KOERU KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2001. AASTAL
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Eesti sisemeistrivõistlused (16.-17.02.2001, Tallinn)
M kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.90
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes (02.06.2001, Valga)
M 4x400 m jooks 6. KJK Järvala 2.33,34
Aare Aan 21.12.83 Koeru KK
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala
Andre Jaanimäe 24.12.83 Türi MG
Vadim Gritšenko 22.04.84 Paide SG
M 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 1.10,84
Tarmo Saar 03.03.83 Koeru  
Ott Talvik 11.01.83 Koeru  
Toomas Heinsalu 29.09.84 Paide G
Jaanus Suvi 15.05.80 Türi
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused (28.01.2001, Tallinn)
M U-23 60 m tõkkejooks 8. Alar Saar 28.11.81 Koeru KK 9,72
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused (28.01.2001, Tallinn)
P U-20 kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   1.91
P U-20 kolmikhüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   14.40
P U-20 kolmikhüpe 8. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 12.84
Eesti juunioride meistrivõistlused teatejooksudes (27.05.2001, Tartu)
P U-20 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 45,06
Hegert Horn 05.10.83 Türi MG
Aare Aan 21.12.83 Koeru KK
Siim Vuntus 27.05.83 Audentese SK
Andres Nuiamäe 02.06.82 Audentese SK
P U-20 4x400 m jooks 5. KJK Järvala 3.33,31
Priit Männik 11.06.83 Türi MG
Vaiko Saar 04.10.82 Audentese SK
Andre Jaanimäe 24.12.83 Türi MG
Ott Talvik 11.03.83 Koeru  
Eesti juunioride meistrivõistlused (28.-29.07.2001, Haapsalu)
P U-20 400 m tõkkejooks 8. Ott Talvik 11.01.83 Koeru   1.02,19
P U-20 kõrgushüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   1.97
P U-20 kaugushüpe 7. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   6.43
P U-20 kolmikhüpe 7. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 12.74
P U-20 10-võistlus 4. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru   6368
(12,22-6.52-12.19-2.02-55,09-15,93-36.44-3.95-50.70-5.12,98) 31.08.-01.09.2001, Tartu
Eesti noorte U-18 sisemeistrivõistlused (27.01.2001, Tallinn)
P U-18 2000 m jooks 8. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 6.20,66
Eesti noorte U-18 meistrivõistlused murdmaajooksus (28.04.2001, Elva)
P U-18 2000 m jooks  7. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 6.20,0
Eesti noorte U-18 meistrivõistlused teatejooksudes (27.05.2001, Tartu)
P U-18 4x1500 m jooks 4. KJK Järvala 18.24,31
Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK
Andrei Stepanov 14.02.85 Türi MG
Kristjan Ööpik 17.04.85 Türi MG
Vadim Gritšenko 22.04.84 Paide SG
Eesti noorte U-18 meistrivõistlused (24.-25.08.2001, Valga)
P U-18 1500 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 4.18,87
P U-18 5000 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 16.50,44
Eesti noorte U-16 sisemeistrivõistlused (26.01.2001, Tallinn)
P U-16 kuulitõuge 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 13.42
Eesti noorte U-16 meistrivõistlused teatejooksudes (27.05.2001, Tartu)
P U-16 3x1000 m jooks 6. KJK Järvala 9.02,10
Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK
Mehis Matrov 20.10.86 Koeru KK
Madis Laiv 04.01.87 Türi MG
Eesti noorte U-16 meistrivõistlused (25.-26.08.2001, Valga)
P U-16 2000 m jooks  7. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK 6.37,80
P U-16 kuulitõuge 5. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 13.28
P U-16 kettaheide 6. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 38.85
P U-16 vasaraheide 5. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 40.64
MUUD VABARIIKLIKUD VÕISTLUSED
Eest klubide talvised karikavõistlused (11.02.2001, Tallinn)
N+ 4x200 m jooks 5. KJK Järvala 1.50,31
T U-18 Aliina Allika 14.07.86 Koeru KK
Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK
Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 3.etapp (19.05.2001, Valga)
P V pallivise 5. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 68.10
Rukkilillemängud (29.06.-01.07.2001, Valga) 
P U-20 kõrgushüpe 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.97
P U-20 kolmikhüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 14.59
P U-18 1500 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 4.20,23
P U-18 3000 m jooks 5. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 9.33,66
Eesti klubide karikavõistlused (12.08.2001, Tartu)
M kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.90
M 4x100 m jooks 2. KJK Järvala 46,07
Priit Männik 11.06.83 Türi MG
Tarmo Saar 03.03.83 Koeru
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala
Andres Nuiamäe 02.06.82 Audentese SK
Eesti juunioride karikavõistlused (09.09.2001, Haapsalu)
