10.04.2004 Tõrva)
M ekiden 6. KJK Järvala 2:28.16
Vadim Gritšenko 22.04.84 Paide
Urmas Utar 30.03.67 Türi
Andre Jaanimäe 24.12.83 Türi
Marion Adusoo 13.10.84 Koeru
Martin Adusoo 10.11.86 Koeru
Artur Müür  19.01.85 R.-Alliku
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes (06.06.2004 Haapsalu)
M 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 1.06,95
Silver Kundel 07.03.85 Türi
Ott Talvik 11.01.83 Koeru
Andrei Stepanov 14.02.85 Türi MG
Tarmo Saar 03.03.83 Koeru
M 4x1500 m jooks 6. KJK Järvala 17.29,06
Marion Adusoo 13.10.84 Koeru
Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK
Martin Adusoo 10.11.86 Koeru
Artur Müür  19.01.85 R.-Alliku
Eesti meistrivõistlused (01.-02.08 2004 Tallinn)
M 20 000 m käimine 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 1:55.36,61
M kolmikhüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 14.34
M 3000 m takistusjooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 9.57,25
M kõrgushüpe 6. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 2.00
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused mitmevõistluses (28.-29.02.2004 Tallinn)
M N 7-võistlus 5. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 4595
(7,74-6.34-11.79-2.03-9,15-3.80-3.07,02)
Eesti noorsoo meistrivõistlused mitmevõistluses (17.-18.06.2004 Kärdla)
MN 10-võistlus 8. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 5411
12,58-6.39-11.16-1.94-58,53-17,08-31.34-3.50-38.83-5.27,31
Eesti noorsoo meistrivõistlused (26.-28.06.2004 Tartu)
MN kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.88
MN 3000 m takistusjooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 9.55,91
MN 5000 m jooks 5. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 16.00,52
MN kolmikhüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 13.74
MN 1500 m jooks 8. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 4.13,71
Eesti juunioride meistrivõistlused teatejooksudes (30.05.2004 Valga)
MJ 4x1500 m jooks 3. KJK Järvala 17.39,69
Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK
Neemo Kull 17.05.85 Türi MG
Martin Adusoo 10.11.86 Koeru  
Artur Müür  19.01.85 R.-Alliku
MJ 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 1.05,23
Jaan Tammik  10.04.85 Koeru KK
Reigo Jõgiste 06.08.85 Koeru KK
Silver Kundel 07.03.85 Türi
Andrei Stepanov 14.02.85 Türi MG
MJ 4x100 m jooks 6. KJK Järvala 46,29
Tanel Paabos 19.09.86 Paide ÜG
Jaan Tammik  10.04.85 Koeru KK
Silver Kundel 07.03.85 Türi
Andrei Stepanov 14.02.85 Türi MG
Eesti juunioride meistrivõistlused (26.-28.06.2004 Tartu)
MJ 10 000 m käimine 2. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 56.24,8
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused (26.-28.06.2004 Tartu)
PA odavise 2. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 65.64
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused teatejooksudes (30.05.2004 Valga)
PB 4x110 m tõkkejooks 1. KJK Järvala 1.07,60
Mehis Muru 01.08.89 Türi MG
Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK
Taniel Tegelmann 27.07.89 Türi MG
Taavi Ratnik 13.04.89 Türi MG
Muud tähtsamad vabariiklikud võistlused
Eesti karikavõistlused käimises (09.04.2004 Narva)
MJ 10 000 m käimine 2. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 1:00.01,7
Eesti noorte Rukkilillemängud (09.-11.07.2004 Valga) 
MJ 10 000 m käimine 2. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 53.09,10
PA odavise 2. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 64.34
MJ 5000 m jooks 8. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru 17.08,11
EKJL Presidendi karikavõistlused- II liiga 25.07.2004 Valga)
M kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 2.08
M 3000 m jooks 5. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 9.17,02
Eesti juunioride ja noorte karikavõistlused (12.09.2004 Tallinn)
