JÄRVAMAA KERGEJÕUSTIKLASTE SAAVUTUSED 2001. AASTAL
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
Eesti sisemeistrivõistlused      16.-17. veebruar  Tallinn
N 60 m jooks 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 7,65
N 400 m jooks 1. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 57,83
N kaugushüpe 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 6.18
N 200 m jooks 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 26,35
N Kolmikhüpe 4. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 11.84
M Kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 1.90
M Kolmikhüpe 5. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 14.88
N 800 m jooks 5. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 1.18,83
N 60 m tõkkejooks 6. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 9,06
N Kolmikhüpe 7. Tiina Nerep 11.09.81 KJK Järvala/Türi linn 11.47
Eesti sisemeistrivõistlused mitmevõistluses  03.-04. märts Tallinn
N Viievõistlus 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 3944
(8,92-1.64-12.18-6.02-2.29,02)
Eesti meistrivõistlused ekidenis   07.aprill Tõrva
M Ekiden 1. Tartu Staier 2:16.17
Margus Pirksaar 15.10.74 Tartu Staier/Türi linn
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 02. juuni Valga
M 4x1500 m teatejooks 1. Tartu Ülikooli SK 16.19,25
Margus Pirksaar 15.10.74 Tartu Ülikooli SK/Türi linn
N Väike-rootsi teatejooks 2. KJK Järvala 2.17,41
(100+200+300+400 m) Tiina Nerep 11.09.81 KJK Järvala/Türi linn
Hedi Preimer 26.03.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald
M 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 1.10,84
Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald
Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Nõo RG/Koeru vald
Toomas Heinsalu 29.09.84 KJK Järvala/Paide G/Paide linn
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn
M 4x400 m teatejooks 6. KJK Järvala 2.33,34
Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn
Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn
N 4x100 m teatejooks 8. KJK Järvala 51,49
Tiina Nerep 11.09.81 KJK Järvala/Türi linn
Hedi Preimer 26.03.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald
Eesti meistrivõistlused      07.-08. juuli Haapsalu
M 5000 m jooks 2. Margus Pirksaar 15.10.74 Tartu Ülikooli SK/Türi linn 15.19,62
N Kaugushüpe 2. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 6.02
N 400 m jooks 5. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 57,63
N Kolmikhüpe 5. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 12.34
M Kolmikhüpe 6. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 15.01
N 200 m jooks 6. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 25,86
M 400 m tõkkejooks 8. Martin Sookael 22.03.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 59,18
N Odavise 8. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 39.62
Eesti meistrivõistlused poolmaratonis  02.september Tallinn
M Poolmaraton 2. Margus Pirksaar 15.10.74 Tartu Ülikooli SK/Türi linn 1:06.27
Eesti noorsoo sisemeistrivõistlused 28. jaanuar Tallinn
N N 300 m jooks 1. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 42,10
N N Kolmikhüpe 1. Tiina Nerep 11.09.81 KJK Järvala/Türi linn 10.90
M N Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 14.90
N N Kõrgushüpe 3. Tiina Nerep 11.09.81 KJK Järvala/Türi linn 1.60
M N Kõrgushüpe 5. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 2.03
N N 60 m jooks 5. Eve Murumaa 30.09.81 KSK Alem/Türi linn 8,71
N N kaugushüpe 5. Eve Murumaa 30.09.81 KSK Alem/Türi linn 4.80
M N 800 m jooks 8. Urmet Toomela 29.09.81 KJK Järvala/Türi linn 2.09,01
M N 60 m tõkkejooks 8. Alar Saar 28.11.81 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 9,72
N N Kuulitõuge 8. Eili Miljand 06.11.81 KSK/Alem/Paide KKK 8.94
Eesti noorsoo meistrivõistlused    28.-29. juuli Haapsalu
N N Kolmikhüpe 1. Tiina Nerep 11.09.81 KJK Järvala/Türi linn 11.28
M N 400 m tõkkejooks 3. Urmet Toomela 29.09.81 KJK Järvala/Türi linn 58,62
M N Kaugushüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6.93
M N Kolmikhüpe 4. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 14.88
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused 28. jaanuar Tallinn
M J Kolmikhüpe 2. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 14.40
N J 300 m jooks 2. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 42,28
N J Kolmikhüpe 2. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 11.64
N J 800 m jooks 3. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 2.23,19
N J 60 m tõkkejooks 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 9,25
N J 60 m tõkkejooks 4. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 9,41
