JÄRVAMAA KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2003. AASTAL
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Eesti sisemeistrivõistlused     22.-23. veebruar Tallinn
N 60 m jooks 3. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 7,69
M Kõrgushüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 2.00
N 60 m tõkkejooks 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 9,16
N Kolmikhüpe 8. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.42
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 01. juuni Valga
M 4 x 110 m tõkkejooks 3. KJK Järvala 1.05,60
Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald
Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn
M 4 x 400 m teatejooks 5. KJK Järvala 3.29,35
Tanel Paabos 19.09.86. KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn
Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn
N 4 x 400 m teatejooks 6. Spordiklubi Leksi 44 4.13,86
Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald
Eesti meistrivõistlused     03.-04. august Tallinn
N 200 m jooks 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 24,50
M Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 14.98
M Kolmikhüpe 6. Rait Männik 19.04.74 KJK Järvala/Türi linn 14.03
N Kolmikhüpe 6. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.99
N Kõrgushüpe 8. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 1.55
M Kõrgushüpe 8. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 1.95
M Kaugushüpe 8. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6.80
N 100 m tõkkejooks 8. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 14,73
N Teivashüpe 8. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 3.00
Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses 09.-10. august Kärdla
N Seitsmevõistlus 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5287
(14,78-1.58-12.22-25,37-5.88-37.78-2.26,55)
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused   02. veebruar Tallinn
N N 1500 m jooks 2. Mariann Muuga 23.05.82 KSK Alem/Türi vald 5.03,26
M N Kõrgushüpe 5. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru vald 1.80
M N 60 m tõkkejooks 6. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 8,97
N N 300 m jooks 8. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Türi vald 44,37
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused mitmevõistluses 01.-02. märts Tallinn
M N Seitsmevõistlus 6. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 4366
(7,84-6.47-11.46-1.90-9,20-3.80-3.15,99)
Eesti noorsoo meistrivõistlused   27.-29. juuni Valga
M N Kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 2.06
N N 3000 m jooks 2. Mariann Muuga 23.05.82 KSK Alem/Türi vald 10.51,36
N N 2000 m takistusjooks 2. Mariann Muuga 23.05.82 KSK Alem/Türi vald 7.57,46
M N 110 m tõkkejooks 4. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald 16,01
M N 400 m tõkkejooks 4. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald 57,30
M N 110 m tõkkejooks 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 16,04
M N 400 m tõkkejooks 5. Eliot Põld 08.10.81 KSK Alem/Türi vald 62,31
M N 800 m jooks 6. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi linn 2.01,08
M N Kaugushüpe 7. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 6.65
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused 02. veebruar Tallinn
M J 3000 m jooks 6. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 9.31,42
M J Kolmikhüpe 8. Reigo Jõgiste 06.08.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 12.51
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused mitmevõistluses 01.-02. märts Tallinn
M J Seitsmevõistlus 7. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 4300
(7,45-5.82-10.81-1.76-8,84-3.40-3.00,62)
Eesti juunioride meistrivõistlused murdmaajooksus 26. aprill Jõulumäe
M J 3000 m jooks 8. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 10.04
Eesti juunioride meistrivõistlused teatejooksudes 25. mai   Haapsalu
M J 4 x 110 m tõkkejooks 3. KJK Järvala 1.07,11
Reigo Jõgiste 06.08.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Jaan Tammik 10.04.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Silver Kundel 17.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
M J 4 x 1500 m teatejooks 4. KSK Alem 17.40,65
Priit Kärner 28.04.85 KSK Alem/Türi G/Türi vald
Madis Ainvere 24.11.85 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald
Ergo Eelmäe 30.11.84 KSK Alem/Türi G/Türi linn
M J 4 x 400 m teatejooks 5. KSK Alem 3.35,19