MJ odavise 4. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 60.15
MJ 3000 m jooks 7. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru 9.54,58
Järvamaa meistrivõistlused
Järvamaa sisemeistrivõistlused (07.02.2004 Särevere)
M 55 m tõkkejooks 1. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 8,4
M 55 m tõkkejooks 2. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 8,7
M kõrgushüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru 1.80
M paigalt kolmikhüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru 8.55
M 1000 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 3.22,6
Järvamaa meistrivõistlused murdmaajooksus (13.04.2004 Türi)
M 3000 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 10.19,7
Järvamaa meistrivõistlused (03.-05.09.2004 Türi)
M 110 m tõkkejooks 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 15,9
M kaugushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 6.35
M 1500 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 4.23,5
M 110 m tõkkejooks 2. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 16,2
M kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.98
M kolmikhüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 13.93
M odavise 2. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 50.62
M 1500 m jooks 3. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru   4.27,3
M 110 m tõkkejooks 3. Alar Saar 28.11.81 Koeru 18,4
M kaugushüpe 3. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 6.00
M kolmikhüpe 3. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 13.17
M kuulitõuge 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 11.79
Järvamaa meistrivõistlused mitmevõistluses (25.-26.09.2004 Türi)
M 10-võistlus 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 5795
12,0-6.28-11.12-1.88-56,4-15,8-32.30-4.00-51.07-5.52,4
M 10-võistlus 2. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 5346
11,8-5.94-10.16-1.79-57,0-16,3-30.75-2.65-40.47-4.46,6
M 10-võistlus 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 4976
12,2-5.39-9.33-1.65-56,3-20,2-33.70-3.35-36.89-4.26,9
Järvamaa juunioride ja noorte sisemeistrivõistlused (26.-27.02.2004 Särevere)
MJ topispalliheide 1. Heimar Toom 12.11.86 Koeru KK 21.20
NJ 500 m jooks 1. Pille Raudsepp 26.03.88 Koeru KK 1.48,5
NJ paigalt kolmikhüpe 1. Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK 6.66
TA 50 m tõkkejooks 1. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 9,1
TA kõrgushüpe 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.55
TC topispalliheide 1. Kaisa Abner 04.01.91 Koeru KK 14.20
MJ topispalliheide 2. Jaak Tammik 19.09.86 Koeru KK 19.30
PA 55 m tõkkejooks 2. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 8,9
PC 500 m jooks 2. Jarmo Liiva 30.12.92 Koeru KK 1.47,9
PC 55 m tõkkejooks 2. Hardo Reinart 02.04.91 Koeru KK 9,8
PC topispalliheide 2. Märt Mölter 09.11.91 Koeru KK 14.50
NJ 500 m jooks 2. Janika Allingu 17.04.86 Koeru KK 1.51,6
NJ paigalt kolmikhüpe 2. Janika Allingu 17.04.88 Koeru KK 6.60
TC 50 m tõkkejooks 2. Deivi Teppan 16.09.91 Koeru KK 8,8
J  4x100 m jooks 2. Koeru KK 1.09,0
Liina Kink 24.09.86 Koeru KK
Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK
Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK
Arnold Tammik 10.06.86 Koeru KK
MJ 1000 m jooks 3. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru 3.19,6
MJ 1000 m jooks 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 3.19,6
MJ 55 m tõkkejooks 3. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 8,5
MJ kõrgushüpe 3. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 1.70
PA 55 m tõkkejooks 3. Tõnn Talvik 13.10.88 Koeru KK 9,2
PA topispalliheide 3. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru 17.20
PB 55 m tõkkejooks 3. Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK 8,8
PC 500 m jooks 3. Hardo Reinart 02.04.91 Koeru KK 1.48,9
