KOERU KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2002. AASTAL
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused (27.01.2002, Tallinn)
P U-20 3000 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 9.37,11
P U-20 kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   1.94
P U-20 kõrgushüpe 5. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.85
P U-20 kolmikhüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 13.69
Eesti juunioride meistrivõistlused teatejooksudes (26.05.2002, Tartu)
P U-20 4x110 m tõkkejooks 3. KJK Järvala 1.06,60
Toomas Heinsalu 29.09.84 Paide G
Ott Talvik 11.03.83 Koeru  
Aare Aan 21.12.83 Koeru KK
Tarmo Saar 03.03.83 Koeru  
Eesti juunioride meistrivõistlused (06.-07.07.2002, Haapsalu)
P U-20 5000 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 16.57,42
P U-20 400 m tõkkejooks 5. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 59,08
P U-20 kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   1.98
P U-20 kõrgushüpe 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.90
P U-20 10-võistlus 8. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 5864
(12,58-6.22-12.20-1.93-56,55-16,02-36.83-3.40-48.58-5.22,73) 27.-28.07.2002, Tartu
Eesti noorte U-18 meistrivõistlused teatejooksudes (26.05.2002, Tartu)
P U-18 4x1500 m jooks 5. KJK Järvala 18.16,90
Ahto Milder 20.04.85 Aravete KK
Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK
Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK
Artur Müür 19.01.85 J.-Jaani KK
P U-18 4x110 m tõkkejooks 1. KJK Järvala 1.05,70
Reigo Jõgiste 06.08.85 Koeru KK
Andrei Stepanov 14.02.85 Türi MG
Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK
Silver Kundel 17.03.85 Türi MG
Eesti noorte U-18 meistrivõistlused (23.-24.07.2002, Valga)
P U-18 kettaheide 5. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 41.72
Eesti noorte U-16 meistrivõistlused (07.-08.07.2002, Haapsalu)
P U-16 kettaheide 5. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 41.40
P U-16 kettaheide 7. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 39.98
MUUD VABARIIKLIKUD VÕISTLUSED
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 2.etapp (03.03.2002, Tallinn)
P V kuulitõuge 5. Aare Bobrovski 27.04.89 Koeru KK 11.28
Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused (10.05.2002, Ülenurme)
P A 1500 m jooks 4. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 4.21,6
P B 1500 m jooks 8. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK 4.42,8
P B kuulitõuge 6. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 11.94
P B kettaheide 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 36.00
T B kõrgushüpe 8. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 1.45
Eesti valdade 10. Suvemängud (29.-30.06.2002, Särevere)
M kaugushüpe 5. Alar Saar 28.11.81 Koeru 6.32
T U-20 kõrgushüpe 5. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.45
Rukkilillemängud (28.-30.06.2002, Tartu) 
P U-20 5000 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 16.42,86
P U-20 110 m tõkkejooks 6. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 16,28 
P U-20 400 m tõkkejooks 4. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 1.00,35
P U-20 2000 m takistusjooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 6.42,59
P U-20 kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   1.98
P U-20 kõrgushüpe 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.94
P U-20 kolmikhüpe 6. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 13.86
P U-18 10 km käimine 4. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 31.50,34
Klubide karikavõistlused kümnevõistluses (07.-08.09.2002, Valga)
M  meeskondlik 10-võistlus 4. KJK Järvala 16528
Andrei Stepanov 14.02.85 Türi MG 5651
(12,35-5.88-10.69-1.78-53,18-17,38-34.24-3.00-42.05-4.31,82)
Ott Talvik 11.01.83 Koeru  5526
(12,55-5.69-10.36-1.87-54,32-16,82-29.64-2.70-41.36-4.23,17)
Tarmo Saar 03.03.83 Koeru  5351
(12,72-6.00-10.95-1.93-59,70-17,09-31.15-3.30-44.79-5.11,20)
Silver Kundel 07.03.85 Türi MG 5027
(11,97-5.92-8.49-1.69-55,64-17,26-25.82-3.10-33.38-4.54,92)
Eesti juunioride ja noorte karikavõistlused murdmaajooksus (05.10.2002, Nõmme)
P U-20 1000 m jooks 3. Ott Talvik 11.03.83 Koeru   2.37,0
P U-20 5000 m jooks 4. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru 17.05,0
T U-16 500 m jooks 6. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.30,0
JÄRVAMAA MEISTRIVÕISTLUSED
Järvamaa sisemeistrivõistlused (02.02.2002, Särevere)
M 800 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 2.35,9
M 55 m tõkkejooks 2. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 8,4
M 55 m tõkkejooks 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 8,6
M kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.80
M kõrgushüpe 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.70
M paigalt kolmikhüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 8.90