Ergo Eelmäe 30.11.84 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Madis Ainvere 24.11.85 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Andres Lõhmus 12.06.85 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Priit Kärner 28.04.85 KSK Alem/Türi G/Türi vald
M J 4 x 1500 m teatejooks 6. KJK Järvala 18.04,86
Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala/J.-Jaani KK/R.-Alliku vald
Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru vald
Virgo Adusoo 29.07.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn
Eesti juunioride meistrivõistlused   27.-29. juuni Valga
N J 400 m tõkkejooks 2. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 67,76
M J 400 m tõkkejooks 3. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 57,99
M J 400 m tõkkejooks 4. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 58,49
M J Kettaheide 5. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 43.70
M J Vasaraheide 5. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 45.05
M J 1500 m jooks 6. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 4.11,03
M J 110 m tõkkejooks 7. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 16,06
M J 800 m jooks 8. Ergo Eelmäe 30.11.84 KSK Alem/Türi G/Türi linn 2.01,33
Eesti noorte A-klassi sisemeistrivõistlused 01. veebruar Tallinn
P A Kuulitõuge 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 14.53
T A 1500 m jooks 3. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Retla K/Oisu vald 5.13,74
T A Kolmikhüpe 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.85
P A 300 m jooks 6. Tanel Paabos 19.09.86. KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 38,57
P A Kuulitõuge 6. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 13.00
P A Kõrgushüpe 7. Asso Prii 18.04.86. KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 1.79
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused murdmaajooksus 26. aprill Jõulumäe
T A 2000 m jooks 6. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Retla K/Oisu vald 7.50
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused teatejooksudes 25. mai   Haapsalu
P A 4 x 110 m tõkkejooks 8. KJK Järvala 1.11,56
Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Tanel Grauberg 21.03.87 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Keio Usai 16.09.87 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused 27.-29. juuni Valga
P A Kettaheide 3. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 45.88
P A Vasaraheide 3. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Audentese SK/Türi linn 51.81
T A Kolmikhüpe 3. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.89
P A Kõrgushüpe 4. Asso Prii 18.04.86 KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 1.92
P A Kettaheide 4. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Audentese SK/Türi linn 43.58
P A Vasaraheide 4. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 49.59
T A Kõrgushüpe 4. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 1.64
T A Kaugushüpe 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 5.30
T A Kolmikhüpe 4. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.65
T A Kolmikhüpe 6. Helis Tõnise 10.04.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.14
T A Kuulitõuge 6. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.28
P A Kolmikhüpe 7. Asso Prii 18.04.86 KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 12.86
P A 2000 m takistusjooks 8. Taavi Unt 17.10.87 KSK Alem/Väätsa PK/Väätsa vald 7.14,65
P A Kuulitõuge 8. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Audentese SK/Türi linn 12.94
Eesti noorte B-klassi sisemeistrivõistlused 31. jaanuar Tallinn
T B Kaugushüpe 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 5.38
T B 200 m jooks 3. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 27,19
P B Kolmikhüpe 4. Priit Soodla 05.01.88 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 11.66
P B Kolmikhüpe 8. Veikko Valang 28.07.88 KSK Alem/Türi G/Türi vald 11.22
T B Kõrgushüpe 8. Kirsika Kool 28.05.88 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.53
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused teatejooksudes 25. mai   Haapsalu
P B 4 x 100 m teatejooks 5. KJK Järvala 49,60
Mehis Muru 01.08.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Mattis Torn 13.01.88 KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn
Taavi Ratnik 13.04.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Robert Pikajago 04.08.88 KJK Järvala/Paide G/Paide linn
P B 4 x 110 m tõkkejooks 5. KJK Järvala 1.08,62