M J 60 m jooks 5. Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala/Audentese SK/Albu vald 7,25
M J Kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 1.91
N J 3000 m jooks 5. Helle Trossmann 13.07.82 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 8.30,80
M J 300 m jooks 6. Martin Sookael 22.03.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 37,01
M J 800 m jooks 6. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.05,55
M J 60 m jooks 8. Siim Vuntus 27.05.83 KJK Järvala/Audentese SK/Lehtse vald 7,31
M J Kolmikhüpe 8. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 12.84
Eesti juunioride sisemeistrivõistlused mitmevõistluses 03.-04. märts Tallinn
N J Viievõistlus 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 3408
(9,05-1.48-9.33-5.70-2.32,31)
Eesti juunioride meistrivõistlused murdmaajooksus 28. aprill Elva
N J 2000 m jooks  4. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 7.27,0
Eesti juunioride meistrivõistlused teatejooksudes 27. mai   Tartu
M J 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 45,06
Hegert Horn 05.10.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Siim Vuntus 27.05.83 KJK Järvala/Audentese SK/Lehtse vald
Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala/Audentese SK/Albu vald
M J 4x400 m teatejooks 5. KJK Järvala 3.33,31
Priit Männik 11.06.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Vaiko Saar 04.10.82 KJK Järvala/Audentese SK/Ambla vald
Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Ott Talvik 11.03.83 KJK Järvala/Nõo RG/Koeru vald
Eesti juunioride meistrivõistlused   28.-29. juuli Haapsalu
N J 400 m tõkkejooks 1. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 1.04,06
N J 200 m jooks 2. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 26,80
N J Kolmikhüpe 3. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 11.72
N J Odavise 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 35.56
M J Kõrgushüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 1.97
N J 400 m tõkkejooks 4. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 1.11,26
M J 100 m jooks 6. Martin Sookael 22.03.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 11,44
M J 200 m jooks 6. Martin Sookael 22.03.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 24,27
N J 400 m jooks 6. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 1.03,05
M J 800 m jooks 7. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.04,78
M J 1500 m jooks 7. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 4.20,43
M J Kaugushüpe 7. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 6.43
M J Kolmikhüpe 7. Aare Aan 21.12.83 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 12.74
N J 200 m jooks 7. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 28,66
N J Kaugushüpe 7. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 5.19
M J 100 m jooks 8. Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala/Audentese SK/Albu vald 11,62
M J 400 m tõkkejooks 8. Ott Talvik 11.01.83 KJK Järvala/Nõo RG/Koeru vald 1.02,19
N J 100 m jooks 8. Hedi Preimer 26.03.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 13,54
Eesti juunioride meistrivõistlused mitmevõistluses 31. august- 01. september Tartu
N J Seitsmevõistlus 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 4637
(14,86-1.54-8.06-26,80-5.62-34.94-2.31,60) 31.08.-01.09.2001, Tartu
M J Kümnevõistlus 4. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 6368
(12,22-6.52-12.19-2.02-55,09-15,93-36.44-3.95-50.70-5.12,98) 
N J Seitsmevõistlus 7. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 3947
(16,97-1.54-8.52-28,17-5.00-29.45-2.37,18)
Eesti noorte A-klassi sisemeistrivõistlused 27. jaanuar Tallinn
P A 2000 m jooks 2. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 6.02,33
P A 60 m tõkkejooks 3. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 8,69
P A 300 m jooks 7. Siret Surva 28.07.84 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 45,34
P A 2000 m jooks 8. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 6.20,66
P A Kolmikhüpe 8. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 12.94
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused murdmaajooksus  28. aprill Elva
P A 2000 m jooks  2. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 6.02,0
P A 2000 m jooks  7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 6.20,0
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused teatejooksudes 27. mai   Tartu
P A 4x1500 m teatejooks 4. KJK Järvala 18.24,31
Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Kristjan Ööpik 17.04.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn
P A 4x110 m tõkkejooks 4. KJK Järvala 1.05,50