M paigalt kolmikhüpe 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 8.53
M  kuulitõuge (5,44) 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 12.73
N 800 m jooks 2. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 3.18,7
N 800 m jooks 3. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 3.19,1
N kõrgushüpe 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.35
N kuulitõuge (3,0) 2. Liina Kink 24.09.86 Koeru KK 8.18
Järvamaa meistrivõistlused murdmaajooksus (16.04.2002, Türi) 
M 3000 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 10.38,9
N 1000 m jooks 1. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 3.58,7
N 1000 m jooks 2. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 4.08,5
Järvamaa meistrivõistlused (23.-25.08.2002, Särevere)
M 100 m jooks 3. Enno Eelma 31.12.82 Koeru 11,9
M 400 m jooks 3. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 55,3
M 800 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 2.06,0
M 1500 m jooks 2. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK 4.36,9
M 1500 m jooks 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 4.39,4
M 5000 m jooks 1. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 17.09,2
M 5000 m jooks 2. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK 17.43,6
M 110 m tõkkejooks 1. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 16,5
M 110 m tõkkejooks 3. Alar Saar 28.11.81 Koeru 17,1
M kõrgushüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.80
M kaugushüpe 1. Eero Eelma 31.12.82 Koeru 6.21
M kaugushüpe 2. Enno Eelma 31.12.82 Koeru 6.11
M kaugushüpe 3. Alar Saar 28.11.81 Koeru 5.98
M kolmikhüpe 1. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 13.09
M kolmikhüpe 2. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 12.95
M kolmikhüpe 3. Enno Eelma 31.12.82 Koeru 12.60
M odavise 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 47.33
N 100 m jooks 3. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 14,0
N 200 m jooks 3. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 29,1
N kõrgushüpe 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.54
N kaugushüpe 3. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 4.12
N kolmikhüpe 2. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 9.42
Järvamaa juunioride ja noorte sisemeistrivõistlused (07.-08.03.2002, Särevere)
P U-20 1000 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 3.18,1
P U-20 55 m tõkkejooks 1. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 8,5
P U-20 kõrgushüpe 1. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.85
P U-20 kõrgushüpe 3. Tarvo Allmere 27.11.87 Koeru KK 1.70
P U-20 paigalt kolmikhüpe 1. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 8.91
P U-18 1000 m jooks 2. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 3.18,1
P U-18 55 m tõkkejooks 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 8,5
P U-18 55 m tõkkejooks 3. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 8,6
P U-18 topispalliheide 3. Jaak Tammik 19.09.86 Koeru KK 16.25
P U-16 50 m jooks 3. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 6,9
P U-16 55 m tõkkejooks 1. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 8,9
P U-16 topispalliheide 1. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 14.50
P U-14 500 m jooks 3. Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK 1.46,7
P U-14 55 m tõkkejooks 2. Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK 9,2
P U-14 topispalliheide 1. Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK 16.00
T U-18 50 m jooks 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 7,5
T U-18 50 m jooks 3. Aliina Allika  14.07.86 Koeru KK 7,7
T U-18 500 m jooks 1. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 1.47,8
T U-18 50 m tõkkejooks 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 9,2
T U-18 kõrgushüpe 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 1.40
T U-16 500 m jooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.46,2
T U-16 50 m tõkkejooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 8,6
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused murdmaajooksus (23.04.2002, Paide)
P U-20 3000 m jooks 1. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 9.54,3
P U-20 3000 m jooks 2. Mati Kalda 20.06.83 Koeru KK 10.21,8
P U-18 2000 m jooks 2. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 5.48,0
T U-18 1000 m jooks 2. Pille Raudsepp 02.03.86 Koeru KK 3.32,5
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused (21.-22.05.2002, Särevere)
P U-20 100 m jooks 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 11,8
P U-20 200 m jooks 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 24,6
P U-20 400 m jooks 2. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 54,7
P U-20 800 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 2.04,7