Mehis Muru 01.08.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Taavi Ratnik 13.04.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Mattis Torn 13.01.88 KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn
Robert Pikajago 04.08.88 KJK Järvala/Paide G/Paide linn
P B 4 x 100 m teatejooks 6. KSK Alem 49,93
Kaspar Krass 1989 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Jüri Jevdokimov 03.06.88 KSK Alem/Türi G/Türi vald
Veikko Valang 28.07.88 KSK Alem/Türi G/Türi vald
Priit Raal 1989 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused 27.-29. juuni Valga
T B Kuulitõuge 3. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 11.80
P B 110 m tõkkejooks 5. Robert Pikajago 04.08.88 KJK Järvala/Paide G/Paide linn 16,13
P B 200 m tõkkejooks 7. Mattis Torn 13.01.88 KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 30,18
T B Kettaheide 7. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 29.50
P B Kettaheide 8. Robert Pikajago 04.08.88 KJK Järvala/Paide G/Paide linn 40.81
T B Kettaheide 8. Marit Mänd 07.01.88 KSK Alem/Türi G/Türi linn 28.30
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused mitmevõistluses 09.-10. august Kärdla
T B Seitsmevõistlus 1. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 4625
(16,04-1.53-11.54-28,33-5.35-42.11-2.32,69)
KARIKAVÕISTLUSED JA RUKKILILLEMÄNGUD
Eesti talvised karikavõistlused   07. veebruar Tallinn
N 60 m tõkkejooks 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 8,98
N Kuulitõuge 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 12.35
N 1500 m jooks 7. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Retla K/Oisu vald 5.12,95
N 60 m jooks 8. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 8,16
Eesti noorte talvised karikavõistlused 25. jaanuar Tallinn
P A Kuulitõuge 2. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 15.04
T A 200 m jooks 4. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 27,16
P A 200 m jooks 5. Indrek Nuiamäe 03.07.87 KJK Järvala/Albu PK/Albu vald 24,90
T A 1500 m jooks 5. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Retla K/Oisu vald 5.21,88
T A Kaugushüpe 5. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 5.22
P A 400 m jooks 6. Tanel Paabos 19.09.86. KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 54,93
P A Kõrgushüpe 8. Asso Prii 18.04.86. KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 1.79
Eesti klubide karikavõistlused - II liiga 17. august Valga
N 400 m tõkkejooks 1. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 67,96
Eesti juunioride karikavõistlused   13. september Haapsalu
N 4 x 200 m teatejooks 3. Spordiklubi Leksi 44 1.47,47
Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald
N Odavise 5. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 37.97
N 400 m jooks 6. Marili Toots 17.04.89 SK Leksi 44/Aravete KK/Ambla vald 64,35
Eesti noorte karikavõistlused murdmaajooksus 04. oktoober Tõrva
P C 1000 m jooks 1. Magnus Künnapas 31.05.90 Aravete KK/Ambla vald 2.58
T B 500 m jooks 2. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 1.26
M J 5000 m jooks 2. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala/J.-Jaani KK/R.-Alliku vald 16.29
M J 1000 m jooks 3. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.47
T B 500 m jooks 4. Kirsika Kool 28.05.88 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.28
T A 2000 m jooks 4. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Türi G/Oisu vald 7.45
P A 3000 m jooks 6. Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala/Paide KKK/Koeru vald 10.03
M J 5000 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru vald 17.22
Eesti klubide karikavõistlused mitmevõistluses 30.-31. august Valga
M Meeskondlik  2. KJK Järvala 18215
kümnevõistlus 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6423
(11,60-7.12-10.98-1.92-51,27-16,26-31.97-2.80-50.60-4.36,45)
6. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 5945
(12,28-6.69-11.55-1.98-55,93-16,74-33.26-3.30-44.40-4.59,46)
7. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 5847
(11,91-6.28-11.37-1.83-52,92-19,50-39.41-3.30-41.23-4.38,45)
12. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald 5176
(12,73-5.86-9.46-1.74-55,61-17,96-29.81-2.80-42.91-4.34,05)
Rukkilillemängud     10.-12. juuli Kärdla
M J 400 m tõkkejooks 1. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 56,76
P A Kettaheide 2. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Audentese SK/Türi linn 42.30
P A Vasaraheide 2. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Audentese SK/Türi linn 52.52
