JÄRVAMAA KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2005. AASTAL
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Eesti sisemeistrivõistlused     12.-13. veebruar Tallinn
N Kõrgushüpe 2. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.76
M Kolmikhüpe 2. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 15.83
M Kõrgushüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.10
N 60 meetri jooks 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 7,75
M 5000 meetri käimine 4. Virgo Adusoo 29.07.85 EPMÜ SK 25.06,20
N Kaugushüpe 5. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 5.78
M 3000 meetri jooks 6. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 8.54,91
M 1500 meetri jooks 6. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 4.10,65
N Kolmikhüpe 8. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 11.60
N 400 meetri jooks 8. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem 1.00,74
Eesti talvised pikkade heidete meistrivõistlused 03. märts Türi
M Kettaheide 4. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala 43.41
M Vasaraheide 4. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 58.16
M Vasaraheide 5. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 44.27
Eesti meistrivõistlused ekidenis     17. aprill   Liiva
M KJK Järvala 7. 2:32.18
(5+10+5+10+5+7,195 = 42,195 km) Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala
Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala
Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala
Urmas Utar 30.03.67 KJK Järvala
Aimur Lillak 01.06.88 KJK Järvala
Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala
Eesti meistrivõistlused murdmaajooksus   23. aprill   Jõulumäe
N 4 km murdmaajooks 6. Marian Muuga 23.05.82 KSK Alem 16.39
M 12 km murdmaajooks 6. Urmas Utar 30.03.67 KJK Järvala 42.40
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes   04. juuni   Haapsalu
M 4x110 meetri tõkkejooks 2. KJK Järvala 1.03,41
Andrei Stepanov 14.02.85
Tarmo Saar 03.03.83
Jaanus Suvi 15.05.80
Ott Talvik 11.01.83
M 4x1500 meetri teatejooks 4. KJK Järvala 17.44,73
Marion Adusoo 13.10.84
Martin Adusoo 10.11.86
Aimur Lillak 01.06.88
Artur Müür 19.01.85
N 3x800 meetri teatejooks 5. KSK Alem 7.34,21
Triin Kärner 09.11.83
Ann Valang 19.07.84
Marian Muuga 23.05.82
N 3x800 meetri teatejooks 6. KSK Alem 7.35,08
Liina Liblik 14.03.87
Krisly Viidikas 14.09.90
Kerli Tuul 28.03.87
M Suur-Rootsi teatejooks 6. KJK Järvala 3.27,15
Indrek Nuiamäe 03.07.87
Jaanus Suvi 15.05.80
Andrei Stepanov 14.02.85
Ronald Sookael 27.09.87
M Suur-Rootsi teatejooks 8. KJK Järvala 3.31,53
Tarmo Saar 03.03.83
Tanel Paabos 14.09.86
Ott Talvik 11.01.83
Andre Jaanimäe 24.12.83
Eesti meistrivõistlused     23.-24. juuli Rakvere
M Kolmikhüpe 2. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 16.06
M 3000 meetri takistusjooks 3. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 9.45,55
M 20 000 meetri käimine 3. Virgo Adusoo 29.07.85 EPMÜ SK 1:45.37,7
M Kõrgushüpe 3. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.00
M Kolmikhüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 14.40
M 3000 meetri takistusjooks 5. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala 10.40,79
M Vasaraheide 5. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 51.45
N Kolmikhüpe 5. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 12.07
M 400 meetri tõkkejooks 5. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala 57,16
M Kaugushüpe 5. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 7.18
N 10 000 meetri käimine 5. Triin Tiitsu 19.08.89 KSK Alem 1:10.51,1
N Odavise 5. Marili Toots 17.04.89 KJK Järvala 38.80
M Vasaraheide 7. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 48.52
N 800 meetri jooks 7. Kerli Tuul 28.03.87 KJK Järvala 2.23,12
N Vasaraheide 8. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 36.32
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused   23. jaanuar Tallinn
MN 5000 meetri käimine 1. Virgo Adusoo 29.07.85 EPMÜ SK 24.47,11
MN 3000 meetri jooks 3. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 9.02,51
MN Kuulitõuge 4. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala 13.98
MN 800 meetri jooks 5. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala 2.01,19
MN Kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.03
MN Kolmikhüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 13.77