Toomas Heinsalu 29.09.84 KJK Järvala/Paide G/Paide linn
Andrei Stepanov 14.02.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Siim Metsla 11.10.84 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Silver Kundel 17.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Eesti noorte A-klassi meistrivõistlused 24.-25. august Valga
T A Kettaheide 1. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 33.64
P A 800 m jooks 2. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 2.00,92
P A 1500 m jooks 2. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 4.09,54
T A Odavise 3. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 39.50
P A 1500 m jooks 6. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 4.18,87
P A 5000 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 16.50,44
P A 300 m tõkkejooks 8. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 41,86
Eesti noorte B-klassi sisemeistrivõistlused  26. jaanuar Tallinn
P B Kuulitõuge 2. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 13.42
T B Kolmikhüpe 5. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 10.87
P B Kuulitõuge 7. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 12.01
T B Kolmikhüpe 7. Mari Hiiemaa 09.02.86 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 10.09
P B 1000 m jookks 8. Siim Sildoja 21.03.86 KSK Alem/Türi G/Türi linn 2.59,96
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused teatejooksudes  27. mai   Tartu
P B 3x1000 m teatejooks 6. KJK Järvala 9.02,10
Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Mehis Matrov 20.10.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Madis Laiv 04.01.87 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused  25.-26. august Valga
T B Odavise 2. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 39.00
P B 300 m jooks 3. Tanel Paabos 19.09.86 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 38,99
P B 800 m jooks 3. Tanel Paabos 19.09.86 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 2.05,72
P B Vasaraheide 3. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 44.45
P B Kettaheide 4. Karol Kull 06.08.86 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 42.25
T B Kolmikhüpe 4. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.13
P B Kuulitõuge 5. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 13.28
P B Vasaraheide 5. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 40.64
P B Kettaheide 6. Lauri Bobrovski 05.04.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 38.85
T B Kaugushüpe 6. Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 4.91
P B 2000 m jooks  7. Martin Adusoo 10.11.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 6.37,80
T B Kolmikhüpe 7. Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 10.76
P B Kettaheide 8. Egert Valdmaa 30.04.86 KSK Alem/Türi G/Türi linn 37.76
T B Odavise 8. Helis Tõnise 10.04.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 34.00
KARIKAVÕISTLUSED JA RUKKILILLEMÄNGUD
Eest klubide talvised karikavõistlused  11. veebruar Tallinn
N Kaugushüpe 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 6.14
N 400 m jooks 2. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 58,36
N 60 m tõkkejooks 3. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 8,99
P A 60 m tõkkejooks 4. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 8,79
N 400 m jooks 4. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 1.00,04
M Kolmikhüpe 5. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 14.88
N 60 m tõkkejooks 5. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 9,19
N + T A 4x200 m teatejooks 5. KJK Järvala 1.50,31
Aliina Allika 14.07.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Heleri Holm 12.10.86 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald
Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
N 60 m jooks 6. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 8,32
M Kuulitõuge 8. Indrek Vahtra 20.01.70 KJK Järvala/Türi linn 14.31
N Kaugushüpe 8. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 5.16
N + T A 4x200 m teatejooks 8. SK Paiker 1.52,27
Mari Hiiemaa 09.02.86 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Helis Tõnise 10.04.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn
Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Rukkilillemängud      29. juuli- 01. juuli Valga
N J 400 m tõkkejooks 1. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 1.09,07
T A Kettaheide 1. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 32.69
T A Odavise 1. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 42.98
N J Kaugushüpe 2. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 5.69
M J Kõrgushüpe 3. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 1.97