P U-20 3000 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 9.43,20
P U-20 110 m tõkkejooks 7. Ott Talvik 11.03.83 Koeru 16,93
P U-20 kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 2.00
P U-20 suur-rootsi teatejooks 7. KJK Järvala 3.36,78
(100+200+400+800 m) Priit Männik 11.06.83 Türi MG
Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala
Ott Talvik 11.03.83 Koeru
Vadim Gritšenko 22.04.84 Audentese SK
Eesti juunioride ja noorte karikavõistlused murdmajooksus (06.10.2001, Tõrva)
P U-20 1000 m jooks 6. Ott Talvik 11.03.83 Koeru 2.50,9
P U-18 3000 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 9.40,1
T U-14 500 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.31,1
JÄRVAMAA MEISTRIVÕISTLUSED
Järvamaa sisemeistrivõistlused (07.02.2001, Särevere)
M 1000 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 3.17,9
M kõrgushüpe 1. Tarmo Allmere 27.11.84 Koeru KK 1.65
N 700 m jooks 2. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 2.30,1
N 700 m jooks 3. Eret Tomband 22.02.86 Koeru KK 2.37,7
Järvamaa meistrivõistlused murdmaajooksus (17.04.2001, Türi) 
M 3000 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 11.48,1
N 500 m jooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.56,7
N 1000 m jooks 1. Pille Raudsepp 26.03.86 Koeru KK 3.39,6
N 1000 m jooks 2. Eret Tombahd 22.07.86 Koeru KK 4.12,3
Järvamaa meistrivõistlused (15.-17.08.2001, Särevere)
M 1500 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 4.26,8
M 110 m tõkkejooks 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 16,3
M 110 m tõkkejooks 2. Margo Lindermann 01.06.80 Koeru 17,0
M 110 m tõkkejooks 3. Alar Saar 28.11.81 Koeru 18,6
M kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 1.90
M kõrgushüpe 3. Tarvo Allmere 27.11.87 Koeru KK 1.75
M kaugushüpe 2. Alar Saar 28.11.81 Koeru 6.28
M kaugushüpe 3. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 6.16
M kolmikhüpe 1. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 13.26
M kolmikhüpe 3. Alar Saar 28.11.81 Koeru 12.35
M kuulitõuge 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 11.23
M kettaheide 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 33.79
M odavise 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 47.09
M odavise 3. Alar Saar 28.11.81 Koeru 45.03
M 10-võistlus 2. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 5762
(12,1-6.38-10.48-1.85-55,9-16,4-36.55-3.60-47.29-5.18,7) 22.-23.09.2001 Särevere
M 10-võistlus 3. Margo Lindermann 01.06.80 Koeru 5121
(11,6-5.81-9.01-1.75-54,6-17,2-24.05-2.40-47.59-4.59,4) 22.-23.09.2001 Särevere
N 400 m jooks 2. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 67,9
N 400 m jooks 3. Maiken Adusoo 03.09.87 Koeru KK 76,3
N 800 m jooks 2. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 2.41,6
N kolmikhüpe 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 9.39
Järvamaa juunioride ja noorte sisemeistrivõistlused (08.-09.03.2001, Särevere)
P U-20 kõrgushüpe 1. Ott Talvik 11.01.83 Koeru  1.75
P U-20 kõrgushüpe 2. Martin Aeltermann 19.03.83 Koeru KK 1.70
P U-18 1000 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 3.23,4
P U-18 kõrgushüpe 2. Tarvo Allmere 27.11.87 Koeru KK 1.65
P U-16 1000 m jooks 3. Martin Adusoo 03.06.86 Koeru KK 3.50,7
P U-16 55 m tõkkejooks 1. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 8,9
P U-16 topispalliheide 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 14.60
P U-14 50 m jooks 3. Andre Mägi 14.01.88 Koeru KK 7,3
P U-14 500 m jooks 2. Sander Abner 08.09.89 Koeru KK 1.52,2
P U-14 55 m tõkkejooks 3. Andre Mägi 14.01.88 Koeru KK 9,8
P U-14 topispalliheide 3. Andre Mägi 14.01.88 Koeru KK 13.00
T U-20 500 m jooks 1. Merle Grupmann 03.12.83 Koeru KK 1.58,6
T U-18 500 m jooks 2. Gerli Martõnova 08.11.84 Koeru KK 1.53,4
T U-18 50 m tõkkejooks 3. Maiu Ramot 26.07.85 Koeru KK 10,1
T U-16 50 m jooks 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 7,5
T U-16 50 m tõkkejooks 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 9,0
T U-16 kõrgushüpe 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 1.40
T U-14 50 m jooks 3. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 7,8
T U-14 500 m jooks 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.53,7
T U-14 50 m tõkkejooks 3. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 9,5
T U-14 kõrgushüpe 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.25
T U-14 paigalt kaugushüpe 1. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 2.13
T U-14 topispalliheide 1. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 14.10
U-20 4x100 m jooks 3. Koeru KK 1.10,4
Merle Grupmann 03.12.83
Stella Erma 20.02.83
Jüri Järviste 10.10.83
Martin Aeltermann 19.03.83
U-18 4x100 m jooks 3. Koeru KK 1.10,9
Maiu Ramot 26.07.85