NN 300 meetri jooks 5. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem 43,33
MN 800 meetri jooks 6. Priit Kärner 28.04.85 KSK Alem 2.01,87
NN 300 meetri jooks 6. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem 44,38
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused mitmevõistluses 25.-26. veebruar Tallinn
MN Seitsmevõistlus 8. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 4330
7,84-6.08-11.36-1.92-8,89-3.40-3.07,49
Eesti noorsoo meistrivõistlused mitmevõistluses 25.-26. juuni Kärdla
MN Kümnevõistlus 2. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala 6846
11,73-6.51-13.68-1.88-52,07-16,31-41.47-4.20-51.76-4.47,49
Eesti noorsoo meistrivõistlused   01.-02. juuli Tartu
MN 10 000 meetri käimine 1. Virgo Adusoo 29.07.85 EPMÜ SK 51.56,1
MN 3000 meetri takistusjooks 2. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 9.43,70
MN Kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.09
MN 400 meetri tõkkejooks 3. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala 58,12
MN 3000 meetri takistusjooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala 10.38,57
NN 400 meetri jooks 4. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem 59,85
MN 800 meetri jooks 5. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala 2.00,98
MN 1500 meetri jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala 4.15,77
NN 400 meetri jooks 7. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem 64,32
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused   22. jaanuar Tallinn
NJ Kõrgushüpe 1. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.75
NJ 800 meetri jooks 2. Kerli Tuul 28.03.87 KJK Järvala 2.24,40
NJ Kolmikhüpe 2. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 11.77
MJ 60 meetri jooks 3. Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem 7,15
NJ 1500 meetri jooks 3. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala 5.07,15
NJ Kaugushüpe 3. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 5.30
MJ Kõrgushüpe 5. Asso Prii 18.04.86 KJK Järvala 1.90
MJ Kuulitõuge 6. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 13.72
MJ 800 meetri jooks 7. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 2.05,62
Eesti juunioride talvised pikkade heidete meistrivõistlused 03. märts Türi
MJ Vasareheide 2. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 58.16
MJ Kettaheide 2. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 40.98
MJ Vasareheide 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 53.93
MJ Kettaheide 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 38.97
Eesti juunioride meistrivõistlused murdmaajooksus 23. aprill   Jõulumäe
NJ 2 km murdmaajooks 4. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala 7.47
MJ 3 km murdmaajooks 8. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 10.11
Eesti juunioride meistrivõistlused   01.-02. juuli Tartu
NJ Kõrgushüpe 1. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.81
NJ Kolmikhüpe 1. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 12.17
MJ 1500 meetri jooks 2. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 4.08,12
MJ Kuulitõuge 2. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 14.92
MJ 800 meetri jooks 2. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 2.01,13
NJ 800 meetri jooks 2. Kerli Tuul 28.03.87 KJK Järvala 2.22,15
MJ Kuulitõuge 3. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 14.54
MJ Vasaraheide 3. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 57.89
MJ 400 meetri jooks 4. Taavi Unt 07.10.87 KSK Alem 50,71
MJ Kettaheide 4. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 44.70
MJ Odavise 4. Tanel Grauberg 21.03.87 KJK Järvala 62.35
NJ 400 meetri jooks 4. Kerli Tuul 28.03.87 KJK Järvala 61,58
MJ Vasaraheide 4. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 57.03
MJ Kettaheide 5. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 44.51
NJ 1500 meetri jooks 5. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala 5.08,56
NJ Odavise 5. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 37.16
NJ Kaugushüpe 6. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 5.31
MJ 200 meetri jooks 6. Taavi Unt 07.10.87 KSK Alem 23,84
MJ 400 meetri tõkkejooks 6. Mikk Talvik 01.07.87 Tartu ÜASK 62,22
MJ 5000 meetri jooks 7. Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala 17.46,97