T A Kõrgushüpe 2. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 1.61
P A Kõrgushüpe 3. Asso Prii 18.04.86 KJK Järvala/Paide ÜG 1.86
P A Vasaraheide 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G 51.56
T A Kolmikhüpe 3. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.92
M J 5000 m jooks 4. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 16.32,70
M J 400 m tõkkejooks 4. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 58,26
N J 400 m tõkkejooks 4. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 68,11
T A Kaugushüpe 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 5.51
T A Kuulitõuge 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.50
M J Vasaraheide 5. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 46.10
T A 3000 m jooks 5. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Retla K/Oisu vald 11.54,05
T A Kolmikhüpe 5. Viktoria Leks 28.09.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.59
M J Kettaheide 6. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 44.89
P A Kolmikhüpe 6. Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem/Türi G/Väätsa vald 12.75
P A Kettaheide 6. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 38.84
P A Odavise 6. Tanel Grauberg 21.03.87 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 52.80
T A Kolmikhüpe 6. Helis Tõnise 10.04.87 KSK Alem/Paide ÜG/Paide linn 11.53
M J 400 m jooks 7. Ergo Eelmäe 30.11.84 KSK Alem/Türi G/Türi linn 51,67
M J 1500 m jooks 7. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 4.19,46
M J 110 m tõkkejooks 7. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 18,11
P A Kolmikhüpe 8. Asso Prii 18.04.86 KJK Järvala/Paide ÜG/Paide linn 12.33
P A Kuulitõuge 8. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Audentese SK/Türi linn 12.60
T A 1500 m jooks 8. Liina Liblik 14.03.87 KJK Järvala/Retla K/Oisu vald 5.22,32
TV 10-OLÜMPIASTARTI
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 1. etapp 19. jaanuar Tallinn
T V Kaugushüpe 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 5.33
T V 60 m jooks 2. Grit Šadeiko 29.07.88 Türi MG/Türi vald 8,11
T V Kaugushüpe 5. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 4.85
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 2. etapp 15. märts Tallinn
T V 60 m tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 9,57
P V 60 m tõkkejooks 3. Taavi Ratnik 13.04.89 Türi MG/Türi linn 9,27
T V Kuulitõuge 3. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 10.61
T V Kuulitõuge 5. Liisa Limberg 09.04.89 Türi MG/Türi linn 10.39
P V 60 m tõkkejooks 8. Mehis Muru 01.08.89 Türi MG/Türi linn 9,72
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 3. etapp 24. mai   Tartu
T V 600 m jooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 1.42,35
T V Kõrgushüpe 3. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 1.55
T N Pallivise 3. Deivi Teppan 16.06.91 Koeru KK/Koeru vald 47.27
T V 600 m jooks 8. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 1.46,82
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 4. etapp 02. juuni Haapsalu
T V Kettaheide 1. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 34.83
T V Pallivise 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 63.74
T V Pallivise 2. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 60.65
T V Kettaheide 3. Liisa Limberg 09.04.89 Türi MG/Türi linn 30.23
P V 1000 m jooks 4. Taavi Ratnik 13.04.89 Türi MG/Türi linn 3.02,82
T V Kettaheide 7. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 26.07
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal - mitmevõistlus 20.-22. juuni Kärdla
T V Kaheksavõistlus 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 7396
(7,97-2.00,49-9,26-1.50-5.29-9.71-29.57-54.69)
P V Üheksavõistlus 5. Taavi Ratnik 13.04.89 Türi MG/Türi linn 7669
(8,11-3.03,64-8,87-1.50-2.80-5.21-9.94-32.19-62.13)
T N Kuuevõistlus 6. Tähti Salla 12.06.91 Türi MG/Türi linn 4613
(8,87-1.54,84-10,31-1.25-4.66-22.03)
VÕISTLEMINE EESTI KOONDISES
Rootsi-Soome-Eesti maavõistlus mitmevõistluses  06.-07. juuni Tallinn
N Seitsmevõistlus 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5385
(14,52-1.54-12.35-24,62-5.97-39.10-2.28,10)
Euroopa karikavõistlused mitmevõistluses 1. liiga 05.-06. juuli Tallinn
N Seitsmevõistlus 15. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5582
(14,40-1.62-12.61-24,55-6.16-37.72-2.25,80)
Balti maavõistlus   09.-10. august Kaunas
M Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 15.48