P A 1500 m jooks 3. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 4.10,98
P A 3000 m jooks 3. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 9.15,05
N J Kolmikhüpe 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 11.86
M J 400 m tõkkejooks 4. Martin Sookael 22.03.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 58,69
M J Kolmikhüpe 4. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 14.59
P A 300 m tõkkejooks 4. Silver Kundel 07.03.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 41,15
N J 400 m jooks 4. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 1.01,07
M J 100 m jooks 5. Martin Sookael 22.03.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi linn 11,59
P A 3000 m jooks 5. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 9.33,66
N J Kaugushüpe 6. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 5.15
T A 300 m tõkkejooks 6. Ann Valang 19.07.84 KSK Alem/Türi G/Türi vald 48,25
P A 1500 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 4.20,23
P A Kettaheide 7. Neemo Kull 17.05.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 39.95
M J 800 m jooks 8. Vaiko Saar 04.10.82 KJK Järvala/Audentese SK/Ambla vald 2.02,16
Eesti klubide karikavõistlused    12. august Tartu
M 3000 m jooks 2. Margus Pirksaar 15.10.74 Tartu Ülikooli SK/Türi linn 8.29,91
M 4x100 m teatejooks 2. KJK Järvala 46,07
Priit Männik 11.06.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald
Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn
Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala/Audentese SK/Albu vald
M Kolmikhüpe 3. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 14.38
N 400 m jooks 3. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 58,39
N Kõrgushüpe 3. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 1.60
N Kuulitõuge 3. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 11.78
M Kõrgushüpe 5. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Audentese SK/Koeru vald 1.90
M Kuulitõuge 7. Indrek Vahtra 20.01.70 KJK Järvala/Türi linn 12.69
M Kettaheide 7. Indrek Vahtra 20.01.70 KJK Järvala/Türi linn 39.33
M 800 m jooks 8. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 2.04,39
M Kaugushüpe 8. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 6.59
M Odavise 8. Jaanus Suvi 15.05.80 KJK Järvala/Türi linn 49.55
Eesti juunioride karikavõistlused    09. september Haapsalu
M J Kõrgushüpe 1. Tarmo Saar 03.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 2.00
N J 100 m tõkkejooks 2. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide linn 15,69
M J Kaugushüpe 5. Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala/Türi linn 6.29
N J Väike-rootsi teatejooks 5. SK Paiker 2.29,04
(100+200+300+400 m) Ann Hiiemaa 11.12.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Viktoria Leks 28.08.87 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn
Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn
Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide linn
M J 3000 m jooks 7. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 9.43,20
M J 110 m tõkkejooks 7. Ott Talvik 11.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 16,93
M J Suur-rootsi teatejooks 7. KJK Järvala 3.36,78
(100+200+400+800 m) Priit Männik 11.06.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn
Andres Nuiamäe 02.06.82 KJK Järvala/Albu vald
Ott Talvik 11.03.83 KJK Järvala/Koeru vald
Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn
M J Vasaraheide 8. Lennar Sild 16.06.86 KJK Järvala/Türi G/Türi linn 34.52
Eesti juunioride ja noorte karikavõistlused murdmajooksus  06. oktoober Tõrva
P A 1000 m jooks 1. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Audentese SK/Paide linn 2.43,5
P A 1000 m jooks 2. Ergo Eelmäe 30.11.84 KSK Alem/Türi G/Türi linn 2.46,2
N J 1000 m jooks 2. Triin Kärner 09.11.83 KSK Alem/Audentese SK/Türi vald 3.21,0
T C 500 m jooks 2. Marili Toots 17.04.89 Aravete KK/Ambla vald 1.30,2
M J 1000 m jooks 3. Andre Jaanimäe 24.12.83 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 2.42,2
P A 3000 m jooks 3. Marion Adusoo 13.10.84 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 9.40,1
T C 500 m jooks 3. Kirsika Kool 28.05.88 KJK Järvala/Koeru KK/Koeru vald 1.31,1
T C 500 m jooks 5. Grit Šadeiko 29.07.89 KJK Järvala/Türi MG/Türi vald 1.34,3
M J 1000 m jooks 6. Ott Talvik 11.03.83 KJK Järvala/Koeru vald 2.50,9
P A 3000 m jooks 6. Kristjan Trossmann 13.06.85 KSK Alem/Türi G/Oisu vald 9.52,5
T B 1000 m jooks 6. Elo Strauss 15.06.86 Ambla PK/Ambla vald 3.41,1
P A 3000 m jooks 8. Kristjan Ööpik 17.04.85 KJK Järvala/Türi MG/Türi linn 10.04,0
TV 10-OLÜMPIASTARTI