MJ 100 meetri jooks 8. Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem 15,82
Eesti A-klassi sisemeistrivõistlused   30. jaanuar Tallinn
TA 60 meetri tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 8,70
TA Kolmikhüpe 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 12.27
TA Kuulitõuge 4. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 12.20
TA 3000 meetri käimine 5. Triin Tiitsu 19.08.89 KSK Alem 20.17,66
TA 60 meetri jooks 7. Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala 8,23
Eesti A-klassi sisemeistrivõistlused mitmevõistluses 27. veebruar Tallinn
TA Viievõistlus 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 3836
8,63-1.65-12.09-5.79-2.37,78
Eesti A-klassi talvised pikkade heidete meistrivõistlused 03. märts Türi
PA Odavise 1. Kaarel Ööpik 28.11.88 Paide G 44.70
TA Vasaraheide 1. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 39.70
PA Odavise 2. Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala 44.26
TA Odavise 2. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 40.60
TA Kettaheide 3. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 30.88
PA Vasaraheide 3. Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala 41.78
TA Kettaheide 4. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 30.30
TA Odavise 5. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 37.99
TA Kettaheide 6. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 23.06
PA Kettaheide 6. Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala 36.27
TA Odavise 6. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 32.44
PA Kettaheide 8. Alar Jaas 25.02.88 KJK Järvala 34.34
Eesti A-klassi meistrivõistlused teatejooksudes 28. mai   Türi
TA 4x100 meetri jooks 5. KJK Järvala 51,42
Helin Kasela 26.06.89 KJK Järvala
Grit Šadeiko 29.7.89 KJK Järvala
Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala
Annaliisa Orro 28.11.89 KJK Järvala
PA 4x110 meetri tõkkejooks 5. KJK Järvala 1.06,50
Priit Nigols 01.12.88 KJK Järvala
Mehis Muru 01.08.89 KJK Järvala
Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala
Taavi Ratnik 13.04.89 KJK Järvala
Eesti A-klassi meistrivõistlused     28.-29. juuni Rakvere
TA 100 meetri tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 14,22
TA Kaugushüpe 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 5.85
TA Kolmikhüpe 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 12.15
TA Odavise 2. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 43.48
TA 5000 meetri käimine 3. Triin Tiitsu 19.08.89 KSK Alem 30.23,6
PA Vasaraheide 4. Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala 48.08
TA Vasaraheide 4. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 37.69
TA Kuulitõuge 5. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 12.26
TA 100 meetri jooks 6. Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala 13,16
TA Kuulitõuge 6. Marit Mänd 07.01.88 KSK Alem 12.25
PA 300 meetri tõkkejooks 8. Mehis Muru 01.08.89 KJK Järvala 42,16
TA Kolmikhüpe 8. Annaliisa Orro 28.11.89 KJK Järvala 10.58
Eesti B-klassi sisemeistrivõistlused   29. jaanuar Tallinn
TB Kuulitõuge 1. Britta Jäärats 10.06.90 KSK Alem 11.71
PB 600 meetri jooks 2. Mikk Maimann 05.07.90 KJK Järvala 1.37,53
TB Kõrgushüpe 5. Kati Pajuman 06.08.90 KSK Alem 1.56
TB Kolmikhüpe 5. Kaisa Linno 30.04.90 KSK Alem 10.68
TB Kõrgushüpe 7. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 1.53
TB 60 meetri tõkkejooks 7. Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala 9,86
TB 600 meetri jooks 8. Age Raudsepp 03.08.90 KSK Alem 1.52,67
Eesti B-klassi meistrivõistlused murdmaajooksus 23. aprill   Jõulumäe
TB 1 km murdmaajooks 8. Elisa Kurrikoff 11.09.90 KSK Alem 3.30
Eesti B-klassi meistrivõistlused teatejooksudes 28. mai   Türi
PB 3x1000 meetri jooks 3. KJK Järvala 8.46,90
Mikk Maimann 05.07.90 KJK Järvala
Bert Tippi 27.7.90 KJK Järvala
Andrei Veis 06.04.90 KJK Järvala
TB 4x100 meetri tõkkejooks 4. KJK Järvala 1.07,38
Kreet Poolma 14.09.91 KJK Järvala
Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala
Kerttu Kaschan 30.09.91 KJK Järvala
Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala
TB 3x800 meetri teatejooks 5. KSK Alem 7.43,60
Elisa Kurrikoff 11.09.90 KSK Alem
Kaisa Linno 30.04.90 KSK Alem
Age Raudsepp 03.08.90 KSK Alem
Eesti B-klassi meistrivõistlused     28.-29. juuni Rakvere
TB Kuulitõuge 1. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 12.02
