JÄRVAMAA KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2002. AASTAL
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Eesti sisemeistrivõistlused     09.-10. veebruar Tallinn
N 60 m jooks 2. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 7,62
M Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 15.08
N Kaugushüpe 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5.58
M 1500 m jooks 6. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 4.07,32
N 400 m jooks 6. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 1.00,15
M Kuulitõuge 8. Indrek Vahtra 20.01.70 KJK Järvala/Türi linn 14.09
Eesti meistrivõistlused      15.-16. juuni Tallinn
N 400 m jooks 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 57,43
M Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 15.38
N 400 m jooks 3. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 58,64
N Kaugushüpe 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5.89
N 200 m jooks 7. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 26,47
Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses  17.-18. juuli Haapsalu
N Seitsmevõistlus 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5460
(14,80-1.65-12.45-24,59-5.92-40.46-2.31,06) 
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused 27. jaanuar Tallinn
M N Kolmikhüpe 2. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 15.07
M N Kaugushüpe 6. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6.72
Eesti noorsoo meistrivõistlused    06.-07. juuli Haapsalu
N N 200 m jooks 1. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 26,97
N N 400 m jooks 1. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 58,35
M N Kolmikhüpe 2. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 15.54
M N Kaugushüpe 8. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6.69
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused  27. jaanuar Tallinn
M J Kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 1.94
M J 3000 m jooks 3. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 9.07,35
N J 800 m jooks 3. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 2.23,31
M J Kõrgushüpe 5. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.85
M J Kolmikhüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 13.69
M J 3000 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 9.37,11
M J 800 m jooks 7. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.02,93
N J 300 m jooks 8. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 44,95
Eesti juunioride meistrivõistlused murdmaajooksus  27. aprill   Jõulumäe
M J 3000 m jooks 3. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 9.35,6
N J 2000 m jooks  8. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 7.49,04
Eesti juunioride meistrivõistlused teatejooksudes  26. mai   Tartu
M J 4 x 110 m tõkkejooks 3. KJK Järvala 1.06,60
Toomas Heinsalu 29.09.84 KJK Järvala/Paide G/Paide linn
Ott Talvik 11.03.83 KJK Järvala/Koeru vald
Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald
Eesti juunioride meistrivõistlused    06.-07. juuli Haapsalu
M J Kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 1.98
M J Kõrgushüpe 3. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.90
N J 400 m jooks 3. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 59,08
M J 1500 m jooks 4. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 4.14,25
N J 400 m tõkkejooks 4. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 1.12,26
N J Odavise 4. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Türi vald 38.50
M J 400 m tõkkejooks 5. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald 59,08
N J 100 m jooks 5. Siret Surva 28.07.84 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 14,51
N J 200 m jooks 5. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 27,18
M J 5000 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 16.57,42
M J 800 m jooks 7. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.00,35
M J 1500 m jooks 8. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 4.18,52
Eesti juunioride meistrivõistlused mitmevõistluses  27.-28. juuli Tartu
M J Kümnevõistlus 8. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 5864
(12,58-6.22-12.20-1.93-56,55-16,02-36.83-3.40-48.58-5.22,73)
Eesti noorte A-klassi sisemeistrivõistlused  26. jaanuar Tallinn
P A 60 m tõkkejooks 4. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 8,61 
P A Kuulitõuge 6. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 13.89
P A 2000 m jooks 7. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 6.08,96
P A Kolmikhüpe 8. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 12.52
Eesti noorte A-klassi sisemeistrivõistlused mitmevõistluses  16.-17. veebruar Tallinn
P A Seitsmevõistlus 4. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 4301
(7,52-5.78-10.74-1.74-8,48-3.05-2.55,05) 
P A Seitsmevõistlus 7. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 4060
(7,91-5.58-12.12-1.78-9,43-3.20-2.57,18) 
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused murdmaajooksus  27. aprill   Jõulumäe
P A 2000 m jooks  4. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 6.27,1