P U-20 1500 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 4.16,5
P U-20 110 m tõkkejooks 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 15,6
P U-20 110 m tõkkejooks 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 16,5
P U-20 kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 2.00
P U-20 kõrgushüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.80
P U-20 kõrgushüpe 3. Tarvo Allmere 27.11.87 Koeru KK 1.75
P U-20 kaugushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 6.35
P U-20 kaugushüpe 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 5.92
P U-20 kolmikhüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 13.29
P U-20 kolmikhüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 12.97
P U-20 kuulitõuge 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 12.21
P U-20 kettaheide 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 36.16
P U-20 kettaheide 3. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 31.92
P U-20 odavise 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 53.16
P U-20 10-võistlus 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 5297
(12,3-5.92-11.28-1.70-61,9-16,6-32.89-3.50-49.77-5.11,3) 21.-22.09.2002 Särevere
P U-20 10-võistlus 2. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 5241
(12,2-5.57-10.98-1.75-55,9-16,3-28.05-2.80-34.15-4.33,1) 21.-22.09.2002 Särevere
P U-20 10-võistlus 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 4950
(12,1-5.39-10.73-1.80-60,5-17,3-34.32-2.90-33.20-5.00,0) 21.-22.09.2002 Särevere
P U-18 400 m jooks 3. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 55,0
P U-18 800 m jooks 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 2.11,3
P U-18 1500 m jooks 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 4.36,9
P U-18 110 m tõkkejooks 2. Jaan Tammik 10.04.85 Koeru KK 16,0
P U-18 110 m tõkkejooks 3. Reigo Jõgiste  06.08.85 Koeru KK 16,8
P U-18 kolmikhüpe 1. Reigo Jõgiste  06.08.85 Koeru KK 12.45
P U-18 kettaheide 3. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 39.39
P U-18 10-võistlus 3. Reigo Jõgiste  06.08.85 Koeru KK 4596
(12,7-5.52-8.54-1.45-58,8-17,3-30.44-2.90-36.85-4.43,3) 21.-22.09.2002 Särevere
P U-16 200 m jooks 2. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 26,6
P U-16 110 m tõkkejooks 1. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 17,1
P U-16 kõrgushüpe 3. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 1.55
P U-16 kaugushüpe 3. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 5.10
P U-16 kuulitõuge 3. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 11.45
P U-16 kettaheide 1. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 39.41
P U-16 kettaheide 2. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 33.28
P U-16 odavise 1. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 47.01
P U-14 pallivise 3. Andres Gorbõljov 29.07.90 Koeru KK 57.10
T U-20 400 m jooks 3. Mare Kärner 08.07.84 Koeru KK 1.14,0
T U-18 100 m jooks 1. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 13,7
T U-18 200 m jooks 1. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 29,6
T U-18 400 m jooks 2. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 1.09,4
T U-18 800 m jooks 2. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 2.39,5
T U-18 100 m tõkkejooks 1. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 17,0
T U-18 kõrgushüpe 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 1.45
T U-18 kolmikhüpe 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 9.59
T U-18 kuulitõuge 3. Liina Kink 24.09.86 Koeru KK 9.34
T U-18 odavise 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 28.77
T U-16 200 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 29,1
T U-16 100 m tõkkejooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 18,0
T U-16 kõrgushüpe 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.45
T U-16 kolmikhüpe 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 10.04
Järvamaa TV 10-olümpiastarti mitmevõistlus (05.-06.06.2002, Särevere)
P V 9-võistlus 2. Andre Mägi 14.02.88 Koeru KK 6367
(8,6-4.59-9.86-1.45-9,6-27.07-57.00-2.30-3.43,8)
P N 9-võistlus 1. Alor Jürgen 13.05.90 Koeru KK 4933
(9,1-4.00-6.91-1.35-10,3-20.05-45.30-1.40-3.34,0)
T V  8-võistlus 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 5761
(8,7-40.76-4.11-6.23-10,-1.50-15.35-1.52,6)
Järvamaa koolinoorte karikavõistlused murdmaajooksus (26.09.2002, Koeru)
P U-20 1000 m jooks 2. Ergo Jüristo 04.12.83 Koeru KK 3.17,5
P U-20 3000 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru  9.33,0
P U-20 3000 m jooks 3. Oleg Tšumitšev 01.11.83 Koeru KK 10.45,1
P U-18 1000 m jooks 2. Reigo Jõgiste  06.08.85 Koeru KK 2.44,9
P U-16 1000 m jooks 3. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 3.00,2
T U-18 1000 m jooks 1. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 3.37,6
T U-16 500 m jooks 2. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.36,4