TB Kettaheide 2. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 34.31
TB 200 meetri tõkkejooks 3. Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala 30,95
TB Odavise 3. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 37.47
PB 800 meetri jooks 5. Mikk Maimann 05.07.90 KJK Järvala 2.10,96
TB 300 meetri jooks 5. Krisly Viidikas 14.09.90 KJK Järvala 44,35
PB Kolmikhüpe 6. Gert-Ott Kuldpärg 11.01.91 KSK Alem 11.67
PB Kettaheide 7. Reino Mänd 12.12.90 KSK Alem 41.38
TB 800 meetri jooks 7. Age Raudsepp 03.08.90 KSK Alem 2.29,97
TB Kõrgushüpe 8. Kaisa Linno 30.04.90 KSK Alem 1.50
Eesti B-klassi meistrivõistlused mitmevõistluses 27.-28. august Rakvere
TB Seitsmevõistlus 6. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 4053
17,03-1.55-12.54-28,13-4.44-36.09-2.50,41
EESTI KARIKAVÕISTLUSED
Eesti noorte sisekarikavõistlused     21. jaanuar Tallinn
TA 60 meetri tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 8,93
TA Kolmikhüpe 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 11.97
TA Kuulitõuge 3. Marit Mänd 07.01.88 KSK Alem 12.29
PA 60 meetri tõkkejooks 4. Taavi Ratnik 13.04.89 KJK Järvala 8,74
PA 1500 meetri jooks 5. Aimur Lillak 01.06.88 KJK Järvala 4.32,62
TA Kuulitõuge 5. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 11.86
TA 4x200 meetri teatejooks 5. KJK Järvala 1.50,31
Annaliisa Orro 28.11.89 KJK Järvala
Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala
Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala
Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala
PA 60 meetri jooks 8. Ilmar Koppel 08.01.88 KJK Järvala 7,59
PA 200 meetri jooks 8. Ilmar Koppel 08.01.88 KJK Järvala 25,02
PA Kolmikhüpe 8. Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala 12.12
Eesti sisekarikavõistlused     04. veebruar Tallinn
M Kõrgushüpe 3. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.05
N 60 meetri jooks 3. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 7,89
N Kõrgushüpe 3. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.69
N 60 meetri tõkkejooks 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 8,90
N Kaugushüpe 5. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 5.22
N Kolmikhüpe 5. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 11.74
M 1500 meetri jooks 6. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 4.09,31
N 4x200 meetri teatejooks 6. KJK Järvala 1.49,98
Helin Kasela 26.06.89 KJK Järvala
Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala
Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala
Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala
N 400 meetri jooks 7. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem 1.01,72
M 60 meetri jooks 8. Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem 7,23
M Kolmikhüpe 8. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala 13.24
M Kuulitõuge 8. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala 14.13
Eesti klubide karikavõistlused käimises   17. aprill   Paide
M 10 000 meetri käimine 1. Virgo Adusoo 29.07.85 EPMÜ SK 50.10,9
TA 5000 meetri käimine 3. Triin Tiitsu 19.08.89 KSK Alem 34.58,8
Eesti klubide karikavõistlused - I liiga   09. juuli   Tartu
N Odavise 4. Marili Toots   SK Leksi 44 39.14
N 4x100 meetri teatejooks 6. SK Leksi 44     53,27
      Marili Toots   SK Leksi 44  
N 1500 meetri jooks 7. Greta Toots   SK Leksi 44 6.01,50
N Kuulitõuge 7. Marili Toots   SK Leksi 44 9.74
Eesti klubide karikavõistlused - II liiga   10. juuli   Haapsalu
M 400 meetri tõkkejooks 1. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala 58,39
M Kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.05
M Kolmikhüpe 1. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 15.90
N 800 meetri jooks 1. Kerli Tuul 28.03.87 KJK Järvala 2.25,11
N 400 meetri tõkkejooks 1. Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala 1.10,82
N Kolmikhüpe 1. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 12.07
N Kuulitõuge 1. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 10.53
M Kaugushüpe 2. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 7.39
N 400 meetri jooks 2. Maris Prussakov 20.05.85 KJK Järvala 1.07,32
N 1500 meetri jooks 2. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala 5.14,51
N Kõrgushüpe 2. Helin Kasela 26.06.89 KJK Järvala 1.63
N Kaugushüpe 2. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 5.45