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 1.etapp 14. jaanuar Tallinn
P N 60 m jooks 1. Mehis Muru 01.08.89 Türi MG/Türi linn 8,63
T N 60 m jooks 5. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 8,90
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 2.etapp 25. veebruar Tallinn
P N Kaugushüpe 1. Mehis Muru 01.08.89 Türi MG/Türi linn 4.92
P N 60 m tõkkejooks 4. Mehis Muru 01.08.89 Türi MG/Türi linn 9,86
P N 60 m tõkkejooks 6. Taniel Tegelmann 22.07.89 Türi MG/Türi linn 9,89
T N 60 m tõkkejooks 6. Liisa Limberg 09.04.89 Türi MG/Türi linn 10,68
T N 60 m tõkkejooks 7. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 10,54
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 3.etapp  19. mai   Valga
T N Kaugushüpe 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 5.00
T N Pallivise 2. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 45.85
P V Pallivise 5. Tanel Grauberg 21.03.87 Koeru KK/Koeru vald 68.10
T N Kaugushüpe 6. Liisa Limberg 09.04.89 Türi MG/Türi linn 4.51
TV 10-olümpiastarti vabariiklik finaal 4.etapp 12. juuni Haapsalu
T N Kõrgushüpe 2. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 1.45
P V 1000 m jooks 3. Madis Laiv 04.01.87 Türi MG/Türi linn 3.02,0
P N Pallivise 3. Taniel Tegelmann 22.07.89 Türi MG/Türi linn 59.00
T V Kettaheide 3. Helis Tõnise 10.04.87 Paide ÜG/Paide linn 29.50
T N Kõrgushüpe 5. Liisa Limberg 09.04.89 Türi MG/Türi linn 1.40
T V Pallivise 7. Ann Hiiemaa 11.12.87 Paide ÜG/Paide linn 55.00
TV 10-olümpiastarti vabariiklik mitmevõistluse finaal  18.-20. juuni Tartu
T N Kuuevõistlus 1. Grit Šadeiko 29.07.89 Türi MG/Türi vald 5271
(8,42-4.85-1.46-9,91-49.72-1.54,88)
VÕISTLEMINE EESTI KOONDISES
Balti juunioride ja noorte sisemaavõistlus mitmevõistluses 13.-14. jaanuar Panevežys
N J Viievõistlus 3. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 3401
(8,8-1.52-9.08-5.47-2.29,8)
N J Viievõistlus 7. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 3063
(9,4-1.52-9.19-5.12-2.40,3)
Balti sisemaavõistlus     21.-22. veebruar Kaunas
N 60 m jooks 1. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 7,69
N 4x200 m teatejooks 2. Eesti koondis 1.46,04
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald
N Kaugushüpe 4. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5.95
N 400 m jooks 6. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 59,93
Balti noorte sisemaavõistlus    21.-22. veebruar Kaunas
P A 3000 m jooks 3. Vadim Gritšenko 22.04.84 KJK Järvala/Paide SG/Paide linn 9.27,07
Balti-Soome sisemaavõistlus    24. veebruar Umea
N 4x200 m teatejooks 2. Balti koondis 1.39,34
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
N 60 m jooks 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 7,76
Balti juunioride ja noorte maavõistlus mitmevõistluses 19.-20. mai Valmiera
N J Seitsmevõistlus 7. Kairi Papstel 03.03.83 SK Paiker/Paide linn 3972
(16,9-1.50-8.46-27,6-4.78-33.80-2.34,5) 
Eesti-Soome-Rootsi maavõistlus mitmevõistluses  09.-10. juuni Tartu
N Seitsmevõistlus 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5311
(14,53-1.65-11.14-24,67-5.62-36.67-2.25,47)
N Seitsmevõistlus 10. Gudrun Kaukver 14.09.82 SK Paiker/Paide ÜG/Paide linn 4888
(15,08-1.53-10.16-26,38-5.68-38.05-2.28,27)
Euroopa karikavõistlused 2. liiga    22.-23. juuni Riia
N 4x100 m teatejooks 2. Eesti koondis 46,50
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
N Kaugushüpe 3. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5.82
N 4x400 m teatejooks 4. Eesti koondis 3.44,63
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald
N 100 m jooks 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 12,35
N 400 m jooks 7. Helen Püüman 09.06.81 KJK Järvala/Lehtse vald 56,87
Euroopa karikavõistlused mitmevõistluses 2. liiga 30. juuni- 01. juuli Kaunas
N Seitsmevõistlus 9. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5229
(14,60-1.60-11.88-24,84-5.66-39.82-2.32,47)
Balti noorte maavõistlus     28.-29. juuli Valmiera
T A Odavise 2. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 41.81
T A Kettaheide 4. Aune Rahnik 21.12.84 KJK Järvala/Audentese SK/Türi vald 33.13
Balti maavõistlus      17.-18. august Valmiera
N 100 m jooks 2. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 12,28
N 200 m jooks 2. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 25,03
N 4x100 m teatejooks 2. Eesti koondis 47,85
Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn
M 5000 m jooks 3. Margus Pirksaar 15.10.74 Tartu Ülikooli SK/Türi linn 14.23,63
N Kaugushüpe 6. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5.54
Universiaad      28.-29. august Peking
N Seitsmevõistlus 13. Rutti Luksepp 19.06.74 KJK Järvala/Türi linn 5057
(14,61-1.55-12.16-24,84-5.26-34.75-2.28,37)