PC 55 m tõkkejooks 3. Jürjo Jürgen 25.05.91 Koeru KK 9,8
NJ topispalliheide 3. Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK 13.90
TA topispalliheide 3. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 17.00
TB 500 m jooks 3. Mari-Liis Pihlak 13.12.90 Koeru KK 1.49,8
TC 500 m jooks 3. Deivi Teppan 16.09.91 Koeru KK 1.55,6
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused murdmaajooksus (20.04.2004 Paide)
TA 500 m jooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.26,6
MJ 3000 m jooks 2. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru   9.51,1
NJ 1000 m jooks 2. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 3.50,0
NJ 500 m jooks 3. Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK 1.32,7
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused kergejõustikus (18.-19.05.2004 Särevere)
NJ 400 m jooks 1. Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK 1.13,5
TA 100 m tõkkejooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 18,0
TA kõrgushüpe 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.50
MJ 400 m jooks 2. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 55,0
MJ 110 m tõkkejooks 2. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 16,4
MJ kõrgushüpe 2. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 1.70
MJ kettaheide 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 38.95
PA kaugushüpe 2. Tõnn Talvik 13.10.88 Koeru KK 5.53
PA kolmikhüpe 2. Tõnn Talvik 13.10.88 Koeru KK 12.15
PA kuulitõuge 2. Andre Mägi 14.01.88 Koeru KK 10.70
PC 60 m tõkkejooks 2. Jürjo Jürgen 25.05.91 Koeru KK 10,4
NJ kettaheide 2. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 20.54
TA 100 m tõkkejooks 2. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 18,5
TC pallivise 2. Deivi Teppan 16.06.91 Koeru KK 49.22
MJ 800 m jooks 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 2.09,9
MJ 1500 m jooks 3. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru   4.38,3
MJ 110 m tõkkejooks 3. Reigo Jõgiste 06.08.85 Koeru KK 16,8
MJ kolmikhüpe 3. Reigo Jõgiste 06.08.85 Koeru KK 11.89
PB odavise 3. Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK 41.57
PC 60 m tõkkejooks 3. Jarmo Liiva 30.12.92 Koeru KK 10,5
PC pallivise 3. Mihkel Kesa 24.05.92 Koeru KK 54.63
NJ kaugushüpe 3. Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK 4.19
TA 200 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 29,4
TA kaugushüpe 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 4.31
TB odavise 3. Mari-Liis Pihlak 13.12.90 Koeru KK 25.92
TC kaugushüpe 3. Deivi Teppan 16.06.91 Koeru KK 4.09
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused mitmevõistluses (25.-26.09.2004 Türi)
PA 10-võistlus 3. Mikk Talvik 01.07.87 Koeru 3913
12,5-4.43-9.76-1.40-61,7-16,8-23.84-2.15-28.57-4.57,5
Muud Järvamaa võistlused
Järvamaa TV 10-olümpiastarti kergejõustiku mitmevõistlus (08.-09.06.2004 Koeru)
PV 9-võistlus 2. Andres Gorbõljov 29.07.90 Koeru KK 5516
9,3-1.25-9.17-25.24-4.04-10,9-2.00-70.11-3.57,0
PN 9-võistlus 2. Jarmo Liiva 30.12.92 Koeru KK 4362
9,4-1.10-6.05-18.96-3.71-10,6-1.30-46.49-3.36,2
PN 9-võistlus 3. Jürmo Jürgen 26.09.92 Koeru KK 4310
10,0-1.15-6.80-22.89-3.58-11,2-1.50-44.76-3.48,2
TN 6-võistlus 3. Ave Lagenõmm 25.07.93 Koeru KK 3497
9,2-3.92-1.10-11,4-37.54-2.16,4
Järvamaa koolinoorte karikavõistlused murdmaajooksus (30.09.2004 Paide)
MJ 1000 m jooks 1. Jaak Tammik 19.09.86 Koeru KK 3.00,6
MJ 3000 m jooks 1. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru   10.40,0
NJ 1000 m jooks 1. Marina Suun 01.11.86 Koeru KK 3.55,9
NJ 500 m jooks 2. Tuuli Jentson 16.05.86 Koeru KK 1.39,9
NJ 1000 m jooks 2. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 4.06,7
MJ 3000 m jooks 3. Silver Flink 18.12.86 Koeru KK 11.06,6
TC 500 m jooks 3. Deivi Teppan 16.09.91 Koeru KK 1.36,7