M 800 meetri jooks 3. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala 2.00,16
M Vasaraheide 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 47.64
N Kettaheide 3. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 26.26
N 4x100 meetri teatejooks 3. KJK Järvala 52,86
Helin Kasela 26.06.89
Reelika Pihlak 30.04.89
Krisly Viidikas 14.09.90
Tähti Salla 12.06.91
M 100 meetri jooks 4. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 11,33
M 3000 meetri jooks 4. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala 9.05,67
M Kettaheide 4. Indrek Vahtra 20.01.70 KJK Järvala 45.16
N 100 meetri jooks 4. Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala 13,26
N Odavise 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 34.71
M 200 meetri jooks 5. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 24,30
M 110 meetri tõkkejooks 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 15,85
N Vasaraheide 5. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 21.55
M 400 meetri jooks 6. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 52,77
M 4x100 meetri teatejooks 6. KJK Järvala 46,35
Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala
Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala
Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala
M Kuulitõuge 7. Indrek Vahtra 20.01.70 KJK Järvala 13.29
Eesti klubide karikavõistlused mitmevõistluses 06.-07. august Rakvere
M Kümnevõistlus 4. KJK Järvala 16 095
Tarmo Saar 03.03.83
Alar Saar 28.11.81
Timar Saar 17.09.80
Eesti juunioride ja noorte karikavõistlused   11. september Türi
M 400 meetri jooks 1. Taavi Unt 07.10.87 KSK Alem 50,83
M 800 meetri jooks 2. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 2.04,18
M Kettaheide 2. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 44.19
N Odavise 2. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 41.59
M Kuulitõuge 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala 14.20
M Vasaraheide 3. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 56.44
N Kolmikhüpe 3. Annaliisa Orro 28.11.89 KJK Järvala 11.26
N Kuulitõuge 3. Marit Mänd 07.01.88 KSK Alem 10.92
M 100 meetri jooks 4. Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem 11,49
N 100 meetri jooks 4. Reelika Pihlak 30.04.89 KJK Järvala 13,26
N 1500 meetri jooks 4. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala 5.13,21
N Teivashüpe 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 2.80
M Kolmikhüpe 5. Taniel Tegelmann 22.07.89 KJK Järvala 13.16
N 400 meetri tõkkejooks 5. Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala 69,50
N Kõrgushüpe 5. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.55
N Kõrgushüpe 5. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 1.55
N Kuulitõuge 5. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 10.15
N 400 meetri jooks 6. Krisly Viidikas 14.09.90 KJK Järvala 64,94
N Kaugushüpe 6. Keiu Põldmaa 27.07.90 KSK Alem 4.87
M 4x200 meetri teatejooks 6. KSK Alem 1.34,56
Edgar Niglas 26.06.86
Priit Raal 09.02.89
Veikko Valang 28.07.88
Taavi Unt 07.10.87
N 4x200 meetri teatejooks 6. KJK Järvala 1.50,45
Krisly Viidikas 14.09.90
Annaliisa Orro 28.11.89
Reelika Pihlak 30.04.89
Grit Šadeiko 29.07.89
M Teivashüpe 7. Taavi Ratnik 13.04.89 KJK Järvala 3.70
N 800 meetri jooks 7. Age Raudsepp 03.08.90 KSK Alem 2.32,93
N Kolmikhüpe 7. Kaisa Linno 30.04.90 KSK Alem 10.40
N Kuulitõuge 7. Ann Hiiemaa 11.12.87 KJK Järvala 10.12
N Vasaraheide 7. Britta Jäärats 10.06.90 KJK Järvala 23.50
M 100 meetri jooks 8. Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem 23,24
M 400 meetri tõkkejooks 8. Mehis Muru 01.08.89 KJK Järvala 61,79
M 4x200 meetri teatejooks 6. KSK Alem 1.34,56
Eesti noorte karikavõistlused murdmaajooksus 01. oktoober Paluküla
TB 500 meetri murdmaajooks 1. Tähti Salla 12.06.91 KJK Järvala 1.28
NJ 500 meetri murdmaajooks 2. Kerli Tuul 28.03.87 KJK Järvala 1.32
NJ 3000 meetri murdmaajooks 3. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala 11.47
PB 1000 meetri murdmaajooks 3. Mikk Maimann 07.05.90 KJK Järvala 2.48
TA 500 meetri murdmaajooks 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 1.32
MJ 1000 meetri murdmaajooks 4. Taavi Unt 07.10.87 KSK Alem 2.38
TB 500 meetri murdmaajooks 5. Age Raudsepp 03.08.90 KSK Alem 1.35
TB 500 meetri murdmaajooks 7. Elisa Kurrikoff 11.09.90 KSK Alem 1.36
TV 10-OLÜMPIASTARTI