Katre Grupmann 10.06.85
Andres Kurm 29.04.84
Oliver Parro 14.05.84
U-16 4x100 m jooks 3. Koeru KK 1.12,9
Heleri Holm 12.10.86
Eret Tombahd 22.07.86
Lauri Bobrovski 05.04.86
Keio Usai 16.09.87
U-14 4x100 m jooks 2. Koeru KK 1.14,8
Helena Tammik 18.04.88
Kirsika Kool 28.05.88
Tõnn Talvik 13.10.88
Andre Mägi 14.01.88
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused murdmaajooksus (24.04.2001, Paide)
P U-20 1000 m jooks 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 2.56,3
P U-18 2000 m jooks 1. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 5.41,1
P U-16 1000 m jooks 2. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK 3.03,0
T U-20 500 m jooks 3. Merle Grupmann 03.12.83 Koeru KK 1.38,7
T U-14 500 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.31,7
Järvamaa juunioride ja noorte meistrivõistlused (22.-23.05.2001, Särevere)
P U-20 100 m jooks 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 11,9
P U-20 200 m jooks 3. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 25,5
P U-20 400 m jooks 1. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 55,7
P U-20 800 m jooks 3. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 2.12,0
P U-20 1500 m jooks 2. Mati Kalda 20.06.83 Koeru KK 4.51,0
P U-20 110 m tõkkejooks 1. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 17,3
P U-20 kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 2.00
P U-20 kõrgushüpe 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 1.80
P U-20 kaugushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 6.65
P U-20 kolmikhüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 13.72
P U-20 kolmikhüpe 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 12.78
P U-20 kuulitõuge 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 11.70
P U-20 kettaheide 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 34.37
P U-20 kettaheide 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 31.03
P U-20 kettaheide 3. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 30.88
P U-20 odavise 1. Tarmo Saar 03.03.83 Koeru 51.09
P U-20 10-võistlus 1. Ott Talvik 11.01.83 Koeru 5529
(12,0-5.90-10.19-1.80-53,1-16,2-29.27-2.90-39.04-4.41,3) 22.-23.09.2001 Särevere
P U-20 10-võistlus 2. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 5001
(12,0-5.72-11.07-1.70-56,6-17,3-26.05-3.10-31.64-4.54,7) 22.-23.09.2001 Särevere
P U-18 800 m jooks 1. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 2.11,4
P U-18 800 m jooks 3. Virgo Adusoo 29.07.85 Koeru KK 2.14,2
P U-18 1500 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 4.35,9
P U-18 kõrgushüpe 2. Tarvo Allmere 27.11.87 Koeru KK 1.75
P U-18 kolmikhüpe 2. Oliver Parro 14.05.84 Koeru KK 12.15
P U-16 1000 m jooks 2. Mehis Matrov 20.10.86 Koeru KK 3.07,9
P U-16 110 m tõkkejooks 1. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 16,9
P U-16 110 m tõkkejooks 3. Martin Adusoo 10.11.86 Koeru KK 19,4
P U-16 kõrgushüpe 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 1.65
P U-16 kuulitõuge 1. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 13.35
P U-16 kettaheide 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 Koeru KK 39.67
P U-14 60 m tõkkejooks 3. Tõnn Talvik 13.10.88 Koeru KK 10,0
P U-14 pallivise 3. Andre Mägi 14.01.88 Koeru KK 53.80
T U-20 400 m jooks 2. Merle Grupmann 03.12.83 Koeru KK 1.12,0
T U-20 800 m jooks 2. Merle Grupmann 03.12.83 Koeru KK 2.48,3
T U-18 800 m jooks 1. Katre Grupmann 10.06.85 Koeru KK 2.53,9
T U-16 60 m jooks 2. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 8,3
T U-16 kõrgushüpe 1. Heleri Holm 12.10.86 Koeru KK 1.50
T U-16 kuulitõuge 3. Janika Allingu 17.04.86 Koeru KK 7.94
T U-16 odavise 2. Eret Tombahd 22.07.86 Koeru KK 29.35
T U-14 300 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 47,8
T U-14 60 m tõkkejooks 3. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 10,6
T U-14 kõrgushüpe 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.25
T U-14 pallivise 2. Helena Tammik 18.04.88 Koeru KK 41.88
Järvamaa TV 10-olümpiastarti mitmevõistlus (06.-07.06.2001, Särevere)
P V 9-võistlus 1. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK 6089
(8,5-4.61-10.40-1.35-10,2-26.53-2.10-65.28-4.15,4)
P V 9-võistlus 2. Keio Usai 16.09.87 Koeru KK 5735
(8,6-4.64-9.08-1.45-10,3-15.58-2.10-54.86-3.55,2)
P N 9-võistlus 3. Alo Jürgen 06.01.89 Koeru KK 5257
(9,1-4.40-8.07-1.25-10,2-28.20-1.80-50.28-3.55,7)
Järvamaa koolinoorte karikavõistlused murdmaajooksus (27.09.2001, Koeru)
P U-20 1000 m jooks 3. Aare Aan 21.12.83 Koeru KK 2.47,6
P U-18 2000 m jooks 2. Marion Adusoo 13.10.84 Koeru KK 6.07,9
P U-14 500 m jooks 3. Taivo Tamme 08.03.88 Koeru KK 1.37,0
T U-14 500 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 Koeru KK 1.41,7