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused teatejooksudes  26. mai   Tartu
P A 4 x 110 m tõkkejooks 1. KJK Järvala 1.05,70
Reigo Jõgiste 06.08.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Jaan Tammik 10.04.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Silver Kundel 17.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
P A 4 x 1500 m teatejooks 5. KJK Järvala 18.16,90
Ahto Milder 20.04.85 KJK Järvala/Aravete KK/Ambla vald
Virgo Adusoo 29.07.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala/J.-Jaani KK/Roosna-Alliku vald
P A 4 x 400 m teatejooks 6. KSK Alem 3.45,68
Andres Lõhmus 12.06.85 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Madis Ainvere 24.11.85 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Siim Sildoja 21.03.86 KSK Alem/Türi G/Türi linn
Edgar Niglas 26.06.86 KSK Alem/Väätsa PK/Väätsa vald
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused  23.-24. juuli Valga
P A 300 m tõkkejooks 1. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 39,55
P A 1500 m takistusjooks 2. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala/Järva-Jaani KK/Roosna-Alliku vald 4.35,64
P A 3000 m jooks 3. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 9.16,71
P A 110 m tõkkejooks 4. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 15,87 
P A 300 m tõkkejooks 4. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 41,02
P A Kettaheide 4. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 41.82
P A Vasaraheide 4. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 43.82
P A Kettaheide 5. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 41.72
P A Vasaraheide 5. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 42.37
P A Kuulitõuge 7. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 13.45
P A Vasaraheide 7. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 38.91
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused mitmevõistluses  27.-28. juuli Tartu
P A Kümnevõistlus 5. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 6043
(12,35-5.69-12.59-1.84-52,99-16,36-39,06-3.50-40.65-4.39,94) 
Eesti noorte B-klassi sisemeistrivõistlused  25. jaanuar Tallinn
T B Kaugushüpe 1. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 5.33
T B Kolmikhüpe 1. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.18
T B Kolmikhüpe 2. Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.11
T B Kaugushüpe 5. Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 5.13
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused teatejooksudes  26. mai   Tartu
T B 4 x 100 m teatejooks 8. SK Paiker 53,20
Kadri Kaldas 25.08.88 SK Paiker/Paide G/Paide linn
Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Helis Tõnise 10.04.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused  07.-08. juuli Haapsalu
T B Kolmikhüpe 1. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.50
T B Kolmikhüpe 3. Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.17
T B Kaugushüpe 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 5.42
T B Kolmikhüpe 4. Helis Tõnise 10.04.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.07
P B 100 m jooks 5. Indrek Nuiamäe 03.07.87 KJK Järvala/Albu PK/Albu vald 12,59 
P B Kettaheide 5. Tanel Grauberg 21.03.87 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 41.40
T B Kettaheide 5. Helis Tõnise 10.04.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 32.30
P B Kettaheide 7. Keio Usai 16.09.87 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 39.98
T B 1500 m jooks 7. Kristi Kõll 08.01.87 SK Paiker/Paide G/Paide linn 5.34,37
T B Kaugushüpe 8. Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 5.04
T B Odavise 8. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 35.78
KARIKAVÕISTLUSED JA RUKKILILLEMÄNGUD
Eesti klubide talvised karikavõistlused  19. jaanuar Tallinn
P A Kuulitõuge 2. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 13.03
N 60 m tõkkejooks 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 8,92
N Kuulitõuge 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 12.06
M  Kaugushüpe 5. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6.81
P A Kolmikhüpe 5. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 12.21
N Kõrgushüpe 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 1.64
P A 200 m jooks 7. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 24,65
Rukkilillemängud      28.-30. juuni Tartu
M J 5000 m jooks 1. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 16.09,66
M J Kõrgushüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 1.98
P A 300 m tõkkejooks 2. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 39,56
N J 400 m jooks 2. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 58,00
N J Kettaheide 2. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Türi vald 32.36
M J Kõrgushüpe 3. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.94
P A 300 m tõkkejooks 3. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 39,96
P A 1500 m takistusjooks 3. Artur Müür 19.01.85 KJK Järvala/Järva-Jaani KK/Roosna-Alliku vald 4.38,54