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal - 1. etapp 16. jaanuar Tallinn
TV 60 meetri jooks 5. Tähti Salla 12.06.91 Türi MG 8,42
TN 60 meetri jooks 7. Andra Viidikas 10.07.93 Türi MG 9,02
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal - 2. etapp 13. märts Tallinn
TN 60 meetri tõkkejooks 1. Grete Šadeiko 29.05.93 Türi MG 9,96
TV 60 meetri tõkkejooks 3. Tähti Salla 12.06.91 Türi MG 9,63
TN 60 meetri tõkkejooks 6. Ave Lagenõmm 25.07.93 Koeru KK 10,57
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal - 3. etapp 29. mai   Valga
TN Kaugushüpe 1. Grete Šadeiko 29.05.93 Türi MG 5.12
TN Pallivise 1. Grete Šadeiko 29.05.93 Türi MG 47.31
TN Kaugushüpe 2. Ave Lagenõmm 25.07.93 Koeru KK 4.78
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal - 4. etapp 05. juuni   Türi
TN Kõrgushüpe 1. Grete Šadeiko 29.05.93 Türi MG 1.46
TN 600 meetri jooks 2. Andra Viidikas 10.07.93 Türi G 1.55,9
TV Pallivise 3. Deivi Teppan 16.06.91 Koeru KK 63.28
TN 600 meetri jooks 6. Grete Šadeiko 29.05.93 Türi MG 1.57,9
TN Kõrgushüpe 7. Ave Lagenõmm 25.07.93 Koeru KK 1.25
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal - mitmevõistlus 14.-16. juuni Rakvere
TN Kuuevõistlus 1. Grete Šadeiko 29.05.93 Türi MG 5357
8,52-1.44-54.07-9,65-5.01-1.55,42
TV Kaheksavõistlus 3. Tähti Salla 12.06.91 Türi MG 6947
8.43-8,22-1.41-4.64-9,72-45.51-24.65-1.42,70
TN Kuuevõistlus 6. Andra Viidikas 10.07.93 Türi G 4449
8,78-1.26-30.87-10,10-4.43-1.56,25
TN Kuuevõistlus 7. Ave Lagenõmm 25.07.93 Koeru KK 4429
8,85-1.32-40.07-10,50-4.53-2.09,00
VÕISTLEMINE EESTI KOONDISES
Balti sisemaavõistlus     19. jaanuar Tallinn
M Kolmikhüpe 5. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 15.43
N Kõrgushüpe 6. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.70
Balti noorte sisemaavõistlus     20. jaanuar Tallinn
TA 60 meetri tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 8,66
TA 4x200 meetri teatejooks 1. Eesti koondis 1.39,58
Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala
TA Kolmikhüpe 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 11.95
Balti noorte maavõistluses mitmevõistluses   22.-23. mai Rakvere
TA Seitsmevõistlus 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 5038
14,15-1.58-10.35-26,22-5.79-35.62-2.31,87
Eesti-Soome-Rootsi maavõistlus mitmevõistluses 28.-29. mai Turu
M Kümnevõistlus 9. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala 6991
11,57-6.18-12.42-1.94-51,45-16,20-44.90-4.26-51.36-4.33,40
Aasia- Euroopa ühenduse ASEM noorte I spordimängud 03.-05. juuni Bangkok
N 100 meetri tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 14,52
N 4x100 meetri teatejooks 3. Eesti koondis 50,33
Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala
N Kaugushüpe 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 5.65
Euroopa karikavõistlused II-liiga A-grupp   18.-19. juuni Tallinn
N Kõrgushüpe 3. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.79
Euroopa noorte olümpiapäevad   02.-09. juuli Lignano
N 100 meetri tõkkejooks 7. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 14,07
Noorte (U-18) maailmameistrivõistlused   13.-17. juuli Marrakesh
TA Seitsmevõistlus 7. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 5271
13,79-1.66-10.94-25,36-5.75-38.56-2.37,84
Euroopa juunioride meistrivõistlused   21.-24. juuli Kaunas
NJ Kõrgushüpe 10.-11. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem 1.78
Balti maavõistlus   27.-28. juuli Tartu
M Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 15.22
M Kõrgushüpe 6. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala 2.00
Balti noorte maavõistlus   27.-28. juuli Tartu
TA 100 meetri tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 14,11
TA 4x100 meetri teatejooks 1. Eesti koondis 48,13
Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala
TA Kaugushüpe 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 5.86
TA Odavise 2. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44 43.86
TA Kolmikhüpe 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala 11.96
Universiaad   20. august Izmir
M Kolmikhüpe 9. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala 15.75
Ida-Soome - Peterburi - Eesti noorte maavõistlus 02. september Savonlinna
MJ Vasaraheide 4. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala 57.88
MJ 800 meetri jooks 6. Ronald Sookael 27.09.87 KJK Järvala 2.00,88