N J 400 m tõkkejooks 3. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 1.08,69
M J 400 m tõkkejooks 4. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald 1.00,35
P A 110 m tõkkejooks 4. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 15,53   
P A 10 km käimine 4. Virgo Adusoo 29.07.85 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 31.50,34
P A Kettaheide 4. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 43.11
N J 800 m jooks 4. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 2.23,25
M J 1500 m jooks 5. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 04.08,39
P A Kettaheide 5. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 42.97
P A Vasaraheide 5. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 43.40
N J Odavise 5. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Türi vald 37.45
M J 110 m tõkkejooks 6. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 16,28 
M J Kolmikhüpe 6. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 13.86
P A 1500 m takistusjooks 6. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 4.47,92
M J 5000 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 16.42,86
M J 2000 m takistusjooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 6.42,59
P A Kuulitõuge 7. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 13.76
Eesti klubide karikavõistlused kümnevõistluses  07.-08. september Valga
M  Meeskondlik kümnevõistlus 4. KJK Järvala 16528
10. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 5651
(12,35-5.88-10.69-1.78-53,18-17,38-34.24-3.00-42.05-4.31,82)
11. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Koeru vald 5526
(12,55-5.69-10.36-1.87-54,32-16,82-29.64-2.70-41.36-4.23,17)
14. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 5351
(12,72-6.00-10.95-1.93-59,70-17,09-31.15-3.30-44.79-5.11,20)
20. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 5027
(11,97-5.92-8.49-1.69-55,64-17,26-25.82-3.10-33.38-4.54,92)
Eesti juunioride ja noorte karikavõistlused murdmaajooksus  05. oktoober Tallinn
P C 1000 m jooks 1. Magnus Künnapas 31.05.90 Aravete KK/Ambla vald 2.55,0
T C 500 m jooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 1.29,0
M J 1000 m jooks 3. Ott Talvik 11.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 2.37,0
M J 5000 m jooks 3. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 16.55,0
T B 1500 m jooks 3. Liina Liblik 14.03.87 Retla K/Oisu vald 5.33,0
M J 5000 m jooks 4. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru vald 17.05,0
P B 3000 m jooks 4. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 9.42,0
N J 500 m jooks 5. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 1.31,0
P A 1000 m jooks 6. Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.49,0
T B 500 m jooks 6. Kirsika Kool 28.05.88 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.30,0
TV 10-OLÜMPIASTARTI
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 1.etapp 20. jaanuar Tallinn
P V 60 m jooks 3. Siim Rõõmussaar 27.04.89 Retla K/Oisu vald 8,84
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 2.etapp 03. märts Tallinn
T V   60 m tõkkejooks 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 9,63
P V Kuulitõuge 5. Aare Bobrovski 27.04.89 Koeru KK/Koeru vald 11.28
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 3.etapp  19. mai   Tartu
T V   600 m jooks 5. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 1.43,3
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 4.etapp 03. juuni   Haapsalu
T V   Pallivise 7. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 52.93
TV 10-olümpiastarti vabariiklik mitmevõistluse finaal  10.-12. juuni Kärdla
T V   Kaheksavõistlus 2. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 7243
(8,22-5.30-7,67-1.50-9.67-25.75-57.80-1.48,40)
VÕISTLEMINE EESTI KOONDISES
Balti sisemaavõistlus      20. veebruar Tallinn
N 4 x 200 m teatejooks 2. Eesti koondis 1.41,09
Liis Laanesaar
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Jekaterina Mironova
Jekaterina Duman
N 60 m jooks 3. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 7,65
Balti-Soome sisemaavõistlus    23. veebruar Tallinn
N 4 x 200 m teatejooks 1. Balti koondis 1.38,26
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Egle Uljas
Euroopa karikavõistlused -  II-liiga A-grupp 22.-23. juuni Tallinn
N 4 x 100 m teatejooks 3. Eesti koondis 46,44
Mirjam Liimask
Kadri Viigipuu
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Marianna Voronina
N 4 x 400 m teatejooks 5. Eesti koondis 3.45,89
Maria Sahharova
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Jekaterina Duman
Egle Uljas
N 200 m jooks 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 25,09
Euroopa karikavõistlused mitmevõistluses - esiliiga 29.-30. juuni Riia
N Seitsmevõistlus 15. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5384
(15,03-1.60-11.87-25,10-5.78-40.40-2.20,22)
Balti noorte maavõistlus      19.-20. juuli Valga
P A 400 m tõkkejooks 5. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 58,41
Balti maavõistlus      26. juuli   Tartu
N Kaugushüpe 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5.86